Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Gi >> Men (White Belt)
(Saturday)
Gotowy
Bryce Moseley
Team Curran
Wygrana walkowerem
Igor Cojocaru Lake County BJJ
Absolute Gi >> Men (White Belt)
(Saturday)
5 - 61
Gotowy
Nasah Ahmed
Uflacker Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Anthony Sharp Grand Rapids BJJ
Men Adult Gi >> White >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
8 -56
Gotowy
John Brennan
Alliance.
Kodi Dick Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrana na punkty - 05:00
Women Adult No-Gi >> Beginner >> 160+ lbs
(Saturday)
6 -65
Gotowy
Blanca Martinez-Flores
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Tyler Hayes Higgins Conspiracy Grappling
Men Adult Gi >> White >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
4 -60
Gotowy
Eric Perez
Hill Brothers Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Zachary Mauerman ROL Academy of Jiu Jitsu
Men Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -60
Gotowy
Brian Johnston
Carlson Gracie Chicago
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Elias Martinez LCCT
Men Masters/Seniors Gi >> White >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
7 -64
Gotowy
Jason Burgett
Team Curran
Wygrana na punkty - 05:00
Patrick Campbell Hill Brothers Team
Absolute Gi >> Men (White Belt)
(Saturday)
5 - 62
Gotowy
Luis Echeverria
Lake County BJJ
Nick Joyner Indiana Brazilian Jiu-Jitsu Academy (IBJJA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Women Adult No-Gi >> Beginner >> 160+ lbs
(Saturday)
6 -66
Gotowy
Blanca Martinez-Flores
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty
Tyler Hayes Higgins Conspiracy Grappling
Men Masters Gi >> White >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
1 -59
Gotowy
Nicholas Fritchen
Fit 2 Defend
Carlos Burgos Lake County BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Women Masters No-Gi >> Intermediate >> Under 159.9 lbs
(Saturday)
6 -68
Gotowy
Kimberly Bulow
Higgins Conspiracy Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Nicole Brown Gladiador Jiu Jitsu
Men Adult Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2 - 55
Gotowy
Kevin Medeiros
Uflacker Academy
Wygrana na punkty - 06:00
AKAI BEISHENKULOV North Side BJJ AZ
Women Masters No-Gi >> Intermediate >> Under 159.9 lbs
(Saturday)
6 -69
Gotowy
Kimberly Bulow
Higgins Conspiracy Grappling
Wygrana na punkty
Nicole Brown Gladiador Jiu Jitsu
Absolute Gi >> Men (White Belt)
(Saturday)
5 - 63
Gotowy
Bryce Moseley
Team Curran
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Nasah Ahmed Uflacker Academy
Men Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -61
Gotowy
Brian Johnston
Carlson Gracie Chicago
Wygrana na punkty - 05:00
Elias Martinez LCCT
Men Adult Gi >> White >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
7 -61
Gotowy
Giovanni Cioe
Carlson Gracie Team - Chicago
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
JT Rapacz ROL Academy of Jiu Jitsu
Women Adult No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 61
Gotowy
HEAVEN PODGORSKI
Team Gladiador
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Emily Bock Higgins Conspiracy Grappling
Men Adult Gi >> White >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
8 -57
Gotowy
Matt Quigley
Gilbert Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
David Vergel Alliance Atlanta
Women Adult No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 62
Gotowy
HEAVEN PODGORSKI
Team Gladiador
Emily Bock Higgins Conspiracy Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Men Adult Gi >> Blue >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
2 - 56
Gotowy
David Heineman
Illinois Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Aron Yelton Lake County BJJ
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -67
Gotowy
David Vergel
Alliance Atlanta
Alex Salas Seamless Progression Academy Wygrana na punkty - 06:00
Men Adult Gi >> White >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -62
Gotowy
Brian Johnston
Carlson Gracie Chicago
Wygrana na punkty
Elias Martinez LCCT
Men Adult Gi >> White >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
4 -59
Gotowy
Anthony Martinez
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Patrick Campbell Hill Brothers Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
6 -70
Gotowy
Nick Pieczonka
MMA Underground
Jose Vazquez Top Notch Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Men Adult Gi >> Purple >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
2 - 58
Gotowy
Unknown User
Shadowhouse
Daniel DeLopez BONSAI JIU-JITSU - USA Wygrana na punkty
Men Masters/Seniors No-Gi >> Beginner >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -63
Gotowy
Erick Bucio
Gilbert Grappling
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Hyun Undertow
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
6 -72
Gotowy
Freddy Bahena
Freedom Martial Arts
Doug McGraw 10th Planet - Lombard Wygrana na punkty - 05:00
Men Adult Gi >> Purple >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 55
Gotowy
EDILBEK ALIEV
North Side BJJ
Ben Gordon BONSAI JIU-JITSU - USA Wygrana na punkty - 06:00
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5 - 64
Gotowy
Tyler Kinney
Bulldog Fight Team
Daniel Kado Carlson Gracie Team - Maxim Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -66
Gotowy
Daniel Vargas
Team Torres
Wygrana na punkty - 06:00
Matt Quigley Gilbert Grappling
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5 - 65
Gotowy
Jerry Gutierrez
Gladiador Jiu Jitsu
Unknown User Central Michigan Jiu-jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Men Masters No-Gi >> Expert >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4 -64
Gotowy
Israel Rivera
10th planet
Darby Haanpaa Team Curran Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:33