Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-26
완료됨
Branko Jokanovic
North Side BJJ
Gio Jacque Seamless Progression Academy Won by points - 03:00
Teens Gi >> Orange-Blue >> 15-17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
완료됨
Alex Salas
Seamless Progression Academy
Won by Walkover
Dagoberto Lopez Torres Martial Arts Academy
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-29
완료됨
James (JT) Giertuga
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Joseph Minogue Staley Martial Arts
Teens Gi >> Orange-Blue >> 15-17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
완료됨
Alex Salas
Seamless Progression Academy
Won by Walkover
Dagoberto Lopez Torres Martial Arts Academy
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 33
완료됨
Jaelyn Lorin
P3 Martial Arts
Won by points - 03:00
Kayla Ochotorena Team Gladiador
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 32
완료됨
Braden Sabin
P3 Martial Arts
Tayfun McElwain Soul Fighters Chicago Won by Decision - 00:53
Teens Gi >> Orange-Green >> 14-15 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
8 - 30
완료됨
Ethan York
Marcello C Monteiro BJJ Coach Association
Won by points - 04:00
Fabian Lopez Uflacker Academy
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSION) >> 5-7 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
6 - 31
완료됨
Ashton Holder
Team Corral
Mikhaia Thomas Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-25
완료됨
Aiden Rosillo
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Won by points - 03:00
Stevan Pantelic Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-24
완료됨
Mason Jones
Team Corral
Vladimir Vasquez APEX House Of Grappling Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
7 - 34
완료됨
Rocco Bowser
Fit 2 Defend
Caden Zlotorzynski Seamless Progression Academy Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
5 - 34
완료됨
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Won by Submission - 02:12
Noah Isaacson Seamless Progression Academy
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
완료됨
Sun-Yoon Karas
De La Rosa Martial Arts
Braulio Corral III Team Corral Won by Walkover
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
완료됨
Joseph Minogue
Staley Martial Arts
Won by Walkover
Sun-Yoon Karas De La Rosa Martial Arts
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-30
완료됨
Abram Zlotorzynski
Carlson Gracie Chicago
Carlson Gracie CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM Won by Submission - 00:09
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 31
완료됨
Shane Onixt
Carlson Gracie Team - Chicago
Won by points - 03:00
Allistair Mohmed Torres Martial Arts Academy
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-32
완료됨
Carlson Gracie
CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM
Won by Submission - 01:27
Harlee Hiller Staley Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSION) >> 5-7 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
6 - 32
완료됨
Ashton Holder
Team Corral
Mikhaia Thomas Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 32
완료됨
Maya Vives
Bonsai JJ - USA
Won by Decision - 03:00
Sofia Radwanski P3 Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
8 - 32
완료됨
Anthony Martinez
Maxim Gym
Won by Submission
Kian Santiago-Rosa Soul Fighters Chicago
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-30
완료됨
James (JT) Giertuga
UofGF/New Lenox
Braulio Corral III Team Corral Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> White-SolidGrey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-28
완료됨
Faith Vander Laan
Team Corral
Won by points - 03:00
Jessica Bevering Hill Brothers Team
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
7 - 36
완료됨
Nathan Lapitan
Carlson Gracie Team - Chicago
Rocco Bowser Fit 2 Defend Won by Submission - 01:39
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
5 - 35
완료됨
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Won by Submission - 00:11
Jon Moscinski Team Gladiador
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
8 - 33
완료됨
Anthony Martinez
Maxim Gym
Won by points
Kian Santiago-Rosa Soul Fighters Chicago
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
6 - 30
완료됨
Christian Echeverria
10th Planet - Lombard
Won by points - 03:00
Jackson Chmielewski UofGF/New Lenox
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-31
완료됨
Abram Zlotorzynski
Carlson Gracie Chicago
Harlee Hiller Staley Martial Arts Won by Submission - 00:18
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
5 - 36
완료됨
Noah Isaacson
Seamless Progression Academy
Won by Submission - 00:31
Jon Moscinski Team Gladiador
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
7 - 35
완료됨
Ryder T Nicholson
Gracie Barra Downers grove
Caden Zlotorzynski Seamless Progression Academy Won by Submission - 01:21
Kids/Teens Gi >> White-SolidGrey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-29
완료됨
Madison Martinez
Maxim Gym
Won by Submission - 01:46
Jessica Bevering Hill Brothers Team
Kids/Teens Gi >> Yellow-Blue >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 37
완료됨
Garry Gurevich
Cohen Brothers Judo Club
Zain Javan Soul Fighters Chicago Won by Submission - 01:17
Kids/Teens Gi >> Yellow-Blue >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 38
완료됨
Garry Gurevich
Cohen Brothers Judo Club
Evan Guarino UofGF/New Lenox Won by points - 03:00