Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Intermediate >> 7-8 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
12-6
Gotowy
Drake Spurlock
Team Tooke Cypress
Jax Medrano Gracie Barra Westchase Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-8
Gotowy
Kaydenn Zermeno
Gracie Barra Cypress
Edison Khvang Next Level Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
9-10
Gotowy
Hunter Dovzak
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Kenneth Pugh III BJJ Revolution Team
Kids/Teen No-Gi >> Advanced >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs [J1]
(Saturday)
11-3
Gotowy
Lilia Cantu
Gracie Barra Texas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Elijah Findley TX 3RD Coast MMA
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6-5
Gotowy
Merrett Fortenberry
Legends BJJ Temple, Tx
Camila Duran United Jiu Jitsu Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
Gotowy
Ivy Franks
Gracie Barra The Woodlands
Michelle Tennard Carlson Gracie Houston Wygrana walkowerem
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs [D1]
(Saturday)
4-7
Gotowy
Bryce Warth
Next Level Jiu Jitsu
Scotty Bradford Montrose Brazilian Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-12 yrs >> Under 94.9 lbs [H2]
(Saturday)
10-8
Gotowy
Sebastian Gomez
Elite MMA Westheimer
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Bryton Kwade Next Level Jiu Jitsu
Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 14-15 yrs >> Under 144.9 lbs [M1]
(Saturday)
14-24
Gotowy
Jathen George
Oranday Bros Jiu Jitsu
Kersen Morales Alliance BJJ Spring Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-6
Gotowy
Zoey Acosta
Ed Ramos Team HQ
Lillian Giutta Worldwide Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 54.9 lbs [C1]
(Saturday)
3-3
Gotowy
Aiden Taylor
Team Tooke Cypress
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Ethan Rodriguez Ground Dwellers BJJ
Kids/Teen No-Gi >> Advanced >> 11-13 yrs >> Under 114.9 lbs [L1]
(Saturday)
13-2
Gotowy
Mason Planto
Ryan Pulley Team Tooke Cypress Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 10-11 yrs >> Under 114.9 lbs [G2]
(Saturday)
8-9
Gotowy
Omar Coreas Jr.
Strong Style Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Lenzo Lemley Worldwide Martial Arts
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
5-4
Gotowy
Tyler Bravo
BVMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Jonatan Contreras 10th Planet New Caney
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-9 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female [A1]
(Saturday)
1-3
Gotowy
Sofia Gomez
Elite MMA Westheimer
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Adriana Reddick Gracie Barra Westchase
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
11-7
Gotowy
Cameron Arceneaux
Oranday Bros Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Benjamin Duran Carlson Gracie Houston
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
12-7
Gotowy
Arturo Herrera
The Empire Jiu Jitsu
Juan Zamudio Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs [E1]
(Saturday)
6-3
Gotowy
Moses Cabrera
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Collin Tingley BJJ Revolution Team
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-4
Gotowy
Ah'Mauri Chinn
ACS MMA - Team Tooke
Wygrana na punkty - 03:00
Tripp Mitchell Legends BJJ Temple, Tx
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-12 yrs >> Under 94.9 lbs [H2]
(Saturday)
10-10
Gotowy
Ricardo Loreto, III
United Jiu Jitsu Team
Wygrana na punkty - 03:00
Kimberly Nguyen Kimjitsu
Kids/Teen No-Gi >> Advanced >> 11-13 yrs >> Under 114.9 lbs [L1]
(Saturday)
13-1
Gotowy
Marko Vazquez
Team Tooke Cypress
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Eli Esquivel Jr. The Darkside
Teen No-Gi >> Intermediate >> 13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
7-7
Gotowy
AJ Alaniz
Gracie Barra The Woodlands
Atanacio Flores Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Teen No-Gi >> Beginner >> 12-15 yrs >> Under 124.9 lbs [G2]
(Saturday)
9-12
Gotowy
Riley Dimmitt
BVMMA
Shaan Singh Pablo Silva BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Kids No-Gi >> Intermediate >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
8-6
Gotowy
Maxim BALAN
BJJ Revolution Team
Evan Harrington Elite MMA Westheimer Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
1-7
Gotowy
Michael Hulsey
Gracie Barra The Woodlands
Daniel Balan BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Teen No-Gi >> Beginner >> 14-17 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
2-7
Gotowy
Isabela Carlozzi
Gracie Barra The Woodlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
McKayla Mizell Gracie Barra Texas
Teen No-Gi >> Intermediate >> 14-16 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
5-11
Gotowy
Joey Bailey
Lovato JJ / Six Blades
Quentin Haines Team Tooke Cypress Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Teen No-Gi >> Advanced >> 13-15 yrs >> Under 119.9 lbs [L2]
(Saturday)
13-14
Gotowy
Rey Avelar
Ground Dwellers BJJ
Marko Vazquez Team Tooke Cypress Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
11-6
Gotowy
Savannah Warth
Next Level Jiu Jitsu
Aiden Salgado The Empire Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-10 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
Gotowy
Ivy Franks
Gracie Barra The Woodlands
Serenity Hinson ACS MMA - Team Tooke Wygrana walkowerem
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-9
Gotowy
David Fuqua
BTT Humble
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Alex Ji Gracie Barra Westchase
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6-6
Gotowy
Vance Alex Shaffer
Next Level Jiu Jitsu
Camila Duran United Jiu Jitsu Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41