Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-43
Gotowy
Andres Benitez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Wygrana na punkty - 03:00
Lucero Mavridis Atos Miami
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-28
Gotowy
Mason Montesino
American Top Team - Coconut creek
Enzo Gutierrez Atos Miami Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-38
Gotowy
Roosevelt Mavridis
Atos Miami
Richie Beato Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-30
Gotowy
Carlee Poston
American Top Team - West Pines
Martin Peres Agudelo Atos Miami Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-29
Gotowy
Enzo Gutierrez
Atos Miami
Wygrana na punkty - 03:00
Maya Rekik Fight Sports Miami
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-41
Gotowy
Jonah Pelley
Alpha Miami Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
ENZO CARRAZANA Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-38
Gotowy
Daniel La Moneda
Alpha Miami Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jayden Mondragon Atos Miami
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
Gotowy
Mason Montesino
American Top Team - Coconut creek
Wygrana walkowerem
Maya Rekik Fight Sports Miami
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-31
Gotowy
Carlee Poston
American Top Team - West Pines
Zoe Delgado Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-44
Gotowy
DINO CARRAZANA
Alpha Miami Grappling
Fisher Hubbard Atos Miami Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-42
Gotowy
Ilya Melnikov
Gracie Barra Aventura, FL
Abigail Gonzalez Lotus Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-43
Gotowy
Kendrick Cruz
Fight Spirit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Ryan Rivera Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-32
Gotowy
Martin Peres Agudelo
Atos Miami
Zoe Delgado Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-47
Gotowy
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Aidan Gonzalez Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-33
Gotowy
Lily Rayne
Fight Sports Miami
DANIEL URRUTIA Atos Miami Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-44
Gotowy
Omar Mohamed
Fight Sports Miami
Eowyn Reeves Lotus Club Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-46
Gotowy
Lucero Mavridis
Atos Miami
DINO CARRAZANA Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-48
Gotowy
Daniel La Moneda
Alpha Miami Grappling
Jonathan Diaz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-51
Gotowy
Tyler Miller
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Jorge Fernandes American Top Team Fort Lauderdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
Gotowy
Amir Alhindi
GFT FORT LAUDERDALE
Richie Beato Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Wygrana walkowerem
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-36
Gotowy
Samuel Michaud
Atos Miami
Wygrana na punkty - 03:00
Emma Mohamed Fight Sports Miami
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-45
Gotowy
Andres Benitez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Fisher Hubbard Atos Miami Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-34
Gotowy
Lily Rayne
Fight Sports Miami
Caio Sainz Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-45
Gotowy
Kendrick Cruz
Fight Spirit
Wygrana na punkty - 03:00
Eowyn Reeves Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-49
Gotowy
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Jonathan Diaz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-52
Gotowy
Tyler Miller
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Yanko Lopez Jr American Top Team Fort Lauderdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-37
Gotowy
Samuel Michaud
Atos Miami
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Montesino American Top Team - Coconut creek
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-46
Gotowy
Ryan Rivera
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Wygrana na punkty - 03:00
Omar Mohamed Fight Sports Miami
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-53
Gotowy
Jorge Fernandes
American Top Team Fort Lauderdale
Yanko Lopez Jr American Top Team Fort Lauderdale Wygrana na punkty
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-50
Gotowy
Aidan Gonzalez
Lotus Club
Daniel La Moneda Alpha Miami Grappling Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-35
Gotowy
DANIEL URRUTIA
Atos Miami
Caio Sainz Alpha Miami Grappling Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-38
Gotowy
Emma Mohamed
Fight Sports Miami
Mason Montesino American Top Team - Coconut creek Wygrana na punkty - 03:00