Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi >> White >> 11-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
4-48
Gotowy
Angelina Lopez
Ghost Squad BJJ
Milla Faraldo Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Kids Gi >> White (NO SUBMISSIONS) >> 8-10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-34
Gotowy
Alexander Rodriguez
Schlosser Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Roger Castillo BJJ
Kids/Teens Gi >> White >> 11-13 yrs >> 125+ lbs
(Saturday)
1-49
Gotowy
Luca Fernandez
Alpha Miami Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
William Gil Ghost Squad BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
1-52
Gotowy
Lorenzo Lopez
Mattix Gracie Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Christopher Garcia Ghost Squad BJJ
Teens Gi >> Orange-Green >> 14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-33
Gotowy
Frank Lopez
Ghost Squad BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Leilani O’Neill V.R.M.A / Fightsports
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-49
Gotowy
Mitchell Gonzalez
Ghost Squad BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Emily Vallejo Ghost Squad BJJ
Kids/Teens Gi >> White >> 10-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
Gotowy
Rosio Cordoba
Alpha Miami Grappling
Wygrana walkowerem
Kaitlyn Torres Ghost Squad BJJ
Kids/Teens Gi >> White >> 11-13 yrs >> 125+ lbs
(Saturday)
1-50
Gotowy
Francisco Guerra
Ghost Squad BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
William Gil Ghost Squad BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
1-53
Gotowy
Alexander Rodriguez
Schlosser Jiujitsu
Lorenzo Lopez Mattix Gracie Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Kids/Teens Gi >> White >> 10-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
Gotowy
Amalie Oliva
Ghost Squad BJJ
Kaitlyn Torres Ghost Squad BJJ Wygrana walkowerem
Master Men Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-50
Gotowy
Brian Egan
Fort Lauderdale
James Breig Rock MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
1-54
Gotowy
QUINCY MAK
Ghost Squad BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Christopher Garcia Ghost Squad BJJ
Adult Men Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
2-60
Gotowy
Ricardo Ledan
Wellington
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel DeLeon Elite Force Jiu Jitsu
Kids Gi >> White (NO SUBMISSIONS) >> 8-10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-35
Gotowy
Alexander Rodriguez
Schlosser Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Roger Castillo BJJ
Adult Men Gi >> Purple-Brown >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-50
Gotowy
Gino Ojeda
RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
Ricky Semiglia Mattix Gracie Jiu Jitsu Wygrana na punkty
Adult Men Gi >> Purple-Brown >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-51
Gotowy
Emilio Hernandez
Team Zenith
Wygrana na punkty - 06:00
David Troche No Team
Master Men Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-51
Gotowy
Brian Egan
Fort Lauderdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
James Breig Rock MMA
Womens Gi >> White >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
3-38
Gotowy
Aura Franco
Rock MMA
Dayana Perez Alpha Miami Grappling Wygrana na punkty - 05:00
Master/Senior Men Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
4-54
Gotowy
Gilad Joseph Cohen
Carlson Gracie
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Sameer Gokhale Rock MMA
Adult Men Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
2-61
Gotowy
Ricardo Ledan
Wellington
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel DeLeon Elite Force Jiu Jitsu
Adult Men Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
1-55
Gotowy
Iker Bustinduy
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Mauricio J Carvalho Team Maximo / Atos BJJ Araraquara
Adult Men Gi >> White >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3-41
Gotowy
Alexander Garcia
Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy
Alex Perez Coconut Creek Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Adult Men Gi >> Blue >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
1-58
Gotowy
Chuchi Baltazar
Elite Force Jiu Jitsu
Sebastian Serpa Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Adult Men Gi >> Purple-Brown >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-53
Gotowy
Gino Ojeda
RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
David Troche No Team
Senior Men No-Gi >> Expert >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
2-53
Gotowy
Unknown User
Tom DeBlass Affiliate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Unknown User Clermont
Master Men Gi >> White >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-52
Gotowy
Brian Egan
Fort Lauderdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
James Breig Rock MMA
Adult Men Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
1-56
Gotowy
Iker Bustinduy
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Justin Cummins Mattix Gracie Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Master/Senior Men Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
4-55
Gotowy
Gilad Joseph Cohen
Carlson Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Sameer Gokhale Rock MMA
Womens Gi >> White >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
3-39
Gotowy
Aura Franco
Rock MMA
Dayana Perez Alpha Miami Grappling Wygrana na punkty - 05:00
Senior Men No-Gi >> Expert >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
2-54
Gotowy
Unknown User
Tom DeBlass Affiliate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Unknown User Clermont
Adult Men Gi >> Blue >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
1-59
Gotowy
Chuchi Baltazar
Elite Force Jiu Jitsu
Luke Stafford Fort Lauderdale Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult Men Gi >> White >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
2-56
Gotowy
James Breig
Rock MMA
Daniel DeLeon Elite Force Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00