Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7-53
Окончено
Luke Barr
Gracie Barra The Woodlands
Won by points - 03:00
Unknown User BTT Humble
Kids Gi >> White >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-37
Окончено
Ethan Velarde
Next Level Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Juliet Krider Enzo Jiu Jitsu
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
10-35
Окончено
Frank Essig
Gracie Barra The Woodlands
Tien Tran Pablo Silva - PSBJJ ZR Team Won by Decision - 03:00
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 11-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-46
Окончено
Gus Alba
Team tooke
Won by points - 03:00
Ethan Mejia Team tooke
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-53
Окончено
Sofia Vines
BJJ Revolution Team
Destiney Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-21
Окончено
Colt Williams
Strong Arm BJJ
Fernando Jimeno Gracie Barra Won by points
Men Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 179.9 lbs
(Saturday)
5-57
Окончено
Joshua Glover
Gracie Barra Westchase
Won by points - 05:00
Jason Harrington
Kids Gi >> SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-22
Окончено
Audrey Cunningham
Gracie Barra Westchase
Fernando Jimeno Gracie Barra Won by Submission
Kids Gi >> White >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
6-40
Окончено
Lane Schroer
Elite MMA
Alexandrea Chaffee Carlsin Gracie Houston Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
Окончено
Elizabeth Gill
Elite MMA
Colt Williams Strong Arm BJJ Won by Walkover
Teens Gi >> Orange-Blue >> 15-16 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
4-40
Окончено
Timothy Flowers
Elite MMA Baytown
Won by points - -1:00
NOAH FLYNN MOONEY BOYS JIU JITSU
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-54
Окончено
Aiden McGhee
Gracie Barra Cypress
Won by Submission - 02:16
Emmanuel Estes Elite MMA
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10 yrs >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
7-54
Окончено
Luis Amaya
Elite MMA
James Crisp Pablo Silva - PSBJJ ZR Team Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
8-37
Окончено
Elaina Cheney
Ed Ramos Team HQ
Won by points - 03:00
Daniel Ramirez Gracie Barra The Woodlands
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
Окончено
Aaliah Bruner
Oranday Bros Jiu Jitsu
Destiney Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Won by Walkover
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
10-39
Окончено
Ayden Mejia
Team tooke
Won by points - 03:00
Breyden Jefferies Team tooke
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-12 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
1-47
Окончено
Bradley Patel
BTT Humble
Marko Vazquez Team tooke Won by Submission - 01:08
Teens Gi >> White-GreyWhite (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 14 yrs >> Under 154.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-41
Окончено
Jonea Rose Lavarez
Alliance BJJ Houston
Won by points - 04:00
Kelsey Rios Excalibur Jiu Jitsu
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 12-13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
2-53
Окончено
Amarus Blanchard
BTT Humble
Won by points - 03:00
Destiney Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu
Teens Gi >> White >> 14-17 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
10-40
Окончено
Giovanna Dantas
Global Martial Arts
Won by Submission - 01:17
Portia Berryman Team tooke
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 11-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-44
Окончено
Gus Alba
Team tooke
NOAH FLYNN MOONEY BOYS JIU JITSU Won by points - 03:00
Absolute Gi >> Male Teens (All belts - Teens 16+ Blue Belt rules)
(Saturday)
3-55
Окончено
Keegan Verdon
Paul Thomas BJJ
Logan Smith Oranday Bros Jiu Jitsu Won by Submission - 00:36
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
8-41
Окончено
Brooke Will
Gracie Barra Westchase
Ryan Eakins The Holy Grail Won by Submission - 00:37
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 184.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-42
Окончено
Alize Martinez
Elite MMA Baytown
Yaheira Battise Ed Ramos Team HQ Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10 yrs >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
7-55
Окончено
Luis Amaya
Elite MMA
Won by points - 03:00
James Crisp Pablo Silva - PSBJJ ZR Team
Men Masters/Seniors Gi >> Purple >> Under 179.9 lbs
(Saturday)
5-58
Окончено
Brent Burdett
Paul Thomas BJJ
Thor Castillo Ground Dwellers Won by Submission - 00:46
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 11-14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
10-43
Окончено
Quentin Haines
Team tooke
Won by points - 03:00
Jared Haines Team Maozinha - North Houston
Teens Gi >> White - 16-17 yrs >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
7-57
Окончено
Dominick Gonzalez
Ground Dwellers
Won by points - 04:00
Benjamin Broadway Brazilian Top Team Lake Jackson
Absolute Gi >> Male Teens (All belts - Teens 16+ Blue Belt rules)
(Saturday)
3-56
Окончено
Flint Saltarelli
Team Rivas BJJ
Matthew Lawrence W4R training center Won by Disqualification (disqualification)
Absolute Gi >> Male Teens (All belts - Teens 16+ Blue Belt rules)
(Saturday)
3-57
Окончено
Logan Smith
Oranday Bros Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:07
Matthew Lawrence W4R training center
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 12-14 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
5-55
Окончено
Edison Richter
Team Rivas BJJ
Brayden Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-55
Окончено
Aiden McGhee
Gracie Barra Cypress
Andrea Esparza Gracie Barra The Woodlands Won by points - 03:00