Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
8-28
Acabado
Joseph Alexander Jr
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Zackaria Ziar RMNU Won by Submission - 03:10
Teen Gi >> White >> 12-13 yrs >> Under 139.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-33
Acabado
Crystal Alonzo
Won by points - 04:00
Tianna Gipson Team Combatzone
Kids/Teen Gi >> Yellow-Orange >> 11-13 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
7-30
Acabado
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Zain Javan Soul Fighters Chicago Won by Submission - 01:56
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 7-11 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
8-19
Acabado
Angelo John Ngoho
CU Jiu Jitsu
Noah Garcia Maxim Gym Won by points - 03:00
Teen Gi >> White-Yellow >> Under 159.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-31
Acabado
Noami Gipson
Team Combatzone
Alyssa Wright Team One MMA Won by points - 04:00
Teen Gi >> GreyWhite >> 14 yrs >> Under 94.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-32
Acabado
Adaliah Maciel
Torres Martial Arts Academy
Kirsten Cortez Team Corral Won by Submission - 01:59
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-26
Acabado
Easton Trimolt
Team Corral
Noah Garcia Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-32
Acabado
Logan Durham
ROL Academy of Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Ethan El-Talabani Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-27
Acabado
Ryder Reyes
Brasa CTA
Kaori Karas Pedigo Submission Fighting Won by Submission - 00:16
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-32
Acabado
Cole Cataldo Stutzman
Deacon Wargo Gladiators 421-U N.Bolingbrook Dr Won by points - 03:00
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 14-17 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
7-33
Acabado
Dominic Thephasdin
Team Corral
Luc Cruz-Bastian Soul Fighters Chicago Won by Submission - 02:52
Teen Gi >> White >> 14-16 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
2-29
Acabado
Ty Richardson
Jeremy Wallace Team Combatzone Won by points - 04:00
Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
3-34
Acabado
Joseph Nelson
Carlson Gracie Channahon
Madison Martinez Maxim Gym Won by Submission - 00:45
Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 13-15 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
6-33
Acabado
Emmanuel Torres
Won by Submission - 01:58
Peter Gudinas Team Corral
Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
3-35
Acabado
Joseph Nelson
Carlson Gracie Channahon
Jordan Banner P3 Martial Arts Won by points - 04:00
Kids Gi >> GreyWhite-Yellow >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
5-33
Acabado
Sophia Kirklewski
Seamless Progression Academy
Nathan Amescua Team Corral Won by points - 03:00
Kids/Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-28
Acabado
Raina Roche
Nova Gyms BJJ
Won by points - 03:00
Jesus Zartuche Jr Team Corral
Absolute Gi >> Male Teens (all ranks)
(Saturday)
8-29
Acabado
Joseph Alexander Jr
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Zackaria Ziar RMNU Won by Submission - 03:20
Kids/Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-29
Acabado
Raina Roche
Nova Gyms BJJ
Jesus Zartuche Jr Team Corral Won by Submission - 02:36
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
5-29
Acabado
Solomon Redzovic
Redzovic Jiu Jitsu
Noel Verduzco Maxim Gym Won by Disqualification (disqualification) - 00:02
Kids Gi >> SolidGrey >> 12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-31
Acabado
Robert Nelson
Carlson Gracie Channahon
Dominic Negrete Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-33
Acabado
Cole Cataldo Stutzman
Deacon Wargo Gladiators 421-U N.Bolingbrook Dr Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-Yellow >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
5-34
Acabado
Sophia Kirklewski
Seamless Progression Academy
Nathan Amescua Team Corral Won by Submission - 00:30
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-27
Acabado
Kaden Hovis
Maxim Gym
Won by Submission - 01:36
Noah Garcia Maxim Gym
Teen Gi >> White >> 14-16 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
2-30
Acabado
Auggie Verduzco
Maxim Gym
Won by Disqualification (disqualification) - 00:30
Jeremy Wallace Team Combatzone
Teen Gi >> Orange-Blue >> 16 yrs >> Under 164.9 lbs
(Saturday)
8-31
Acabado
Sebastian Adams
TAC TEAM BJJ
Jamie Corbine Seamless Progression Academy Won by points - 04:00
Teen Gi >> White-GreyWhite >> 13-14 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
1-34
Acabado
Dominic Bacro
Carlson Gracie Team
Won by points - 04:00
London Williams Team Combatzone
Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
3-36
Acabado
Madison Martinez
Maxim Gym
Won by points - 04:00
Jordan Banner P3 Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey >> 12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-32
Acabado
Robert Nelson
Carlson Gracie Channahon
Braden Ashe Revolution Fitness Center Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
2-34
Acabado
Colin Fuhrman
Nova Gyms BJJ
Won by points - 03:00
Gregory Reis Staley Martial Arts
Kids/Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 10-13 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
1-30
Acabado
Raina Roche
Nova Gyms BJJ
Jesus Zartuche Jr Team Corral Won by Submission - 01:40
Kids Gi >> SolidGrey >> 12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
2-33
Acabado
Dominic Negrete
Team Corral
Braden Ashe Revolution Fitness Center Won by points - 03:00