Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-14 yrs >> Under 94.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-26
終了
Valarie Jimenez
Maxim Gym
Won by Submission - 01:22
Emma Trivette Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-27
終了
Mia Trifunovic
North Side BJJ
Won by points - 03:00
Kamilah Khan Maxim Gym
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-28
終了
Kailynn Holguin
Team Corral
Maximus Palcek Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 39.9 lbs
(Saturday)
1-24
終了
Arianna Budilovsky
Team Corral
Stevie Sikanovski Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Orange >> 12.0 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
8-24
終了
Harlee Hiller
Staley Martial Arts
Mason Jones Team Corral Won by Submission - 00:27
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
5-25
終了
Peter Hajdani
Brasa CTA
Won by Submission - 01:02
Aiden Arnett Carlson Gracie Channahon
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-25
終了
Nichole Rogers
Team Corral
Won by Decision - 03:00
Kaori Karas Pedigo Submission Fighting
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-28
終了
Malachi Little
Team Combatzone
Louis Mendez Team Corral Won by Submission - 00:23
Teen Gi >> White-GreyWhite >> 14-15 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
4-30
終了
Roque Chapa
Team Corral
Ayden Wollweber Maxim Gym Won by Decision - 04:00
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
5-27
終了
Braulio Corral III
Team Corral
Won by Submission - 00:53
Noel Verduzco Maxim Gym
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 14-17 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
7-31
終了
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Dominic Thephasdin Team Corral Won by points - 04:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-11 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
8-21
終了
Noah Garcia
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Jumiah Perkins Jr Team Combatzone
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-27
終了
Conner Gabby
Maxim Gym
Won by Submission - 00:23
Connor Lucas Brasa CTA
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
6-25
終了
Stevan Pantelic
Team Corral
Won by Submission - 02:09
Deacon Wargo Gladiators 421-U N.Bolingbrook Dr
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-30
終了
Cooper Drew
Brasa CTA
Logan Durham ROL Academy of Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
2-23
終了
Henry Reichert
Team Corral
Ibrahim Khalil Team Corral Won by points - 03:00
Kids/Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-26
終了
Jordan Banner
P3 Martial Arts
Luke Reid Team Corral Won by points - 03:00
Kids/Teen Gi >> Yellow-Orange >> 11-13 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
7-29
終了
Hamza Redzovic
Redzovic Jiu Jitsu
Zain Javan Soul Fighters Chicago Won by Submission - 02:22
Teen Gi >> White >> 12-13 yrs >> Under 139.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-32
終了
Crystal Alonzo
Won by Submission - 02:37
Tianna Gipson Team Combatzone
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-25
終了
Easton Trimolt
Team Corral
Kaden Hovis Maxim Gym Won by points - 03:00
Teen Gi >> White-Yellow >> Under 159.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-29
終了
Stephanie Lain
Brasa CTA
Won by Submission - 01:39
Noami Gipson Team Combatzone
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
5-28
終了
Leonid REYNA
Maxim Gym
Braulio Corral III Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-29
終了
Calyx Hoover
Staley Martial Arts
Louis Mendez Team Corral Won by Submission - 00:25
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-26
終了
Terrance Little II
Team Combatzone
Won by Decision - 03:00
Nichole Rogers Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-31
終了
Cole Cataldo Stutzman
Won by points - 03:00
Deacon Wargo Gladiators 421-U N.Bolingbrook Dr
Teen Gi >> White-Yellow >> Under 159.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-30
終了
Stephanie Lain
Brasa CTA
Won by Submission - 02:44
Alyssa Wright Team One MMA
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 14-17 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
7-32
終了
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Luc Cruz-Bastian Soul Fighters Chicago Won by points - 04:00
Teen Gi >> GreyWhite >> 14 yrs >> Under 94.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-31
終了
Adaliah Maciel
Torres Martial Arts Academy
Kirsten Cortez Team Corral Won by Submission - 01:38
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-31
終了
Cooper Drew
Brasa CTA
Won by points - 03:00
Ethan El-Talabani Team Corral
Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 13-15 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
6-32
終了
Emmanuel Torres
Won by Submission - 00:31
Peter Gudinas Team Corral
Teen Gi >> White >> 14-16 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
2-28
終了
Ty Richardson
Auggie Verduzco Maxim Gym Won by points - 04:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-30
終了
Suzanna Tankersley
Won by points - 03:00
Malachi Little Team Combatzone