Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-47
Završeno
Jayden Mondragon
Atos Miami
Pobeda po poenima - 03:00
Abigail Gonzalez Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
3-54
Završeno
Noah Pelley
Alpha Miami Grappling
Pobeda po poenima - 03:00
ELIAS DE LA PORTILLA Atos Miami
Kids Gi >> GreyWhite-Yellow >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-39
Završeno
Camilo Suarez
Atos Miami
Zoe Delgado Alpha Miami Grappling Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:20
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-48
Završeno
Jayden Mondragon
Atos Miami
Pobedio Završnicom - 01:29
Abigail Gonzalez Lotus Club
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
3-55
Završeno
Andres Viera
Alpha Miami Grappling
Pobedio Završnicom - 01:39
Roger Castillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 11 yrs >> Under 99.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-42
Završeno
Fatima Paez
Atos Miami
Sophia Lopez American Top Team Fort Lauderdale Pobedio Završnicom - 00:50
Kids Gi >> GreyWhite-Yellow >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-40
Završeno
Camilo Suarez
Atos Miami
Carlos Sainz Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 00:32
Kids Gi >> SolidGrey-Orange >> 11 yrs >> Under 99.9 lbs >> Female
(Saturday)
Završeno
Fatima Paez
Atos Miami
Sophia Lopez American Top Team Fort Lauderdale Pobeda bez borbe
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-59
Završeno
Jonathan Diaz
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Yanko Lopez Jr American Top Team Fort Lauderdale Pobedio Završnicom - 01:13
Kids Gi >> GreyWhite-Yellow >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-41
Završeno
Zoe Delgado
Alpha Miami Grappling
Pobedio Završnicom
Carlos Sainz Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
1-44
Završeno
Antonio Domas
Alpha Miami Grappling
Pobedio Odlukom - 03:00
Joel Canaan Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
3-57
Završeno
ELIAS DE LA PORTILLA
Atos Miami
Roger Castillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-50
Završeno
Ilya Melnikov
Gracie Barra Aventura, FL
Andrew Cuevas Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 00:11
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-53
Završeno
Oscar Fernandez
Alpha Miami Grappling
Sebastian Lindo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 00:22
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
3-56
Završeno
Noah Pelley
Alpha Miami Grappling
Pobeda po poenima
Andres Viera Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-51
Završeno
Ilya Melnikov
Gracie Barra Aventura, FL
Andrew Cuevas Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 00:51
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
1-45
Završeno
Antonio Domas
Alpha Miami Grappling
Pobeda po poenima - 03:00
Christopher Baldwin Lotus Club
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-54
Završeno
Oscar Fernandez
Alpha Miami Grappling
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Pobedio Završnicom - 00:37
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
3-58
Završeno
Aidan Gonzalez
Lotus Club
Jonathan Diaz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 01:08
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
1-46
Završeno
Joel Canaan
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Christopher Baldwin Lotus Club Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
2-56
Završeno
Yadiel Contino
Atos Miami
Pobeda po poenima - 03:00
Alejandro Gomez Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
3-62
Završeno
Gianna Fernandez
Alpha Miami Grappling
Viktoriya Devochkina Gracie Barra Aventura, FL Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> Yellow >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
Završeno
Miles Golden
K2 Mixed Martial Arts
Felipe Kah American Top Team Pobeda bez borbe
Kids Gi >> Yellow >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
Završeno
Miles Golden
K2 Mixed Martial Arts
Felipe Kah American Top Team Pobeda bez borbe
Kids/Teens Gi >> Orange >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-51
Završeno
Sophia Lopez
American Top Team Fort Lauderdale
Dylan Lopez Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Pobedio Završnicom - 03:00
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-55
Završeno
Sebastian Lindo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Pobedio Završnicom - 01:36
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
2-59
Završeno
Daniel Perez
Alpha Miami Grappling
Angel Aparicio Gracie Barra Aventura, FL Pobedio Završnicom - 01:42
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-60
Završeno
Jonathan Diaz
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Jorge Fernandes American Top Team Fort Lauderdale Pobedio Završnicom - 01:16
Teens Gi >> Yellow >> 14-15 yrs >> Under 164.9 lbs
(Saturday)
1-48
Završeno
Anthony Ozuna
Atos Miami
Luca Fernandez Alpha Miami Grappling Pobedio Završnicom - 01:16
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-61
Završeno
Yanko Lopez Jr
American Top Team Fort Lauderdale
Jorge Fernandes American Top Team Fort Lauderdale Pobeda po poenima
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
3-63
Završeno
Gianna Fernandez
Alpha Miami Grappling
Viktoriya Devochkina Gracie Barra Aventura, FL Pobeda po poenima - 03:00
Kids/Teens Gi >> Orange >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-52
Završeno
Sophia Lopez
American Top Team Fort Lauderdale
Pobeda po poenima - 03:00
Dylan Lopez Carlson Gracie Miami - Ghost Squad