Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-18
Finished
Donovan De La Vega
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Harlee Hiller Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-14
Finished
Xander Oh
Team Gladiador
Christian Echeverria 10th Planet - Lombard Won by Submission - 00:42
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
10-12
Finished
Callahan Korda
ALLIANCE
Won by Disqualification (disqualification) - 02:17
Samia Ray Team Gladiador
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
5 - 13
Finished
Matthew Coloma
Lake County BJJ
Lorenzo Campos Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 12
Finished
Angelyn Bang
Team Gladiador
Kaori Karas De La Rosa Martial Arts Won by points - 03:00
Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-13
Finished
Madison Sims
Team Corral
Madison Martinez Maxim Gym Won by Submission - 03:53
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
7 - 12
Finished
Nichole Rogers
Team Corral
ASLAN ZULQURNAIN SABRI Copa Jiu Jitsu Won by points
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 12
Finished
Ariana Flores
Staley Martial Arts
Sarah Dowling Powersource Won by points - 03:00
Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-16
Finished
Noah Isaacson
Seamless Progression Academy
Emmanuel Torres 219 Submission Won by Submission - 03:30
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 10-12 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
2-17
Finished
Kiana Coloma
Lake County BJJ
Rafael Figueroa Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
9-15
Finished
Micah Amescua
Team Corral
Won by Submission - 00:43
Mason Bane LCCT BJJ
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-16
Finished
Kendall Malover
Staley Martial Arts
Emily Peyton UofGF/New Lenox Won by Submission - 01:31
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
5 - 17
Finished
Josiah Triezenberg
Team Corral
Won by Submission - 00:19
STEPHEN CAMPBELL Team Gladiador
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-19
Finished
Matthew Tuley
Team Corral
Won by Submission - 02:36
Harlee Hiller Staley Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
10-15
Finished
Aiden Hajdani
UofGF/New Lenox
Leonid REYNA Maxim Gym Won by Submission - 00:58
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
4-16
Finished
Alan Ernesto Bautista
Staley Martial Arts
Braulio Corral III Team Corral Won by Submission - 00:17
Kids Gi >> GreyWhite >> 11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-15
Finished
Matthew Buckhout
ALLIANCE
Christian Echeverria 10th Planet - Lombard Won by Submission - 00:34
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
5 - 20
Finished
Matthew Coloma
Lake County BJJ
Conner Gabby Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female
(Saturday)
7 - 15
Finished
Lola Paesky
Staley Martial Arts
Kayla Ochotorena Team Gladiador Won by Submission - 00:49
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
8 - 15
Finished
Tyler Volom
Team Corral
Kyle Ochotorena Team Gladiador Won by points - 03:00
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-13
Finished
Anthony Coloma
Lake County BJJ
Won by Submission - 00:39
Sly Meyer UofGF/New Lenox
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6 - 15
Finished
Ashton Holder
Team Corral
Won by points - 03:00
Cooper Drew UofGF/New Lenox
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-14
Finished
Stevan Pantelic
Team Corral
Won by points - 03:00
Yusuf Ansari Staley Martial Arts
Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-14
Finished
Adela Bautista
Staley Martial Arts
Yusra Ansari Staley Martial Arts Won by Submission - 01:26
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 13
Finished
Kamilah Khan
Maxim Gym
Sophia Rivera New Breed Training Center Won by Submission - 01:04
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
9-16
Finished
Amari Brinkley
Lake County BJJ
Micah Amescua Team Corral Won by Submission - 00:47
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 10-12 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
2-18
Finished
Kiana Coloma
Lake County BJJ
Rafael Figueroa Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
4-17
Finished
Julius Ayala
Soul Fighters Chicago
Braulio Corral III Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-20
Finished
Michael Delgado
Team Gladiador
Xavier Rodriguez North Side BJJ Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
5 - 18
Finished
Josiah Triezenberg
Team Corral
Cj Wyllie Team One Mixed Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
7 - 13
Finished
Kylee Looper
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Jaelynn Ray Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
10-16
Finished
Markas Pivoris
Team Gladiador
Won by points - 03:00
Chan Yu KIM Carlson Gracie Team