Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 155 lbs
(Sunday)
8-34
Gotowy
Ben Purer
Phoenix MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Clint Mojzes Gracie Barra Mt. Juliet
Men's Adults/Masters Gi >> Purple >> Under 185 lbs
(Sunday)
1-43
Gotowy
Conor Griffin
Renzo Gracie Clarksville
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Bush Ground level bjj
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 170 lbs [K1]
(Sunday)
2-42
Gotowy
Caleb McConnell
The Academy/Team Shawn Hammonds
Bryce Lamb Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Women's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 145 lbs
(Sunday)
6-49
Gotowy
Madison Harper
Renzo Gracie Clarksville
Julie Cook Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Absolute Gi >> FEMALE TEENS (all belts)
(Sunday)
4-43
Gotowy
Hermione Medina
6ONE5 Brigade
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Ella Bolt Profectus Jiu-Jitsu
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 135 lbs
(Sunday)
5-43
Gotowy
Peymon Emami
Renzo Gracie Nashville
Alex Sewell Artista BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Men's Adults Gi >> White >> Under 185 lbs [L1-P]
(Sunday)
7-35
Gotowy
Franklin Doane
Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Nika Bochorishvili Renzo Gracie Nashville
Men's Seniors Gi >> White >> Under 200 lbs
(Sunday)
8-40
Gotowy
Brandon Goebbert
Pedigo Submission Fighting
Wygrana na punkty - 05:00
William Anderson Artista BJJ
Women's Adults Gi >> White >> Under 110 lbs
(Sunday)
9-49
Gotowy
Mariella Ayala
Gracie Barra Spring Hill
Adelynn Bess Bowen Combative Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Women's Masters Gi >> Purple-Brown >> Under 160 lbs
(Sunday)
2-44
Gotowy
Kimberly Dees
MMAFFC
Wygrana na punkty - 05:00
Krystal Scott Bowen Combative Arts Academy
Men's Masters Gi >> Purple >> 220+ lbs
(Sunday)
1-44
Gotowy
Daniel Acevedo
Bowen Combative Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Tyler Martin Wildside Combat Sports
Teens Gi >> White-GreyWhite >> 13-17 yrs >> Under 175 lbs [P]
(Sunday)
3-45
Gotowy
Gavin Bridgeman
Legion Jiu Jitsu Tennessee
Colten Hammonds Team Shawn Hammonds Wygrana na punkty - 04:00
Teens Gi >> White >> 16 yrs >> Under 150 lbs
(Sunday)
9-48
Gotowy
TJ Gardocki
Gracie Barra Tennessee
Malaki Calhoun Profectus Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 160 lbs
(Sunday)
6-52
Gotowy
Hailley Griffis
TBJJA
Wygrana na punkty - 05:00
Riley Strickland Legion Jiu Jitsu Tennessee
Men's Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs
(Sunday)
5-44
Gotowy
Zack Hill
Nashville MMA
Wygrana na punkty - 05:00
William Donnelly Wildside Combat Sports
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs
(Sunday)
2-45
Gotowy
Robert Sewell
Artista BJJ
Dylan Turner-Brinson Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 155 lbs
(Sunday)
8-35
Gotowy
Ben Purer
Phoenix MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Clint Mojzes Gracie Barra Mt. Juliet
Men's Masters Gi >> White >> Under 200 lbs
(Sunday)
7-38
Gotowy
Justin Wagenhals
Ground level bjj
Brandon Evans Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Men's Adults Gi >> White >> Under 170 lbs
(Sunday)
4-45
Gotowy
Jacob Taylor
Profectus Jiu-Jitsu
Austin Daugherty Vigilance Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 220 lbs [K1-P]
(Sunday)
3-48
Gotowy
Jomar Benoit
Nashville MMA
Conner Grahl Artista BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Women's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 145 lbs
(Sunday)
6-50
Gotowy
Madison Harper
Renzo Gracie Clarksville
Ruby Ann Ganal Profectus Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 220 lbs [K1-P]
(Sunday)
3-49
Gotowy
Greg Goble
Bowen Combative Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Jesse Campbell Bowen Combative Arts Academy
Absolute Gi >> FEMALE TEENS (all belts)
(Sunday)
4-44
Gotowy
Ella Bolt
Profectus Jiu-Jitsu
Ali Bryant One Nation Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Women's Adults Gi >> White >> Under 110 lbs
(Sunday)
9-50
Gotowy
Mariella Ayala
Gracie Barra Spring Hill
Wygrana na punkty - 05:00
Adelynn Bess Bowen Combative Arts Academy
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> 220+ lbs
(Sunday)
5-46
Gotowy
Ethan Coleman
Team Shawn Hammonds
Carlos Arjona Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Men's Adults Gi >> White >> Under 200 lbs
(Sunday)
8-41
Gotowy
Joshua Duhon
Mid City MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Everett Libolt Legion Jiu Jitsu Tennessee
Women's Adults Gi >> White >> Under 120 lbs [J1-P]
(Sunday)
3-50
Gotowy
Sara Campbell
Bowen Combative Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Virginia Lee GRACIE BARRA (USA)
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs
(Sunday)
2-46
Gotowy
Danny Diaz
Cobra BJJ Tuscaloosa
JT VanMeter Nashville MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's Masters Gi >> Purple >> 220+ lbs
(Sunday)
1-45
Gotowy
Daniel Acevedo
Bowen Combative Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Tyler Martin Wildside Combat Sports
Men's Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs
(Sunday)
5-45
Gotowy
Zack Hill
Nashville MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:12
William Donnelly Wildside Combat Sports
Women's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 160 lbs
(Sunday)
6-53
Gotowy
Hailley Griffis
TBJJA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Riley Strickland Legion Jiu Jitsu Tennessee
Men's Adults Gi >> White >> Under 200 lbs
(Sunday)
8-42
Gotowy
Kelton Spivey
Profectus Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alfonso RAMIREZ Gracie Barra Spring Hill