Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-52
Gotowy
Fredrick Bailey
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 05:00
Anthony Gonzales Alliance BJJ Houston
Men's Masters/Seniors Gi >> Black >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
1-54
Gotowy
Jared Chaffee
Carlson Gracie Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Danny Duckworth Alliance BJJ Houston
Men's Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs [AA1]
(Saturday)
3-54
Gotowy
Justin McAlpin
BTT Humble
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Michael Comer Ravlin Martial Arts
Men's Adult Gi >> Brown >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
2-42
Gotowy
Carlos Henriquez
United Jiu Jitsu Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Ricky Turcios Gracie Barra The Woodlands
Men's Adult Gi >> White >> Under 144.9 lbs [Z1]
(Saturday)
7-53
Gotowy
Matthew Graham
Gracie Barra The Woodlands
Keandre Dennis BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult/Masters Gi >> Brown >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
1-56
Gotowy
Jorden St John
Gracie Barra The Woodlands
Michael Cruz GUERRILLA JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4-50
Gotowy
Unknown User
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
David Townsend BTT Humble
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-54
Gotowy
Nathan Qualls
Gracie Barra Champions
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
John Martinez ACS MMA - Team Tooke
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-58
Gotowy
Pablo Gomez
The Jiu Jitsu Order - Ordinario Brothers Brazilian Jiu Jitsu - Pablo Silva Team Jersey Village
Xavier Kie Next Level Training Center/ MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> 220+ lbs
(Saturday)
5-50
Gotowy
Kalu Guasco
Gracie Barra Champions
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ryan Sandoval BTT Humble
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-53
Gotowy
Trevor Neill
Team tooke
Daniel Composto Gracie Barra Heights Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Men's Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs [AA1]
(Saturday)
3-55
Gotowy
Rito Cortez
Alliance BJJ Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Shane Parks Gracie Barra Heights
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA1]
(Saturday)
2-45
Gotowy
Daniel Wilson
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Erik Kvarme Sr Texas Punishment Crew
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-55
Gotowy
Michael Becherer
Gracie Barra Heights
Wygrana na punkty - 05:00
Ramon Cabrera BTT Humble
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4-51
Gotowy
Joshua Leonardo
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Sipho Nkosi Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-54
Gotowy
Noe Fonua
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 05:00
Fredrick Bailey BJJ Revolution Team
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-59
Gotowy
Jorge Valdez
Alliance BJJ Houston
Nick Ramirez Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Women's Seniors Gi >> White >> Under 144.9 lbs [P]
(Saturday)
7-56
Gotowy
Koren Knapp
Team Finesse BJJ
Gisele Vaughn Global Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-56
Gotowy
Jaydon Bosquez
Brazilian Top Team Lake Jackson
Anthony Grammatas Olympic Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 219.9 lbs [Y1]
(Saturday)
5-48
Gotowy
Jeremy Woodin
Alliance BJJ Houston
Matt Gype Gracie Barra The Woodlands Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 144.9 lbs [Z1]
(Saturday)
7-54
Gotowy
Matthew Graham
Gracie Barra The Woodlands
Francisco Flores UFC Gym Sugar Land Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-60
Gotowy
Christopher Garcia
Texas Punishment Crew
Bobby Akers Solis Martial Arts Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-55
Gotowy
Daniel Composto
Gracie Barra Heights
George Butler Alliance BJJ Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Men's Seniors Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-48
Gotowy
Simon Vaamonde
Pablo Silva BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Jeff Gaspar Brazil-021 Houston School of Jiu-Jitsu
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-55
Gotowy
Aldo Perez
Gracie Barra Westchase
Joseph Gray Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-57
Gotowy
Dean Barbalias
Gracie Barra The Woodlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Juan Gomez The Jiu Jitsu Order - Ordinario Brothers Brazilian Jiu Jitsu - Pablo Silva Team Jersey Village
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-61
Gotowy
Xavier Kie
Next Level Training Center/ MMA
Nick Ramirez Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 05:00
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-56
Gotowy
Aaron Phillips
BTT Humble
Anthony Gonzales Alliance BJJ Houston Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA1]
(Saturday)
2-47
Gotowy
Chris Meaux
Oranday Bros Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Erik Kvarme Sr Texas Punishment Crew
Men's Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs [AA1]
(Saturday)
3-56
Gotowy
Jason Ramirez
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Aparicio Team tooke
Women's Seniors Gi >> White >> Under 144.9 lbs [P]
(Saturday)
7-57
Gotowy
Koren Knapp
Team Finesse BJJ
Gisele Vaughn Global Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-51
Gotowy
Tony Landry
Alliance BJJ Houston
Chad Ross Solis Martial Arts Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:28