Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 219.9 lbs [Y1]
(Saturday)
5-49
Gotowy
Ronny Fort
Elite MMA Baytown
Hani Tomeh GUERRILLA JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Men's Masters/Seniors Gi >> Blue >> 220+ lbs [Y1]
(Saturday)
Gotowy
Shane Ross
Solis Martial Arts Club
Randall Goodson Brazilian Top Team Lake Jackson Wygrana walkowerem
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-58
Gotowy
Nathan Qualls
Gracie Barra Champions
Harrison West Pablo Silva BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-62
Gotowy
Bobby Akers
Solis Martial Arts Club
Adrian Pena Team Tooke Cypress Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA1]
(Saturday)
2-46
Gotowy
JJ Sanchez
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:07
Daniel Wilson Pablo Silva BJJ
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-58
Gotowy
Trevor Neill
Team tooke
Fredrick Bailey BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4-52
Gotowy
Everett Welch
BJJ Revolution Team
Sipho Nkosi Olympic Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs [AA1]
(Saturday)
3-57
Gotowy
Justin McAlpin
BTT Humble
Rito Cortez Alliance BJJ Houston Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-63
Gotowy
Pablo Gomez
The Jiu Jitsu Order - Ordinario Brothers Brazilian Jiu Jitsu - Pablo Silva Team Jersey Village
Wygrana na punkty - 05:00
Jorge Valdez Alliance BJJ Houston
Women's Masters Gi >> White >> Under 144.9 lbs [P]
(Saturday)
7-59
Gotowy
Jami Rice
Elite MMA Baytown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Bethany Walker Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
8-57
Gotowy
Anthony Gonzales
Alliance BJJ Houston
Daniel Composto Gracie Barra Heights Wygrana na punkty - 05:00
Men's Seniors Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-49
Gotowy
Simon Vaamonde
Pablo Silva BJJ
Victor Cantu Gracie Barra Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> 220+ lbs
(Saturday)
5-51
Gotowy
Matt Sharp
BRAZILIAN TOP TEAM
Kyle Gyuricza Gracie Barra Champions Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-59
Gotowy
Michael Becherer
Gracie Barra Heights
Wygrana na punkty - 05:00
John Williams Gracie Barra Heights
Men's Adult Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA2]
(Saturday)
3-58
Gotowy
Emilio Flores
Pablo Silva BJJ
Jakob Wakefield EnergyFit MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Men's Adult Gi >> White >> Under 144.9 lbs [Z1]
(Saturday)
7-55
Gotowy
Keandre Dennis
BJJ Revolution Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Francisco Flores UFC Gym Sugar Land
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
1-68
Gotowy
Caiden Cain
Solis Martial Arts Club
Brayden Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Women's Masters Gi >> White >> Under 144.9 lbs [P]
(Saturday)
7-61
Gotowy
Yari Aguilar
Elite MMA Westheimer
Wygrana na punkty - 05:00
Dalin Kennard Gracie Barra The Woodlands
Men's Adult Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA2]
(Saturday)
3-59
Gotowy
Michael Jin
Gracie Barra Heights
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Meaux Oranday Bros Jiu Jitsu
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-56
Gotowy
Aldo Perez
Gracie Barra Westchase
Logan Smith Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 154.9 lbs [X2]
(Saturday)
8-61
Gotowy
Fred Vasquez
Alliance BJJ Houston
Wygrana na punkty - 06:00
Rhyne Brisbin Ground Dwellers BJJ
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-52
Gotowy
Jeremy Morris
Alliance BJJ Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Johan Busby Solis Martial Arts Club
Men's Masters/Seniors Gi >> White >> 220+ lbs
(Saturday)
5-52
Gotowy
Kalu Guasco
Gracie Barra Champions
Joshua Knapp Team Finesse BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-60
Gotowy
Reilly Swain
Reign Jiu Jitsu
Idris Beazer Gracie Barra Heights Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4-54
Gotowy
Sipho Nkosi
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
David Townsend BTT Humble Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Women's Masters Gi >> White >> Under 144.9 lbs [P]
(Saturday)
7-60
Gotowy
Jami Rice
Elite MMA Baytown
Sarah Galvez Team tooke Wygrana na punkty - 05:00
Men's Seniors Gi >> Purple >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-50
Gotowy
Jeff Gaspar
Brazil-021 Houston School of Jiu-Jitsu
Victor Cantu Gracie Barra Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Men's Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs [AA1]
(Saturday)
1-64
Gotowy
Pablo Gomez
The Jiu Jitsu Order - Ordinario Brothers Brazilian Jiu Jitsu - Pablo Silva Team Jersey Village
Wygrana na punkty - 05:00
Bobby Akers Solis Martial Arts Club
Men's Adult Gi >> Blue >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
4-57
Gotowy
Joseph Gray
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Logan Smith Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Men's Adult Gi >> White >> Under 199.9 lbs [AA2]
(Saturday)
3-60
Gotowy
Jakob Wakefield
EnergyFit MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Tyler Mora Oranday Bros Jiu Jitsu
Men's Adult Gi >> White >> Under 184.9 lbs [P]
(Saturday)
6-62
Gotowy
Mario Valenzuela
United Jiu Jitsu Team
Nathan Qualls Gracie Barra Champions Wygrana na punkty - 05:00
Men's Adult/Masters Gi >> Purple >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2-53
Gotowy
Chad Ross
Solis Martial Arts Club
Bolivar Penaherrara Pablo Silva BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)