Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-43
Završeno
Andres Benitez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Pobeda po poenima - 03:00
Lucero Mavridis Atos Miami
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-28
Završeno
Mason Montesino
American Top Team - Coconut creek
Enzo Gutierrez Atos Miami Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-38
Završeno
Roosevelt Mavridis
Atos Miami
Richie Beato Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 00:48
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-30
Završeno
Carlee Poston
American Top Team - West Pines
Martin Peres Agudelo Atos Miami Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-29
Završeno
Enzo Gutierrez
Atos Miami
Pobeda po poenima - 03:00
Maya Rekik Fight Sports Miami
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-41
Završeno
Jonah Pelley
Alpha Miami Grappling
Pobedio Odlukom
ENZO CARRAZANA Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White >> 9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-38
Završeno
Daniel La Moneda
Alpha Miami Grappling
Pobedio Odlukom - 03:00
Jayden Mondragon Atos Miami
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
Završeno
Mason Montesino
American Top Team - Coconut creek
Pobeda bez borbe
Maya Rekik Fight Sports Miami
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-31
Završeno
Carlee Poston
American Top Team - West Pines
Zoe Delgado Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 01:02
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-44
Završeno
DINO CARRAZANA
Alpha Miami Grappling
Fisher Hubbard Atos Miami Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-42
Završeno
Ilya Melnikov
Gracie Barra Aventura, FL
Abigail Gonzalez Lotus Club Pobedio Završnicom - 00:06
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-43
Završeno
Kendrick Cruz
Fight Spirit
Pobedio Završnicom - 02:16
Ryan Rivera Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-32
Završeno
Martin Peres Agudelo
Atos Miami
Zoe Delgado Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 01:13
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-47
Završeno
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Pobedio Završnicom - 01:17
Aidan Gonzalez Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-33
Završeno
Lily Rayne
Fight Sports Miami
DANIEL URRUTIA Atos Miami Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-44
Završeno
Omar Mohamed
Fight Sports Miami
Eowyn Reeves Lotus Club Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-46
Završeno
Lucero Mavridis
Atos Miami
DINO CARRAZANA Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 00:52
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-48
Završeno
Daniel La Moneda
Alpha Miami Grappling
Jonathan Diaz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 00:48
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-51
Završeno
Tyler Miller
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Jorge Fernandes American Top Team Fort Lauderdale Pobedio Završnicom - 01:51
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
Završeno
Amir Alhindi
GFT FORT LAUDERDALE
Richie Beato Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobeda bez borbe
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-36
Završeno
Samuel Michaud
Atos Miami
Pobeda po poenima - 03:00
Emma Mohamed Fight Sports Miami
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 4-5 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
3-45
Završeno
Andres Benitez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Fisher Hubbard Atos Miami Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-34
Završeno
Lily Rayne
Fight Sports Miami
Caio Sainz Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 00:41
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-45
Završeno
Kendrick Cruz
Fight Spirit
Pobeda po poenima - 03:00
Eowyn Reeves Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-49
Završeno
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Jonathan Diaz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 00:58
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-52
Završeno
Tyler Miller
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Yanko Lopez Jr American Top Team Fort Lauderdale Pobedio Završnicom - 01:39
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-37
Završeno
Samuel Michaud
Atos Miami
Pobeda po poenima - 03:00
Mason Montesino American Top Team - Coconut creek
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-46
Završeno
Ryan Rivera
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Pobeda po poenima - 03:00
Omar Mohamed Fight Sports Miami
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-53
Završeno
Jorge Fernandes
American Top Team Fort Lauderdale
Yanko Lopez Jr American Top Team Fort Lauderdale Pobeda po poenima
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-50
Završeno
Aidan Gonzalez
Lotus Club
Daniel La Moneda Alpha Miami Grappling Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 5-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-35
Završeno
DANIEL URRUTIA
Atos Miami
Caio Sainz Alpha Miami Grappling Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-38
Završeno
Emma Mohamed
Fight Sports Miami
Mason Montesino American Top Team - Coconut creek Pobeda po poenima - 03:00