Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
3-38
Ferdig
Alexandru Cobo
RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
won-by.W - 04:00
Corban Sainz Alpha Miami Grappling
Kids/Teens Gi >> White-SolidGrey >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-37
Ferdig
Diego Vergara
Alpha Miami Grappling
Danny Diaz Alpha Miami Grappling won-by.W
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-36
Ferdig
Isaiah Rodriguez
American Top Team - Miramar
Dylan Garcia Alpha Miami Grappling won-by.W - 03:00
Kids Gi >> White >> 5-6 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
5-30
Ferdig
Nicholas Bendamio
Carlson Gracie Miami
Malekai Dequine Fight Sports won-by.W
Kids Gi >> White >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
5-31
Ferdig
Adrian Molinos
Carlson Gracie Miami
won-by.W - 03:00
Matthew Naranjo Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
1-32
Ferdig
Willie-D White
Fight Sports
won-by.W - 03:00
Alexander Tijerino Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-38
Ferdig
Dylan Garcia
Alpha Miami Grappling
Maurice Thomas Fight Sports won-by.W - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-32
Ferdig
Danny Diaz
Alpha Miami Grappling
Keila Hernandez V.R.M.A / Fightsports won-by.W - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-34
Ferdig
Jonthan Diaz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 00:44
Kai Buckner Fight Sports
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 10-13 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
4-44
Ferdig
Antonio Pimentel
Alpha Miami Grappling
Carolyna Bellon V.R.M.A / Fightsports won-by.W - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-33
Ferdig
Tristan Sainz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 03:00
Achilles Rocha V.R.M.A / Fightsports
Teens Gi >> Yellow-Green >> 13-15 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
3-35
Ferdig
Cristian Cobo
RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
won-by.W - 04:00
Gianni Cabrera Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-37
Ferdig
Luis Bellon
V.R.M.A / Fightsports
won-by.W - 01:06
Noah Sanabria Carlson Gracie Miami
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-38
Ferdig
Javier Cabanes
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 01:33
Robert Ramazanov GF Team
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-39
Ferdig
Amari Lewis
V.R.M.A / Fightsports
won-by.W - 03:00
Joao Da Silva RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-31
Ferdig
Giovanni Gonzalez
Alpha Miami Grappling
John Wooden Fight Sports won-by.W - 00:39
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 10-12 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-36
Ferdig
Michael Sainz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 03:00
Dylan Taylor American Top Team Palm Beach Gardens
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-33
Ferdig
Shiloh Francis
American Top Team - Miramar
Destiny Madison Fight Sports won-by.W - 01:49
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-41
Ferdig
Anthony Garcia
Alpha Miami Grappling
won-by.W
Javier Cabanes Alpha Miami Grappling
Consolation
(Saturday)
2-35
Ferdig
Willow White
Fight Sports
won-by.W - 03:00
Joseph Douthit Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
5-34
Ferdig
Kade Bailey
RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
Matthew Naranjo Alpha Miami Grappling won-by.W - 01:25
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
2-33
Ferdig
Andrew Cuevas
Alpha Miami Grappling
won-by.W
Joseph Douthit Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
1-37
Ferdig
DYLAN DIAZ
Carlson Gracie Miami
won-by.W - 03:00
Willie-D White Fight Sports
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-40
Ferdig
Isaiah Rodriguez
American Top Team - Miramar
Dylan Garcia Alpha Miami Grappling won-by.W - 03:00
Teens Gi >> Yellow >> 13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-36
Ferdig
Victor Ruiz
Carlson Gracie Miami
Julian Lozano Alpha Miami Grappling won-by.W - 01:04
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-36
Ferdig
Giovanni Gonzalez
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 03:00
Shiloh Francis American Top Team - Miramar
Kids Gi >> White-GreyBlack >> 9-10 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
2-41
Ferdig
Jordan Diaz
Alpha Miami Grappling
Amira Lewis V.R.M.A / Fightsports won-by.W - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-36
Ferdig
Danny Diaz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 02:27
Achilles Rocha V.R.M.A / Fightsports
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-38
Ferdig
Jonthan Diaz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 00:45
Sidney Katz V.R.M.A / Fightsports
Teens Gi >> Yellow >> 13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-39
Ferdig
Daniel Vergara
Alpha Miami Grappling
Victor Da Silva RAIVA Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 00:51
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-37
Ferdig
John Wooden
Fight Sports
Destiny Madison Fight Sports won-by.W
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
1-35
Ferdig
Zaharr Remond
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 03:00
Alexander Tijerino Carlson Gracie Miami - Ghost Squad