Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 69.9 lbs >> Female
(Saturday)
4 -30
Gotowy
Gracie Stover
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Wygrana na punkty
Addison Stephens Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
3 - 20
Gotowy
Alyssa Keller
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Unknown User None
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS >> 6-8 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
1 -22
Gotowy
Corabella Wesley
Carlson Gracie/ Maxim Gym
Wygrana na punkty - 03:00
Jacob Gonzalez Carlson Gracie Team/ Maxim Gym
Kids Gi >> White >> 5-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
6 -25
Gotowy
Christopher Martinez
Delete
Nathan Rosas Hill Brothers Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs >> Female
(Saturday)
2 - 23
Gotowy
Sophia Rivera
Bonsai Jiu Jitsu - new breed
Ryan Gallagher Team Corral Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Kids Gi >> White >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3 - 19
Gotowy
Anthony Coloma
Lake County BJJ
Titan Gallagher Team Corral Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
8 -24
Gotowy
Miguel Barcenas
Hill Brothers Team
Xavier Rodriguez North Side BJJ AZ Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 -25
Gotowy
Alanna Zlotorzynski
Carlson Gracie Team
Chase Kasprzak Team Corral Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5 - 27
Gotowy
Shane Vasilopulos
Team Corral
Wygrana na punkty
Leonid REYNA Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6 -28
Gotowy
Braden Vasilopulos
Team Corral
Mariah Malinowski Bonsai-USA Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs >> Female
(Saturday)
2 - 24
Gotowy
Sofia Khan
Bonsai Jiu Jitsu - new breed
Paige Darwish Team Corral Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1 -25
Gotowy
Aiden Hajdani
UofGF/New Lenox
Jaxon Gineris Team Corral Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
7 -27
Gotowy
Mikey Hritz IV
Carlson Gracie
Wygrana na punkty
Patrick Berlin UofGF/New Lenox
Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 12-16 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 -25
Gotowy
Grace McCormick
True Prodigy
Sarah Dowling Powersource Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
3 - 21
Gotowy
Alyssa Keller
Team Corral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Unknown User None
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2 - 27
Gotowy
Braulio Corral III
Team Corral
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Malachi Rendell Carlson Gracie
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 69.9 lbs >> Female
(Saturday)
4 -31
Gotowy
Emily Peyton
UofGF/New Lenox
Wygrana na punkty - 03:00
Addison Stephens Team Corral
Teens Gi >> White-SolidGrey >> 13-16 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
3 - 23
Gotowy
Thomas Stevens
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrana na punkty - 04:00
Emmanuel Torres
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5 - 28
Gotowy
Shane Vasilopulos
Team Corral
Wygrana na punkty
Leonid REYNA Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
6 -29
Gotowy
Jonas Przybylinski
UofGF/New Lenox
Wygrana na punkty - 03:00
Aiden Rosillo Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
8 -28
Gotowy
Carter Hogrefe
Staley Martial Arts
Caden Carroll Carlson Gracie Team - Maxim Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
1 -28
Gotowy
Madison Sims
Team Corral
Madison Martinez MaxinGym /Carlson Gracie Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 8-10 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
7 -22
Gotowy
Mia Trifunovic
North Side BJJ AZ
Eli Zlotorzynski Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-7 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
5 - 25
Gotowy
Jonah Salazar
Team Corral
Vincent Menconi Team Corral Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs >> Female
(Saturday)
2 - 26
Gotowy
Sophia Rivera
Bonsai Jiu Jitsu - new breed
Wygrana na punkty - 01:27
Sofia Khan Bonsai Jiu Jitsu - new breed
Teens Gi >> GreyBlack-Yellow >> 12-16 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
8 -26
Gotowy
Grace McCormick
True Prodigy
Sarah Dowling Powersource Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4 -32
Gotowy
Dominic Negrete
Team Corral
Wygrana na punkty - 03:00
Abram Zlotorzynski Carlson Gracie Chicago
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female
(Saturday)
3 - 22
Gotowy
Alyssa Keller
Team Corral
Wygrana na punkty
Unknown User None
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1 -27
Gotowy
Ahmad Assaf
Hill Brothers Team
Aiden Hajdani UofGF/New Lenox Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
6 -30
Gotowy
Lazar Alavanja
Team Corral
Wygrana na punkty - 03:00
Jacob Gorski
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
7 -26
Gotowy
Ryan Tuley
Team Corral
Chase Kasprzak Team Corral Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2 - 28
Gotowy
Joseph Minogue
Staley Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Alex Wicks UofGF/New Lenox