Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men’s Masters Gi >> White >> Under 170 lbs [P]
(Sunday)
2-23
Gotowy
Joshua Wazdrag
Rilion Gracie Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Josh Harrington Alliance BJJ Houston
Men’s Masters Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
3-24
Gotowy
Steve Hernandez
UFC GYM (The Heights)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Brandon Franco McCall Mixed Martial Arts
Men's Adults Gi >> White >> Under 155 lbs
(Sunday)
Gotowy
Cullen Pugh
Brazilian Top Team Lake Jackson
Wygrana walkowerem
CALEB MCSHAN Haven JJA Houston
Women’s Masters Gi >> Blue/Purple >> Under 150 lbs [K2]
(Sunday)
4-22
Gotowy
Kari Lance
Next level training center conroe
Wygrana na punkty - 05:00
Ashley Perez Alliance BJJ Houston
Men’s Masters Gi >> White >> Under 170 lbs [P]
(Sunday)
2-22
Gotowy
Roland Ibarra
McCall Mixed Martial Arts
Aaron Shows Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Men’s Masters Gi >> Purple >> Under 170 lbs
(Sunday)
1-21
Gotowy
Brian Lopez
Memorial BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Yuta Tamura Alliance BJJ Houston
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Sunday)
3-22
Gotowy
Nicholas Jaymez
Gracie Barra The Woodlands
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Jason Pelico Gracie Barra Texas
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 200 lbs [M1]
(Sunday)
5-18
Gotowy
Jonah Tijerina
Midtown MMA Houston
Kirby Cammack Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Women’s Masters/Seniors Gi >> White >> Under 160 lbs
(Sunday)
4-25
Gotowy
Avery Smith
Global Martial Arts
Anaissa Cepeda Gracie Barra Sienna Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Women's Adults Gi >> White >> Under 160 lbs
(Sunday)
6-23
Gotowy
Holland Ensminger
McCall Mixed Martial Arts
Sarah Dujay Torres BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Men's Adults Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
2-25
Gotowy
Basel Alkhalily
Haven JJA Houston
Gidon Averick GFT/Paradigm Wygrana na punkty - 05:00
Women’s Masters/Seniors Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
6-22
Gotowy
Morgan Smith
Gracie Humaita Huntsville
Wygrana na punkty - 05:00
Elizabeth Robertson Renzo Gracie Houston
Men's Adults Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
5-21
Gotowy
Chhewang Tamang
Midtown MMA Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Maximo Gonzalez Martinez N/A
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 145 lbs [M1]
(Sunday)
4-24
Gotowy
Rodrigo Guerra
Gracie Barra The Woodlands
Kayden Broussard Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:23
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Sunday)
3-23
Gotowy
Louis Lee
N/A
Jose Cordova Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:20
Women's Adults Gi >> White >> Under 160 lbs
(Sunday)
6-24
Gotowy
Holland Ensminger
McCall Mixed Martial Arts
Sarah Dujay Torres BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Men's Adults Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
2-26
Gotowy
Christian Hanks
Gracie Barra The Woodlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Jacob Blair Ravlin Martial Arts
Men's Adults Gi >> Brown-Black >> Under 185 lbs [N1]
(Sunday)
1-23
Gotowy
David Townsend
McCall Mixed Martial Arts
Jose Aguilar Elite MMA - HOUSTON Wygrana na punkty - 06:00
Women’s Masters/Seniors Gi >> White >> Under 160 lbs
(Sunday)
4-26
Gotowy
Avery Smith
Global Martial Arts
April Payne Gracie Humaita Huntsville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Men's Adults Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
5-23
Gotowy
Amir Boltaev
AON Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jorge Delarosa N/A
Men’s Masters Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
3-25
Gotowy
Grant Carrabba
Kinetic Grappling
Mario Angel Garza Gracie Barra Katy Wygrana na punkty - 05:00
Men’s Masters Gi >> Purple >> Under 170 lbs
(Sunday)
1-22
Gotowy
Brian Lopez
Memorial BJJ
Yuta Tamura Alliance BJJ Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Men's Adults Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
2-27
Gotowy
Gidon Averick
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Pevoteaux AON Jiu-Jitsu
Women's Adults Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
6-25
Gotowy
Estefani Lopez
Gracie Barra Katy
Solano Rocio 85 Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men’s Seniors Gi >> Purple >> Under 185 lbs
(Sunday)
1-25
Gotowy
Derek Brotherton
Midtown MMA Houston
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Rodriguez McCall Mixed Martial Arts
Men's Adults Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
5-24
Gotowy
Colton Wiggins
Oranday Bros Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Santiago Pacichana Next level training center conroe
Women's Adults No-Gi >> Intermediate >> Under 145 lbs
(Sunday)
3-28
Gotowy
Aubrie Cheatham
Torres BJJ
Gina Couoh The Darkside Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Women’s Masters/Seniors Gi >> Blue >> Under 160 lbs [K1]
(Sunday)
4-28
Gotowy
Claudia Glass
Renzo Gracie Houston
Wygrana na punkty - 05:00
Kari Lance Next level training center conroe
Women’s Masters/Seniors Gi >> White >> Under 160 lbs
(Sunday)
4-27
Gotowy
April Payne
Gracie Humaita Huntsville
Anaissa Cepeda Gracie Barra Sienna Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults Gi >> White >> Under 145 lbs
(Sunday)
5-26
Gotowy
Chhewang Tamang
Midtown MMA Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Greyson Zarske Arka School of Jiu-Jitsu
Men’s Seniors Gi >> White >> Under 220 lbs
(Sunday)
6-28
Gotowy
Scott Burchett
Torres BJJ
Simone Rogers Elite MMA (Baytown) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Adults Gi >> White >> Under 185 lbs [P]
(Sunday)
2-28
Gotowy
Landon Erickson
Elite MMA - HOUSTON
Daniel Pevoteaux AON Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00