Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teen Gi >> White-Grey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female [N1]
(Saturday)
5-17
انتهى
Eleanor Aphay
APEX House Of Grappling
Won by points - 03:00
Valeria Bautista Staley Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs [F1]
(Saturday)
1-21
انتهى
Isabella Honaker
LCCT
Won by points - 03:00
Khloe Christabella Cortez Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D1]
(Saturday)
8-16
انتهى
Amantur Ahmadov
TAC TEAM BJJ
Caden Bagas Team Corral Won by Submission - 02:01
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female [L1]
(Saturday)
7-17
انتهى
Kailynn Holguin
Team Corral
Won by Submission - 01:31
Sofia Casales APEX House Of Grappling
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-20
انتهى
Nichole Rogers
Team Corral
Won by Submission - 02:09
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs [G1]
(Saturday)
3-16
انتهى
Mitchell Matigian
CU Jiu Jitsu
Benjamin Foran Staley Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-19
انتهى
Sophia Quick
CU Jiu Jitsu
Joey Smith P3 Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs [H1]
(Saturday)
4-21
انتهى
Joaquin Sanchez
360 Jiu-Jitsu HQ
Jackson Badillo Staley Martial Arts Won by Submission - 00:40
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-14
انتهى
Colton Evans
Rothwell MMA LCCT
Collin Pandolfino Staley Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs [M1]
(Saturday)
8-18
انتهى
Hannah Peterson
Team Corral
Calyx Hoover Staley Martial Arts Won by Submission - 01:51
Kids/Teen Gi >> White-Grey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female [N1]
(Saturday)
5-18
انتهى
Adela Bautista
Staley Martial Arts
Won by points
Valeria Bautista Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs [B1]
(Saturday)
4-19
انتهى
Stevie Sikanovski
Team Corral
Won by Submission - 01:12
Salahuddin Mian Carlson Gracie Team
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 89.9 lbs >> Female [J1]
(Saturday)
7-15
انتهى
Ysola Sanchez
360 Jiu-Jitsu HQ
Layla Kampanatkosol Hill Brothers Team Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female [G1]
(Saturday)
3-20
انتهى
Summer Crawley
360 Jiu-Jitsu HQ
Kamilah Khan Carlson Gracie Team Won by Decision - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-21
انتهى
Shawn Marie O’Meara
Core Combat Sports
Won by Submission - 01:54
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs [F1]
(Saturday)
1-23
انتهى
Gavin Hollingshead
Team Corral
Khloe Christabella Cortez Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-21
انتهى
Julius Gutierrez
Maxim Gym
Won by Submission - 00:52
Paige Smith P3 Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-19
انتهى
Colin Holguin
Team Corral
Robert Darling Core Combat Sports Won by Submission - 01:32
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
8-21
انتهى
Uriah Breiz
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Maximus Palcek Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs [H1]
(Saturday)
4-22
انتهى
Joaquin Sanchez
360 Jiu-Jitsu HQ
Shane Vasilopulos Team Corral Won by Submission - 01:14
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs [G1]
(Saturday)
3-17
انتهى
Van Baer
Core Combat Sports
Benjamin Foran Staley Martial Arts Won by Submission - 00:16
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-23
انتهى
Max Szymanski
Team Corral
Won by Submission - 01:23
Noah Irizarry Staley Martial Arts
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female [L1]
(Saturday)
7-18
انتهى
Sunny Schaeffer
True Prodigy
Won by points - 03:00
Sofia Casales APEX House Of Grappling
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [C1]
(Saturday)
1-24
انتهى
Dale Montemurro
LCCT
Won by Submission - 02:25
Derek Crawford Lake County BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs [G1]
(Saturday)
3-21
انتهى
Elijah Ponce
Team Corral
Anthony OBrien Staley Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs [I1]
(Saturday)
5-22
انتهى
Xavier Rodriguez
North Side BJJ
Won by Submission - 01:22
Raja Ray Team Gladiador
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-15
انتهى
Colton Evans
Rothwell MMA LCCT
Collin Pandolfino Staley Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-18
انتهى
Luke Hoffmeister
Staley Martial Arts
Vinny Galatte Carlson Gracie Team Won by points - 03:00
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-13 yrs >> 125+ lbs [R1]
(Saturday)
4-24
انتهى
Jesus Zartuche Jr
Team Corral
Won by Submission - 01:15
Kacper Nalezny Lake County BJJ
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D1]
(Saturday)
8-15
انتهى
Leo Bruggeman
Team Corral
Won by points - 03:00
Reed Lane Core Combat Sports
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [C1]
(Saturday)
1-25
انتهى
Lilah Bolger
Staley Martial Arts
Won by points - 03:00
Bubba Lin TAC TEAM BJJ
Kids/Teen Gi >> White >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female [N2]
(Saturday)
5-25
انتهى
Maya Short
Eleanor Aphay APEX House Of Grappling Won by Submission - 01:37