Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 20
終了
Yusra Ansari
Staley Martial Arts
Ariana Flores Staley Martial Arts Won by Submission - 02:22
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-20
終了
Elizabeth Cave
Mission MMA
Braxten Peterson Gracie Barra Deerfield Won by Submission - 01:06
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
6 - 19
終了
Jonathan Jasica
Powersource
Andrés González Powersource Won by points - 01:57
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-19
終了
Adrian Cantu
None
Won by points - 03:00
Isaiah Mendez Team James O'Connor
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 12 yrs >> 125+ lbs
(Saturday)
7 - 19
終了
Edgar Perez
Team Gladiador
Calista Thomas Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-22
終了
Edwin Perez
Team Gladiador
Augie Lechowicz Team One Mixed Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-21
終了
Christian Jimenez
Maxim Gym
Won by Submission - 00:37
Ahtziri Valdivia Team Gladiador
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5 - 26
終了
Benedict Helding
LCCT BJJ
Matas Pivoris Team Gladiador Won by Submission - 00:44
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-23
終了
Madison Martinez
Maxim Gym
Won by Submission - 00:53
Emilia De La Torre Staley Martial Arts
Kids Gi >> Yellow >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
10-19
終了
Ahmad Assaf
Hill Brothers Team
Raja Ray Team Gladiador Won by Decision - 03:00
Teens Gi >> White >> 13-15 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-19
終了
Jelani Land
Team One Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:35
Ayden Wollweber Maxim Gym
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-26
終了
Peter Hajdani
UofGF/New Lenox
Won by Submission - 01:36
Carter Hogrefe Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 54.9 lbs >> 1
(Saturday)
9-22
終了
Matthew Amezcua
Team Gladiador
Shane Vasilopulos Team Corral Won by Submission - 00:57
Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 14 yrs >> Under 154.9 lbs >> Female
(Saturday)
5 - 24
終了
Haley Allenspach
P3 Martial Arts
Won by Submission - 04:18
Brianna Ramsey
Kids Gi >> GreyWhite >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-21
終了
Julius Gutierrez
Maxim Gym
Won by Submission - 01:12
Lukas Andrew New Breed Training Center
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
6 - 22
終了
Angelica Cave
Mission MMA
Won by Submission
Emma Coyle Staley Martial Arts
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-28
終了
Harlee Hiller
Staley Martial Arts
Rianne Murphy Team Corral Won by Submission - 00:48
Teens Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 - 21
終了
Faith Vander Laan
Team Corral
Won by Submission - 01:16
Ariana Flores Staley Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-22
終了
Christian Jimenez
Maxim Gym
Won by Submission - 02:36
Stevan Pantelic Team Corral
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
9-20
終了
Lydon Vega
Team Corral
Won by Submission - 01:30
Adrian Cantu None
Teens Gi >> White >> 15-17 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
10-22
終了
Tori Lechowicz
Team One Mixed Martial Arts
Anna Nelson Randori Won by Submission - 03:07
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 21
終了
ASLAN ZULQURNAIN SABRI
Copa Jiu Jitsu
Julian Acevedo Maxim Gym Won by points - 03:00
Teens Gi >> Orange >> 13-15 yrs >> Under 139.9 lbs
(Saturday)
3-30
終了
Luis Da Costa
CRBJJ
Won by Submission - 01:16
Kain Lindzy Revolution Fitness Center
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-25
終了
Carter Leshock
Team One Mixed Martial Arts
Ethan Clark Lake County BJJ Won by points - 03:00
Teens Gi >> White >> 13-15 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-20
終了
Dodge Saldivar
Powersource
Ayden Wollweber Maxim Gym Won by points
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
4-21
終了
Gianna Richter
P3 Martial Arts
Amir Khan Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-8 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
6 - 26
終了
Anthony Hernandez
North Side BJJ
Won by Submission - 02:21
Andrés González Powersource
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 12-13 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
8 - 22
終了
Owen Clifford
Team One Mixed Martial Arts
Peter Gudinas Team Corral Won by Decision - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
5 - 29
終了
Caden Bagas
Team Corral
Conner Gabby Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-29
終了
Gracie Guarino
UofGF/New Lenox
Rianne Murphy Team Corral Won by Submission - 01:52
Kids Gi >> GreyWhite >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7 - 24
終了
Jack Rutledge
Staley Martial Arts
Max Szymanski Team Corral Won by Submission - 00:39
Teens Gi >> White >> 13-15 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
9-25
終了
Maria Esperanza DeLeon
Choke-U
Allycia Perez-Repko Team One Mixed Martial Arts Won by points - 04:00