Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 12-15 yrs >> Under 135 lbs [J2]
(Saturday)
4-37
Ferdig
Ewa Krupa
P3 Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Madison Heneks No Joke MMA
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
5-34
Ferdig
Aidan Arteaga
Arctic Training Center
Austin Stringer Powersource Martial Arts Seier på submission - 02:31
Kids Gi >> SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
3-39
Ferdig
James Lukas
Lake County BJJ
Aiden Heise Team Corral Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> White >> 4 yrs >> Under 40 lbs
(Saturday)
1-40
Ferdig
Isaac Champ
Double Five Chicago
Seier med poeng - 03:00
Boris McClain Double Five Chicago
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-13 yrs >> Under 115 lbs [F1]
(Saturday)
7-34
Ferdig
Christian Lobos
Aries Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:27
Kane Foley Aries Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 75 lbs [P]
(Saturday)
2-37
Ferdig
Brooklyn Zeifert
Brasa Highwood
Norberto Lomeli Double Five Chicago Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 70 lbs >> Female [C2]
(Saturday)
6-36
Ferdig
Alina Pearce
Pure Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:29
Lydia Tucker No Joke MMA
Kids Gi >> White >> 11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
6-40
Ferdig
Vitaliy Shyika
Team Corral
Grayson McDonald 360 Jiu-Jitsu HQ Seier med poeng - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 110 lbs
(Saturday)
4-35
Ferdig
Aracely Stevens
Carlson Gracie Team - Merrillville
Chloe Borders Veneration BJJ Seier med poeng - 03:00
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 12-13 yrs >> Under 120 lbs
(Saturday)
1-43
Ferdig
Anisa Correa-Navarro
P3 Martial Arts
Matias Torres Carlson Gracie Team - Merrillville Seier på submission - 00:25
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11 yrs >> Under 85 lbs [P]
(Saturday)
2-39
Ferdig
Rowen Hall
Akosa Academy
Bubba Lin TAC TEAM BJJ Seier med poeng - 03:00
Teens Gi >> White >> 15 yrs >> Under 130 lbs [EE1] [P]
(Saturday)
3-41
Ferdig
Aiden Dixon
Vuk BJJ
Seier med poeng - 04:00
Brandon Atkins
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
5-37
Ferdig
Judah Lopez
Double Five Chicago
Seier med poeng - 03:00
Karim Veliev Lake County BJJ
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-13 yrs >> Under 115 lbs [F1]
(Saturday)
7-35
Ferdig
Ricardo Chavez
Arctic Training Center
Seier med poeng - 03:00
Justin Kapusta Lion's Den Brazilian Jiu Jitsu
Absolute Gi >> FEMALE TEENS (all belts)
(Saturday)
4-38
Ferdig
Ewa Krupa
P3 Martial Arts
Seier på submission - 01:18
Gaia Laird Team Corral
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs [P]
(Saturday)
3-42
Ferdig
Coltin Asbury
Team Haanpaa
Seier med poeng - 03:00
Colin Szczoczarz LCCT BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
1-44
Ferdig
Sylas Waterstraat
Team Corral
Elijah Tapia Aries Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Teens Gi >> White-GreyWhite >> 13 yrs >> Under 130 lbs
(Saturday)
6-42
Ferdig
Michael Chatman
Aries Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:12
Timothy Gerstenberg Team Corral
Teens Gi >> White >> 17 yrs >> Under 155 lbs
(Saturday)
5-39
Ferdig
Soren Lenzini
Pure Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:59
Rahin Hameed Gideon Brazilian Jiu Jitsu (Bloomington)
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9 yrs >> Under 95 lbs [D2] [P]
(Saturday)
2-40
Ferdig
Alexander Hamdan
New Breed Training Center
Alakay Taylor Akosa Academy Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
5-35
Ferdig
Austin Stringer
Powersource Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Jason Lukas Lake County BJJ
Teens Gi >> White >> 13 yrs >> Under 100 lbs
(Saturday)
7-37
Ferdig
Adel Hassan
BMA Martial Arts
Seier med poeng - 04:00
Christian Hearon Academy of Self Defense
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs [P]
(Saturday)
3-43
Ferdig
Coltin Asbury
Team Haanpaa
Seier med poeng - 03:00
Nikodem Malinowski LCCT BJJ
Absolute Gi >> FEMALE TEENS (all belts)
(Saturday)
4-39
Ferdig
Ewa Krupa
P3 Martial Arts
Seier på submission - 00:59
Gaia Laird Team Corral
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 130 lbs [P]
(Saturday)
2-42
Ferdig
Aviana Oyoque
Aries Brazilian Jiu Jitsu
Taylor Lockhart Lake County BJJ Seier på submission - 00:44
Kids Gi >> White >> 10 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
6-39
Ferdig
Aubrey Ouimet
BMA Martial Arts
Mason Ebert 360 Jiu-Jitsu HQ Seier på submission - 01:51
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
5-38
Ferdig
Karim Veliev
Lake County BJJ
Ameer Haleem Arctic Training Center Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> White >> 4 yrs >> Under 40 lbs
(Saturday)
1-41
Ferdig
Isaac Champ
Double Five Chicago
Seier med poeng - 03:00
Boris McClain Double Five Chicago
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9 yrs >> Under 95 lbs [D2] [P]
(Saturday)
2-41
Ferdig
Alexander Hamdan
New Breed Training Center
Alakay Taylor Akosa Academy Seier på submission - 02:47
Kids Gi >> White >> 11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
6-41
Ferdig
Vitaliy Shyika
Team Corral
Grayson McDonald 360 Jiu-Jitsu HQ Seier på submission - 02:02
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
1-45
Ferdig
Sylas Waterstraat
Team Corral
Elijah Tapia Aries Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 01:01
Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 15 yrs >> 150+ lbs
(Saturday)
4-40
Ferdig
Easton Trimolt
Team Corral
Charles Mick AXT Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:39