Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
4-51
Gotowy
David Pitt
Gracie Barra Tennessee
James Williams Profectus Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's Adult Gi >> Purple >> 135+ lbs
(Saturday)
5-50
Gotowy
Jessica Honey
Maverick Training Center
Kimberly Dees Modern Martial Arts and Family Fitness Wygrana na punkty - 06:00
Teen Gi >> White >> 16 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3-47
Gotowy
Vincent Jones
Legion JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Gabrian Harper Bowen Combative Arts Academy
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-47
Gotowy
Madison Masters
Jiu Jitsu Nation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Arie Williams Luiz Palhares
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> 220+ lbs
(Saturday)
6-49
Gotowy
Josh Chestnut
Team Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Mark Wallace Modern Martial Arts and Family Fitness
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-45
Gotowy
Eric Robison
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Jeff Luker Gracie Barra Tennessee
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> 220+ lbs
(Saturday)
6-48
Gotowy
Shawn Hay
TBJJA
Rustin Franklin Legion JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Kids/Teens Gi >> Solid Grey >> 12-14 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
4-49
Gotowy
Nalen Bowden
Shelbyville Jiu-jitsu Academy
Kimberly Stone Legacy Jiu-Jitsu Team Zenith Wygrana na punkty - 03:00
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
3-50
Gotowy
Michelin Villalobos
Renzo Gracie Clarksville
Wygrana na punkty - 06:00
Jeff Prosise Luiz Palhares
Women's Masters Gi >> White >> 160+ lbs
(Saturday)
1-49
Gotowy
Emilia Finley
Renzo Gracie Clarksville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Lorenia De La Vega Gracie Barra Tennessee
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-47
Gotowy
Daniel Painter
Maverick Training Center
Chad Pierce TBJJA Wygrana na punkty - 05:00
Women's Adult Gi >> Blue >> 160+ lbs
(Saturday)
5-52
Gotowy
Heather Weber
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Deanna Fallon TBJJA
Teen Gi >> White >> 16 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
6-45
Gotowy
Bobby Watkins III
Phoenix MMA and Fitness
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Robert Owens Legion JJ
Teen Gi >> White >> 16 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
6-46
Gotowy
Bobby Watkins III
Phoenix MMA and Fitness
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Robert Owens Legion JJ
Women's Adult Gi >> Purple >> 135+ lbs
(Saturday)
5-51
Gotowy
Krystal Crocker
Kaze BJJ and Judo Institute, LLC
Kimberly Dees Modern Martial Arts and Family Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Women's Adult Gi >> Blue >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
6-53
Gotowy
Ruby Ann Ganal
Luiz Palhares
Beth Evans TBJJA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
3-51
Gotowy
Nathan Madill
TBJJA
Griffin Hill Team Shawn Hammonds Wygrana na punkty - 06:00
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
4-53
Gotowy
Roy Silvers
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 05:00
David Pitt Gracie Barra Tennessee
Women's Masters Gi >> White >> 160+ lbs
(Saturday)
1-50
Gotowy
Courtney Marsh
Artista BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Lorenia De La Vega Gracie Barra Tennessee
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-49
Gotowy
Lee Stover
Glory BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Preston Fisher Modern Martial Arts and Family Fitness
Women's Adult Gi >> Blue >> 160+ lbs
(Saturday)
5-53
Gotowy
Heather Weber
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:27
Kristyn Seibert Bowen Combative Arts Academy
Men's Adult Gi >> White >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
1-51
Gotowy
Markee Jones
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User CAB BJJ
Men's Masters Gi >> White >> 220+ lbs
(Saturday)
4-54
Gotowy
Matt Turner
Luiz Palhares
Joseph Lambert Artista BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-48
Gotowy
Chad Pierce
TBJJA
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Kline Luiz Palhares
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> 220+ lbs
(Saturday)
6-50
Gotowy
Michael Turner
Luiz Palhares
Mark Wallace Modern Martial Arts and Family Fitness Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
3-52
Gotowy
Michelin Villalobos
Renzo Gracie Clarksville
Keith Roop-Eckart Team Shawn Hammond's/Nashville MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-57
Gotowy
Elbert Cates
No team/association
Adam Taylor Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
4-52
Gotowy
Timothy Grahl
Artista BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
James Williams Profectus Jiu-Jitsu
Men's Adult Gi >> White >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
1-52
Gotowy
Andrew Porritt
None
Marcus Davila Renzo Gracie Clarksville Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Men's Adult Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
5-55
Gotowy
Chase Bruton
Razzano Academy
Anthony Granda Luiz Palhares Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:10
Women's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
2-53
Gotowy
Holly Freeman
CAB BJJ
Katherine Taylor TBJJA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Women's Adult Gi >> Blue >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
6-54
Gotowy
Ruby Ann Ganal
Luiz Palhares
Angelina De Luca Team Zenith Wygrana na punkty - 06:00