Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-42
Gotowy
Noah Sanabria
Carlson Gracie Miami
Joao Da Silva RAIVA Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 03:00
Kids Gi >> White >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
5-35
Gotowy
Jamler Obando
GGP-MMA
Adrian Molinos Carlson Gracie Miami won-by.W
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 9-11 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-37
Gotowy
Keila Hernandez
V.R.M.A / Fightsports
won-by.W
Tristan Sainz Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-43
Gotowy
Maurice Thomas
Fight Sports
won-by.W - 03:00
Dylan Garcia Alpha Miami Grappling
Teens Gi >> White-Yellow >> 14-15 yrs >> Under 149.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-39
Gotowy
Sara Ochoa
American Top Team
won-by.W - 04:00
Brandi Eden RAIVA Brazilian Jiu Jitsu
Kids/Teens Gi >> White >> 12-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5-38
Gotowy
Ernesto Rodriguez
Alpha Miami Grappling
David Murillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad won-by.W - 03:00
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-44
Gotowy
Luis Bellon
V.R.M.A / Fightsports
Amari Lewis V.R.M.A / Fightsports won-by.W
Kids Gi >> White >> 11-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-26
Gotowy
Isabella Remond
Alpha Miami Grappling
Cristian Sardina Carlson Gracie Miami - Ghost Squad won-by.W - 03:00
Teens Gi >> Yellow >> 13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-43
Gotowy
Julian Lozano
Alpha Miami Grappling
Victor Da Silva RAIVA Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 04:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-40
Gotowy
Kai Buckner
Fight Sports
Sidney Katz V.R.M.A / Fightsports won-by.W - 03:00
Kids Gi >> White-GreyBlack >> 9-10 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
2-45
Gotowy
Jordan Diaz
Alpha Miami Grappling
Amira Lewis V.R.M.A / Fightsports won-by.W - 03:00
Seniors Gi >> Brown >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
2-47
Gotowy
Gary Lentz
UndergroundBJJ - Erie, PA
won-by.W - 05:00
Charles Mcguire American Top Team
Teens Gi >> Yellow >> 13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-42
Gotowy
Victor Ruiz
Carlson Gracie Miami
won-by.W - 04:00
Daniel Vergara Alpha Miami Grappling
Teens Gi >> White-Yellow >> 14-15 yrs >> Under 149.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-41
Gotowy
Sara Ochoa
American Top Team
Brandi Eden RAIVA Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 04:00
Kids Gi >> White >> 11-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-29
Gotowy
Isabella Remond
Alpha Miami Grappling
Cristian Sardina Carlson Gracie Miami - Ghost Squad won-by.W - 03:00
Kids/Teens Gi >> White >> 12-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5-40
Gotowy
David Murillo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Sean-josef Diaz Alpha Miami Grappling won-by.W - 01:53
Adult Gi >> Blue >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
2-49
Gotowy
Fermin Archer
American Top Team Palm Beach Gardens
won-by.W - 06:00
Jonathan Ramos Freestyle Fighting Academy
Adult Gi >> Purple >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
3-39
Gotowy
Matheus Bloemer
GF Team
won-by.W - 06:00
Dan Cabrera-Martinez Doku Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
4-45
Gotowy
Joseph Perretta-Burrell
CSMMA
Ahmed Shokry GF Team won-by.W - 04:17
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-43
Gotowy
Jonthan Diaz
Alpha Miami Grappling
won-by.W - 00:34
Sidney Katz V.R.M.A / Fightsports
Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
5-39
Gotowy
Malbin Mendoza
UndergroundBJJ - Erie, PA
won-by.W - 02:33
SEBASTIAN SCHMIDT Zen Jiu Jistu - Fight Sports
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 10-13 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
4-46
Gotowy
Lorenzo Demar
American Top Team - Miramar
Antonio Pimentel Alpha Miami Grappling won-by.W - 03:00
Women Gi >> White belts
(Saturday)
1-42
Gotowy
Priscilla Parreira
American Top Team - Deerfield Beach
won-by.W - 05:00
Elaine Acevedo Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Kids/Teens Gi >> White >> 12-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5-41
Gotowy
Antonio Suarez
American Top Team - Miramar
won-by.W - 03:00
Darian Abreu Alpha Miami Grappling
Seniors Gi >> Brown >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
2-50
Gotowy
Gary Lentz
UndergroundBJJ - Erie, PA
Charles Mcguire American Top Team won-by.W - 05:00
Absolute Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
3-40
Gotowy
Steven Erched
American Top Team - Deerfield Beach
Corban Sainz Alpha Miami Grappling won-by.W
Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
5-45
Gotowy
Malbin Mendoza
UndergroundBJJ - Erie, PA
won-by.W - 05:00
SEBASTIAN SCHMIDT Zen Jiu Jistu - Fight Sports
Adult Gi >> Blue >> 220+ lbs
(Saturday)
1-46
Gotowy
Dan Mulvey
American Top Team
Jean Montelus American Top Team - West Pines won-by.W - 02:51
Adult Gi >> Blue >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
2-52
Gotowy
Fermin Archer
American Top Team Palm Beach Gardens
won-by.W - 06:00
Jonathan Ramos Freestyle Fighting Academy
Kids/Teens Gi >> White >> 12-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5-43
Gotowy
Ernesto Rodriguez
Alpha Miami Grappling
Darian Abreu Alpha Miami Grappling won-by.W
Kids/Teens Gi >> White >> 12-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5-44
Gotowy
Sean-josef Diaz
Alpha Miami Grappling
Antonio Suarez American Top Team - Miramar won-by.W - 03:00
Teens Gi >> White-Yellow >> 14-15 yrs >> Under 149.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-44
Gotowy
Sara Ochoa
American Top Team
Brandi Eden RAIVA Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 04:00