Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 10-13 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-6
Gotowy
Lilly Torres
BVMMA
Aeri Osha BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-10
Gotowy
Jason Pattillo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Preston McCartney Excalibur Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
Gotowy
Eddie Pugachov
Team tooke
Wygrana walkowerem - 03:00
Sergio Guajardo 10th Planet Austin
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-8
Gotowy
Ryder Tracy
Infinity BJJ (Texas)
Collin Tingley BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-13 yrs >> Under 124.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-10
Gotowy
Daisy Torres
BVMMA
Camryn Oranday Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Teens No-Gi >> Beginner >> 15-16 yrs >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
1-8
Gotowy
Patrick Martino
EnergyFit MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Dominick Gonzalez Ground Dwellers
Teens No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 13-15 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-8
Gotowy
Sarah Kimbrough
PRECISION JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Destiney Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 4-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
2-6
Gotowy
Daxton Gray
Oranday Bros Jiu Jitsu
Ashlyn McGuire Grappling Zone Association Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-8
Gotowy
Braylen Pugh
BJJ Revolution Team
Brody Beast Mode Banks Bam Bam Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-14 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-11
Gotowy
Anuar Zhumagaliyev
BJJ Revolution Team
Brayden Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Kids No-Gi >> Beginner >> 10-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-8
Gotowy
Emilio Cantu
Gracie Barra Texas
Wygrana na punkty - 03:00
Trey Villarreal Oranday Bros Jiu Jitsu
Absolute No-Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
1-10
Gotowy
Ricardo Montelongo
Ground Dwellers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Matthew Quigley Al Garza's Premier Martial Arts
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-13 yrs >> Under 124.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-11
Gotowy
Daisy Torres
BVMMA
Camryn Oranday Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-9
Gotowy
Hunter Dovzak
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Collin Tingley BJJ Revolution Team
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-11
Gotowy
Jason Pattillo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Gabriel Garcia Gracie Barra
Kids No-Gi >> Beginner >> 12- yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
5-13
Gotowy
Landon Smoke
Oranday Bros Jiu Jitsu
Landon Clark Alliance BJJ Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-9
Gotowy
Sam Freimuth
Oranday Bros Jiu Jitsu
Brody Beast Mode Banks Bam Bam Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Teens No-Gi >> Intermediate >> 14-17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
1-13
Gotowy
Isaak Tracy
Infinity BJJ (Texas)
Logan Smith Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Kids/Teens No-Gi >> Advanced >> 11-14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-10
Gotowy
Desmond Rubio
Bam Bam Martial Arts
Ty Ferguson BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 12 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
5-16
Gotowy
Jaxon Norton
Virtues Jiu-Jitsu
Aiden Anders Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-14 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-12
Gotowy
Elijah Ohlson
Gracie Barra The Woodlands
Jathen George Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
3-12
Gotowy
Preston McCartney
Excalibur Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Gabriel Garcia Gracie Barra
Absolute No-Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
1-11
Gotowy
Ricardo Montelongo
Ground Dwellers
Wygrana na punkty - 04:00
Ibraheem Khan LX Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-13
Gotowy
Michael Reagan
Wygrana na punkty - 03:00
Thomas Moore Next Level Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 10-11 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
2-13
Gotowy
Ryan Pulley
BJJ Revolution
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Dylan Kim Gracie Barra Katy
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-10
Gotowy
Brandon Pattillo
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Ryder Tracy Infinity BJJ (Texas)
Kids No-Gi >> Beginner >> 12- yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
5-14
Gotowy
Landon Smoke
Oranday Bros Jiu Jitsu
Landon Clark Alliance BJJ Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Teens No-Gi >> Intermediate >> 14-17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
1-14
Gotowy
Darío Jimenez
Alliance Team Gacho
Jerrit George II Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 12 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
5-17
Gotowy
Jaxon Norton
Virtues Jiu-Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:38
Aiden Anders Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids/Teens No-Gi >> Advanced >> 11-14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Desmond Rubio
Bam Bam Martial Arts
Sergio Guajardo 10th Planet Austin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Kids No-Gi >> Intermediate >> 12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-16
Gotowy
Austin Garcia
Gracie Barra Katy
Evan Crawford Ground Dwellers Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-14 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-13
Gotowy
Anuar Zhumagaliyev
BJJ Revolution Team
Elijah Ohlson Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 04:00