Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 170 lbs
(Saturday)
3-41
Gotowy
Frank Perez
B1 Brazilian jiu jitsu
Harrison Chan Carlson Gracie Team Alberta Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Saturday)
4-39
Gotowy
Hooman Mohimani
Pure Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Patrick Sanchez Team Gladiador
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 170 lbs [J1]
(Saturday)
3-39
Gotowy
Vladislav Cojocari
Team Gladiador
Durango Valles APEX House Of Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Men's Adults/Masters Gi >> Brown-Black >> Under 185 lbs
(Saturday)
2-47
Gotowy
Noah Chen
Art of JiuJitsu
John Payne Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Masters Gi >> Blue >> Under 145 lbs
(Saturday)
2-45
Gotowy
Rocco Guerra
RMMA
Humberto Vasquez Dekalb county bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Men's Masters Gi >> Blue >> Under 145 lbs
(Saturday)
2-46
Gotowy
Kristian Alcedo
Carlson Gracie HQ
Wygrana na punkty - 05:00
James Veverka Team Gladiador
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Saturday)
4-40
Gotowy
Bader Farwana
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Shane Salerno P3 Martial Arts Wygrana na punkty - 06:00
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 170 lbs [J1]
(Saturday)
3-40
Gotowy
Durango Valles
APEX House Of Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mike Prazma P3 Martial Arts
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs [J1]
(Saturday)
1-41
Gotowy
Isaac Miller
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Wish Lam Supreme Jiu Jitsu Idriz Redzovic
Men's Adults/Masters Gi >> Brown-Black >> Under 185 lbs
(Saturday)
2-48
Gotowy
Noah Chen
Art of JiuJitsu
John Payne Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 170 lbs [K1]
(Saturday)
4-42
Gotowy
Matthew Boccassini
B1 Brazilian jiu jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Saturnino Villa Pure Brazilian Jiu Jitsu
Women’s Masters Gi >> Blue >> Under 160 lbs [G1]
(Saturday)
1-44
Gotowy
Unknown User
Vianna Brothers
Kris Dorus P3 Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Men's Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 170 lbs
(Saturday)
3-42
Gotowy
Frank Perez
B1 Brazilian jiu jitsu
Harrison Chan Carlson Gracie Team Alberta Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 145 lbs [P]
(Saturday)
2-49
Gotowy
Cole Schultz
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Jon Martinez P3 Martial Arts
Women’s Masters Gi >> Blue >> Under 160 lbs [G1]
(Saturday)
1-45
Gotowy
Unknown User
Vianna Brothers
Paula Williams Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Saturday)
4-41
Gotowy
Hooman Mohimani
Pure Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Shane Salerno P3 Martial Arts
Women's Adults/Masters Gi >> White >> 160+ lbs [H1]
(Saturday)
3-43
Gotowy
Raven Tillman
Taylor Biagi Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Amanda Walker-Wagner Journey Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs [J1]
(Saturday)
1-42
Gotowy
Isaac Miller
Carlson Gracie Team
Tj Cullinan Uflacker Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Men's Adults Gi >> Blue >> Under 155 lbs
(Saturday)
Gotowy
Patrick Sanchez
Team Gladiador
Wygrana walkowerem
Bader Farwana Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> 220+ lbs [K1]
(Saturday)
2-52
Gotowy
Nestor Ledon
10th Planet - Chicago
Cristian Caramida Redzovic Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> Blue >> Under 185 lbs [J1]
(Saturday)
1-43
Gotowy
Tj Cullinan
Uflacker Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Wish Lam Supreme Jiu Jitsu Idriz Redzovic
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 145 lbs [P]
(Saturday)
2-50
Gotowy
Cole Schultz
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Iyan Shuman Grapple House BJJ/little grapplers
Women's Adults/Masters Gi >> White >> Under 145 lbs [H1]
(Saturday)
3-45
Gotowy
Ewa Krupa
P3 Martial Arts
Ashley Furtek Team Gladiador Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 170 lbs [K1]
(Saturday)
4-43
Gotowy
Matthew Boccassini
B1 Brazilian jiu jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Fabian Davalos OCBJJ
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> 220+ lbs [K1]
(Saturday)
2-53
Gotowy
Nestor Ledon
10th Planet - Chicago
Cristian Caramida Redzovic Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's Adults/Masters Gi >> White >> 160+ lbs [H1]
(Saturday)
3-44
Gotowy
Raven Tillman
Taylor Biagi Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Amanda Walker-Wagner Journey Brazilian Jiu Jitsu Academy
Women’s Masters Gi >> Blue >> Under 160 lbs [G1]
(Saturday)
1-46
Gotowy
Paula Williams
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Kris Dorus P3 Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 145 lbs [P]
(Saturday)
2-51
Gotowy
Iyan Shuman
Grapple House BJJ/little grapplers
Jon Martinez P3 Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adults/Masters Gi >> White >> Under 170 lbs [K1]
(Saturday)
4-44
Gotowy
Bryan Briggs
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
James Baylon Pure Brazilian Jiu Jitsu
Women's Adults/Masters Gi >> White >> Under 145 lbs [H1]
(Saturday)
3-46
Gotowy
Ewa Krupa
P3 Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Sarah Dayton Journey Brazilian Jiu Jitsu Academy
Women's Adults Gi >> Blue >> Under 135 lbs [G1]
(Saturday)
1-47
Gotowy
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:30
Eleanor Aphay APEX House Of Grappling
Absolute Gi >> MEN Blue Belt [J2-P]
(Saturday)
2-54
Gotowy
Mike Prazma
P3 Martial Arts
Gabriel Sanabria Ferreri Uflacker Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16