Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
6 - 5
Färdig
Christian Estrada
North Side BJJ
Niko Roberts Torres Martial Arts Academy Vann på domslut
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
6 - 9
Färdig
Jonah Salazar
Team Corral
Christopher Martinez Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-7
Färdig
Sofia Prikhodko
North Side BJJ
Mia Mendoza Carlson Gracie Chicago Vann på Submission - 00:56
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-16 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
5 - 16
Färdig
Dominic Thephasdin
Team Corral
Vann på Submission - 02:59
Auggie Verduzco Maxim Gym
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-14
Färdig
Camden Hubbard
Carlson Gracie Team
Jaxon Gineris Team Corral Vann på Submission - 00:56
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 14
Färdig
Nichole Rogers
Team Corral
Corabella Wesley Maxim Gym Vann på poäng - 03:00
Kids/Teens No-Gi >> Advanced >> 12-14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-11
Färdig
Aiden Crawley
Brasa CTA
Vann på poäng - 03:00
Evan Guarino UofGF/New Lenox
Teen No-Gi >> Advanced >> 13-14 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
6 - 13
Färdig
Ethan York
Marcello C Monteiro BJJ Coach Association
Vann på Submission - 02:45
Jesse Herrera Torres Martial Arts Academy
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 16
Färdig
Unknown User
APEX House Of Grappling
Vann på poäng - 03:00
Jacob Radwanski P3 Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-14
Färdig
Connor Brandstetter
Illinois Martial Arts Academy
Milo Bacino Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack/Yellow >> 12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 14
Färdig
Alanna Zlotorzynski
Seamless Progression Academy
Sarah Dowling Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-19
Färdig
Christian Jimenez
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Julian Miletello Carlson Gracie Team - Chicago
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female
(Saturday)
2-16
Färdig
ELLA GIERTUGA
UofGF/New Lenox
Mary Minogue Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Teens Gi >> Orange-Green >> 13-15 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
8 - 17
Färdig
Omar Lopez
Torres Martial Arts Academy
Fabian Lopez Uflacker Academy Vann på poäng - 04:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-15
Färdig
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 03:00
Ethan Gilkey P3 Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
6 - 15
Färdig
Mikhaia Thomas
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Ethan Heidrich Illinois Martial Arts Academy
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-13 yrs >> Under 139.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-21
Färdig
Stephanie Lain
UofGF/New Lenox
Vann på Submission - 01:20
Zoie Bero Lake County BJJ
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-16 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
5 - 17
Färdig
Ty Haskins
Team Corral
Vann på Submission - 01:14
Kyle Ochotorena Team Gladiador
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 19
Färdig
Jakobi Mckenzie
Team Haanpaa
Leonid REYNA Maxim Gym Vann på Submission - 00:20
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-8
Färdig
Sofia Prikhodko
North Side BJJ
Harlee Hiller Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-23
Färdig
Maximus Reyna
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Micah Amescua Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-18
Färdig
Adrian Cantu
None
Vann på Submission - 02:20
Titan Gallagher Team Corral
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female
(Saturday)
2-15
Färdig
Amelia Nidelea- Polanin
North Side BJJ
Sun-Yoon Karas De La Rosa Martial Arts Vann på domslut - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack/Yellow >> 12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 15
Färdig
Alanna Zlotorzynski
Seamless Progression Academy
Sarah Dowling Vann på poäng - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 - 17
Färdig
Unknown User
APEX House Of Grappling
Vann på poäng - 03:00
Luc Cruz-Bastian Soul Fighters Chicago
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 16
Färdig
Kamilah Khan
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Nichole Rogers Team Corral
Kids/Teens No-Gi >> Advanced >> 12-14 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-12
Färdig
Jayden Groner
10th Planet - Lombard
Evan Guarino UofGF/New Lenox Vann på Submission - 01:04
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
6 - 18
Färdig
Xavier Rodriguez
North Side BJJ
Max Szymanski Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-17
Färdig
Connor Brandstetter
Illinois Martial Arts Academy
Vann på poäng - 03:00
Ethan Gilkey P3 Martial Arts
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 8-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-13
Färdig
Abram Zlotorzynski
Carlson Gracie Chicago
Christian Estrada North Side BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 20
Färdig
Kayla Ochotorena
Team Gladiador
Gracie Stover Carlson Gracie Team - Maxim Gym Vann på Submission - 00:53
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-24
Färdig
Miguel Barcenas
Hill Brothers Team
Michali Perez Soul Fighters Chicago Vann på poäng - 03:00