Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 10
Finished
Cristina Hernandez
Team Gladiador
Won by points - 03:00
Ariana Flores Staley Martial Arts
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-10
Finished
Anthony Coloma
Lake County BJJ
Isaiah Mendez Team James O'Connor Won by Submission - 02:38
Kids No-Gi >> Beginner >> 5-7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-11
Finished
Cooper Drew
UofGF/New Lenox
Mason Bane LCCT BJJ Won by points - 03:00
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 10-14 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
3-13
Finished
Ryan Tuley
Team Corral
Won by Submission - 00:31
Jonas Przybylinski UofGF/New Lenox
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
5 - 11
Finished
Lorenzo Campos
Team Corral
Alexander Maximus Vives BONSAI JIU-JITSU - USA Won by points - 03:00
Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-11
Finished
Adela Bautista
Staley Martial Arts
Madison Sims Team Corral Won by Submission - 01:53
Kids Gi >> SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
10-13
Finished
Sabine Joassin
Area502 MMA Carlson Gracie Jr. Team
Won by Decision - 03:00
Aiden Hajdani UofGF/New Lenox
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
8 - 13
Finished
Mat Coreas
Team One Mixed Martial Arts
Tyler Volom Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-12
Finished
Ezequiel Chapa
Team Corral
Won by points - 03:00
Yusuf Ansari Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 11
Finished
Sophia Rivera
New Breed Training Center
Kaori Karas De La Rosa Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-11
Finished
Nathan Rosas
Hill Brothers Team
Won by Submission - 02:41
Sly Meyer UofGF/New Lenox
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-14
Finished
Emily Calvo
Team Gladiador
Won by points - 03:00
Kendall Malover Staley Martial Arts
Teens Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-12
Finished
Yusra Ansari
Staley Martial Arts
Madison Martinez Maxim Gym Won by points - 04:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-13
Finished
Xander Oh
Team Gladiador
Won by points - 03:00
Matthew Buckhout ALLIANCE
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
7 - 11
Finished
ASLAN ZULQURNAIN SABRI
Copa Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Jaelynn Ray Team Corral
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 159.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 14
Finished
Isabella Ray
Team Corral
Brianna Ramsey Won by Submission - 00:53
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
9-14
Finished
Amari Brinkley
Lake County BJJ
Won by Submission - 01:39
Gabriel Helding LCCT BJJ
Kids/Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 11
Finished
Cristina Hernandez
Team Gladiador
Sarah Dowling Powersource Won by Submission - 02:12
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-17
Finished
Donovan De La Vega
UofGF/New Lenox
Matthew Tuley Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
10-11
Finished
Anthony Martinez
Maxim Gym
Won by Submission - 00:29
Samia Ray Team Gladiador
Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-15
Finished
Noah Isaacson
Seamless Progression Academy
Won by Submission - 01:06
Alex Duda Team Gladiador
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
5 - 12
Finished
Caden Issac
Alexander Maximus Vives BONSAI JIU-JITSU - USA Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6 - 14
Finished
Ashton Holder
Team Corral
Mikhaia Thomas Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-12
Finished
Isaiah Mendez
Team James O'Connor
Won by Submission - 01:38
Nathan Rosas Hill Brothers Team
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 10-12 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
2-16
Finished
Kiana Coloma
Lake County BJJ
Won by points - 03:00
Rafael Figueroa Maxim Gym
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
4-15
Finished
Alan Ernesto Bautista
Staley Martial Arts
Julius Ayala Soul Fighters Chicago Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
10-14
Finished
Sabine Joassin
Area502 MMA Carlson Gracie Jr. Team
Leonid REYNA Maxim Gym Won by Submission - 00:37
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female
(Saturday)
7 - 14
Finished
Layla Kampanatkosol
Hill Brothers Team
Won by points - 03:00
Skylar Petts LCCT BJJ
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-15
Finished
Emily Calvo
Team Gladiador
Emily Peyton UofGF/New Lenox Won by Submission - 01:07
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
8 - 14
Finished
Mat Coreas
Team One Mixed Martial Arts
Kyle Ochotorena Team Gladiador Won by Submission - 02:12
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-13
Finished
Louis Mendez
Team James O'Connor
Won by Submission - 02:13
Ezequiel Chapa Team Corral
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 159.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 15
Finished
Isabella Ray
Team Corral
Brianna Ramsey Won by Submission - 00:31