Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
6 -71
Gotowy
Jose Vazquez
Top Notch
JT Rapacz ROL Academy of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Women Adult No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1 -66
Gotowy
Charis Furgat
Team Curran
Laina Hochstetler Bulldog Fight Team Wygrana na punkty - 05:00
Women Adult No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 63
Gotowy
HEAVEN PODGORSKI
Team Gladiador
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Emily Bock Higgins Conspiracy Grappling
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
3 - 58
Gotowy
Joseph Villanueva
North Side BJJ AZ
Wygrana na punkty - 06:00
Mason Skrezyna Carlson Gracie Chicago
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -68
Gotowy
Jose Rosas
Torres Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Samuel Brock Gilbert Grappling
Men Masters/Seniors No-Gi >> Beginner >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -64
Gotowy
Erick Bucio
Gilbert Grappling
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Hyun Undertow
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
5 - 68
Gotowy
Tim Adent
UFC Gym
Kodi Dick Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Men Masters No-Gi >> Expert >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
2 - 61
Gotowy
Joshua Medina
Uflacker Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:29
Mark Corpuz Vianna Brothers
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -69
Gotowy
Daniel Vargas
Team Torres
Alex Salas Seamless Progression Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
8 -60
Gotowy
Andrew Wiggins
Copa Jiu-Jitsu
Kevin Poreda Gladiador Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
6 -73
Gotowy
Nick Pieczonka
MMA Underground
Freddy Bahena Freedom Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5 - 67
Gotowy
Tyler Kinney
Bulldog Fight Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Jerry Gutierrez Gladiador Jiu Jitsu
Men Masters/Seniors No-Gi >> Advanced/Expert >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
4 -62
Gotowy
David Krauz
UFC gym lombard
Jim Ryan Bradley University BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men Adult Gi >> Purple >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 56
Gotowy
EDILBEK ALIEV
North Side BJJ
Ben Gordon BONSAI JIU-JITSU - USA Wygrana na punkty - 06:00
Women Adult No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1 -67
Gotowy
Gaby Mejia
Gilbert Grappling
Maria Gonzalez 10th Planet - Lombard Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
5 - 70
Gotowy
Rathanack Rathana
Kevin Irwin Jiu Jitsu
Kirill Nevedomskiy MMA Underground Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -70
Gotowy
Jose Rosas
Torres Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Dave Chapman Alliance.
Men Masters No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
6 -76
Gotowy
Unknown User
Undertow
Wygrana na punkty - 05:00
Jason Burgett Team Curran
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
8 -61
Gotowy
Beau Turner
Atos Impact Zone
Wygrana na punkty - 06:00
Milan DJURIC
Men Adult Gi >> Purple >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
2 - 60
Gotowy
Kenny Morales
Choke-U
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Unknown User Shadowhouse
Men Adult Gi >> Purple >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
3 - 57
Gotowy
EDILBEK ALIEV
North Side BJJ
Ben Gordon BONSAI JIU-JITSU - USA Wygrana na punkty
Men Adult No-Gi >> Beginner >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
5 - 69
Gotowy
Kodi Dick
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrana na punkty - 05:00
Maxwell Custer Fit 2 Defend
Men Masters No-Gi >> Expert >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
4 -65
Gotowy
Israel Rivera
10th planet
Luke Triveline Team Corral Wygrana na punkty - 07:00
Men Masters/Seniors No-Gi >> Beginner >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
1 -65
Gotowy
Erick Bucio
Gilbert Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Eric Hyun Undertow
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
3 - 59
Gotowy
Joseph Villanueva
North Side BJJ AZ
Wygrana na punkty - 06:00
Mason Skrezyna Carlson Gracie Chicago
Men Seniors No-Gi >> Intermediate >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
1 -70
Gotowy
Dwight Meeks
E3 Rolling Prairie
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Mandik Team Gladiador
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
7 -71
Gotowy
Matt Quigley
Gilbert Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:23
David Vergel Alliance Atlanta
Men Adult Gi >> Purple >> Under 219.9 lbs
(Saturday)
2 - 59
Gotowy
Logan Weiler
Shadowhouse
Wygrana na punkty - 06:00
Daniel DeLopez BONSAI JIU-JITSU - USA
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
5 - 66
Gotowy
Daniel Kado
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Unknown User Central Michigan Jiu-jitsu Academy
Men Adult No-Gi >> Intermediate >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
3 - 60
Gotowy
Joseph Villanueva
North Side BJJ AZ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Mason Skrezyna Carlson Gracie Chicago
Men Masters No-Gi >> Beginner/Intermediate >> Under 199.9 lbs
(Saturday)
6 -77
Gotowy
Jacob Will
Undertow
Wygrana na punkty - 05:00
Paul Drzewiecki Carlson Gracie Team/ Maxim Gym
Men Adult No-Gi >> Advanced >> Under 169.9 lbs
(Saturday)
8 -59
Gotowy
Petar Djuric
Jonathan Heller Dubuque Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty