Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi >> Orange >> 13-15 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
3-31
Finished
Jake Monreal
Clay Guida's MMA Stop
Jesse Herrera Torres Martial Arts Academy Won by points - 04:00
Kids Gi >> Yellow >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
10-20
Finished
Ahmad Assaf
Hill Brothers Team
Amelia Murphy Team Corral Won by Submission - 01:43
Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 14 yrs >> Under 154.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 25
Finished
Stephanie Lain
UofGF/New Lenox
Won by Submission - 01:28
Brianna Ramsey
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-23
Finished
Ahtziri Valdivia
Team Gladiador
Won by Submission - 01:19
Stevan Pantelic Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 23
Finished
Savannah Flores
LCCT BJJ
Won by Submission - 00:40
Emma Coyle Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-24
Finished
Alexandra Rosas
Hill Brothers Team
Emilia De La Torre Staley Martial Arts Won by Submission - 01:41
Kids Gi >> GreyWhite >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 25
Finished
Jack Rutledge
Staley Martial Arts
Kayla Ochotorena Team Gladiador Won by Submission - 01:30
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-23
Finished
Edwin Perez
Team Gladiador
Augie Lechowicz Team One Mixed Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5 - 27
Finished
Benedict Helding
LCCT BJJ
Jonas Przybylinski UofGF/New Lenox Won by Submission - 01:44
Teens Gi >> White >> 15-17 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
10-23
Finished
Tori Lechowicz
Team One Mixed Martial Arts
Angela Juskie UofGF/New Lenox Won by Submission - 03:27
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-21
Finished
Colten Zelhart
Torres Martial Arts Academy
Isaiah Mendez Team James O'Connor Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 22
Finished
ASLAN ZULQURNAIN SABRI
Copa Jiu Jitsu
Julian Acevedo Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-8 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
6 - 27
Finished
Anthony Hernandez
North Side BJJ
Kamilah Khan Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
5 - 30
Finished
Caden Bagas
Team Corral
Conner Gabby Maxim Gym Won by points - 03:00
Teens Gi >> Orange >> 13-15 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
3-32
Finished
Luis Da Costa
CRBJJ
Jesse Herrera Torres Martial Arts Academy Won by points - 04:00
Kids Gi >> Yellow >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
10-21
Finished
Raja Ray
Team Gladiador
Amelia Murphy Team Corral Won by Submission - 00:38
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 24
Finished
Gracie Stover
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Angelica Cave Mission MMA
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 13-14 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-24
Finished
Alexandre Agbay
North Side BJJ
Alex Duda Team Gladiador Won by Submission - 01:21
Teens Gi >> White >> 13-15 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
9-26
Finished
Maria Esperanza DeLeon
Choke-U
Allycia Perez-Repko Team One Mixed Martial Arts Won by points - 04:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 8-10 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
4-25
Finished
Maximus Reyna
Maxim Gym
Won by Submission - 02:43
Addyson Hogrefe Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
7 - 27
Finished
Jonathan Jasica
Powersource
Won by points - 03:00
Caleb Hogrefe Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5 - 28
Finished
Matas Pivoris
Team Gladiador
Jonas Przybylinski UofGF/New Lenox Won by Submission - 02:04
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-24
Finished
Edwin Perez
Team Gladiador
Won by points
Augie Lechowicz Team One Mixed Martial Arts
Teens Gi >> White >> 15-17 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
10-24
Finished
Anna Nelson
Randori
Angela Juskie UofGF/New Lenox Won by points - 04:00
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 10-12 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
8 - 25
Finished
Kacper Nalezny
Lake County BJJ
Won by Submission - 01:44
Mat Coreas Team One Mixed Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-8 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
6 - 28
Finished
Andrés González
Powersource
Kamilah Khan Maxim Gym Won by Submission - 02:25
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 11-12 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
2-27
Finished
Dominic Flores
LCCT BJJ
Aiden Flores Staley Martial Arts Won by Submission - 01:24
Teens Gi >> Orange >> 13-15 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
Finished
Kain Lindzy
Revolution Fitness Center
Won by Walkover
Jake Monreal Clay Guida's MMA Stop
Kids Gi >> GreyWhite >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 26
Finished
Max Szymanski
Team Corral
Won by Submission - 00:31
Kayla Ochotorena Team Gladiador
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 8-10 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
4-26
Finished
Benjamin Evans
Carlson Gracie Team
Braulio Corral III Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-27
Finished
Valarie Jimenez
Maxim Gym
Won by Submission - 01:38
Emily Peyton UofGF/New Lenox
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
10-25
Finished
Sun-Yoon Karas
De La Rosa Martial Arts
Won by Submission - 01:53
Chloe Miller ALLIANCE