Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
1-7
Finished
TJ Montemurro
LCCT
Won by Submission - 01:12
Sebastian Castrejon UofGF/New Lenox
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs [F1]
(Saturday)
6-3
Finished
Maya Garcia
10th Planet - Lombard
Won by Submission - 00:45
Lucas Moeller Seamless Progression Academy
Kids No-Gi >> Intermediate >> 7-8 yrs >> Under 74.9 lbs [E1]
(Saturday)
5-3
Finished
Maximus Palcek
Team Corral
Won by points - 03:00
Beau Cerniglia Wisconsin 360 Jiu-Jitsu
Kids/Teen No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs [G1]
(Saturday)
7-3
Finished
Ali Eren Atac
Staley Martial Arts
Kaden Hovis Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
4-9
Finished
Colin Holguin
Team Corral
Won by points - 03:00
Aubrey Jakab 10th Planet - Lombard
Kids No-Gi >> Beginner >> 11-12 yrs >> Under 99.9 lbs >> Female [H1]
(Saturday)
8-3
Finished
Alexandra ElEtr-Garofalo
True Prodigy Athletics
Won by Submission - 01:09
Valeria Bautista Staley Martial Arts
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female [C]
(Saturday)
3-5
Finished
Kamilah Khan
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 00:55
Summer Crawley 360 Jiu-Jitsu HQ
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 12 yrs >> Under 124.9 lbs [J1]
(Saturday)
1-6
Finished
Jacob Giordano
Team Corral
Won by points - 03:00
Gideon Indovina Team Corral
Teen No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-7
Finished
Adela Bautista
Staley Martial Arts
Eleanor Aphay APEX House Of Grappling Won by Submission - 02:47
Teen No-Gi >> Advanced >> 13-15 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
8-6
Finished
Asymina Zwart
360 Jiu-Jitsu HQ
Stephanie Lain UofGF/New Lenox Won by points - 04:00
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs [C2]
(Saturday)
3-12
Finished
Braden Vasilopulos
Team Corral
Alex Kiddell Core Combat Sports Won by Submission - 01:23
Kids No-Gi >> Beginner >> 5-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-6
Finished
Manuel Gutierrez
Maxim Gym
Mila Conrad Carlson Gracie Team Won by Submission - 00:23
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 74.9 lbs [D1]
(Saturday)
4-3
Finished
Logan James
Team Corral
Won by points - 03:00
Kailynn Holguin Team Corral
Teen No-Gi >> Advanced >> 15-16 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7-8
Finished
Benjamin Shvartsman
Cohen Brothers Judo Club
Jesse Herrera Torres Martial Arts Won by points - 04:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-7
Finished
Kaitlyn Sigman
Rothwell MMA LCCT
Willow Bruggeman Team Corral Won by Submission - 00:56
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate >> 11-13 yrs >> Under 114.9 lbs [J1]
(Saturday)
3-11
Finished
Amir Khan
Carlson Gracie Team
Josiah Triezenberg Team Corral Won by Submission - 00:50
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
1-8
Finished
Isaiah Mendez
Team Corral
Won by Submission - 00:29
George Katsigiannis True Prodigy
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 89.9 lbs [F2]
(Saturday)
6-10
Finished
Mason Jones
Team Corral
Won by Submission - 00:14
Lucas Moeller Seamless Progression Academy
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
5-7
Finished
Emily Peyton
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Stevan Pantelic Team Corral
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-11
Finished
Leo Bruggeman
Team Corral
Won by points - 03:00
Dale Montemurro LCCT
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs [B2]
(Saturday)
2-10
Finished
Isabella Honaker
LCCT
Khloe Christabella Cortez Team Corral Won by points - 03:00
Teen No-Gi >> Beginner >> 15-16 yrs >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
8-7
Finished
Sam Hess
Valko BJJ
Christian Honaker LCCT Won by points - 04:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female [C]
(Saturday)
3-6
Finished
Kamilah Khan
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 00:36
Paige Smith P3 Martial Arts
Teen No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-8
Finished
Adela Bautista
Staley Martial Arts
Brianna Garcia 10th Planet - Lombard Won by Submission - 00:32
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
4-10
Finished
Colin Holguin
Team Corral
Robert Darling Core Combat Sports Won by Submission - 02:14
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 89.9 lbs [F2]
(Saturday)
6-11
Finished
Mason Jones
Team Corral
Won by Submission - 00:23
Maya Garcia 10th Planet - Lombard
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 8-10 yrs >> Under 74.9 lbs [E2]
(Saturday)
5-10
Finished
Leonid REYNA
Maxim Gym
Micah Amescua Team Corral Won by Submission - 01:00
Kids/Teen No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs [G2]
(Saturday)
7-10
Finished
Easton Trimolt
Team Corral
Won by points - 03:00
Ali Eren Atac Staley Martial Arts
Teen No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-9
Finished
Eleanor Aphay
APEX House Of Grappling
Won by points - 04:00
Brianna Garcia 10th Planet - Lombard
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-7
Finished
Max Szymanski
Team Corral
Maximus Reyna Maxim Gym Won by Submission - 00:41
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-8
Finished
Kaitlyn Sigman
Rothwell MMA LCCT
Graham Foytik UofGF/New Lenox Won by Submission - 00:53
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-12
Finished
Leo Bruggeman
Team Corral
Won by points - 03:00
Joey Smith P3 Martial Arts