Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> Yellow-Green >> 13-16 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
2-27
Acabado
Deysi Manrique
Black House Miami Beach
Won by points
Milla Faraldo Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White-GreyWhite (NOVICE - NO SUBS) >> 9-10 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-29
Acabado
Ian Ursi
GFT
Won by points - 03:00
Gianna Fernandez Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> Yellow-Green >> 13-16 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
2-28
Acabado
Dayana Perez
Alpha Miami Grappling
Vianka Viera Iron Fighters Won by Submission - 01:36
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-27
Acabado
Enzo Anwar Carrazana
Alpha Miami Grappling
Jonah Pelley Alpha Miami Grappling Won by Decision
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-12 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
3-30
Acabado
Gabriel Herrero
Mattix Gracie Jiu Jitsu
Kendrick Hodge Fight Sports Miami Won by Submission - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >>> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
2-31
Acabado
Artem BELTRAN SOKOLOV
American Top Team - Coconut creek
Andres Viera Alpha Miami Grappling Won by Submission - 00:47
Kids Gi >> Yellow-Green >> 13-16 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
2-29
Acabado
Deysi Manrique
Black House Miami Beach
Vianka Viera Iron Fighters Won by Submission - 01:56
Kids Gi >> Yellow-Green >> 13-16 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
Acabado
Milla Faraldo
Alpha Miami Grappling
Dayana Perez Alpha Miami Grappling Won by Walkover
Kids Gi >> White-GreyWhite >>> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
2-32
Acabado
Alvaro Ausin
Alpha Miami Grappling
Won by Decision
Andres Viera Alpha Miami Grappling
Teens Gi >> White-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
1-31
Acabado
Brandon Ochoa
American Top Team
Won by Submission - 00:22
Deynis Ortega Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-33
Acabado
Daniil Antonov
Won by Submission - 02:57
Nicholas Tijerino Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-33
Acabado
Noah Pelley
Alpha Miami Grappling
Won by points - 03:00
Taisiya Antonova
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-36
Acabado
Zoe Delgado
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 01:17
Kole Walton GFT
Kids Gi >> White-GreyWhite (NOVICE - NO SUBS) >> 9-10 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
1-30
Acabado
Arianna Cruz
Alpha Miami Grappling
Gianna Fernandez Alpha Miami Grappling Won by Submission
Teens Gi >> White-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
1-32
Acabado
Brandon Ochoa
American Top Team
Won by Submission - 01:23
Daniel Amador Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
3-35
Acabado
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Won by Decision - 03:00
Benjamen Gamarra TEAM LINK
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-34
Acabado
Daniil Antonov
Nicholas Tijerino Alpha Miami Grappling Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-34
Acabado
Dino Carrazana
Alpha Miami Grappling
Lily Rayne Fight Sports Miami Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
2-37
Acabado
Zoe Delgado
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 00:34
Kole Walton GFT
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBS) >> 9-11 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
3-38
Acabado
Riley Davis
617 Fight Sports
Dayson Ortega Alpha Miami Grappling Won by points - 03:00
Teens Gi >> White-SolidGrey >> 13-14 yrs >> Under 144.9 lbs
(Saturday)
1-33
Acabado
Deynis Ortega
Alpha Miami Grappling
Won by Submission
Daniel Amador Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> SolidGrey-Yellow >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-35
Acabado
Daniil Antonov
Won by points - 03:00
Nicholas Tijerino Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-35
Acabado
Dino Carrazana
Alpha Miami Grappling
Won by points - 03:00
Isabella Malaythong American Top Team
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 69.9 lbs
(Saturday)
3-36
Acabado
Joshua Viera
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 00:18
Troy Lucke (No academy)
Teens Gi >> Orange-Green >> 14 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
2-39
Acabado
Alan Birbrayer
ATT SHARK TEAM C
Julian Lozano Alpha Miami Grappling Won by Submission - 01:41
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
1-37
Acabado
Ian Ursi
GFT
Enzo Da Silva American Top Team Won by Submission - 00:31
Teens Gi >> Yellow >> 13-15 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
3-41
Acabado
Diego Vergara
Alpha Miami Grappling
Won by Decision - 04:00
Kendrick Hodge Fight Sports Miami
Kids Gi >> GreyBlack >> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
2-42
Acabado
Kaden Walton
GFT
Cesar Avendano Mattix Gracie Jiu Jitsu Won by Submission - 00:16
Kids Gi >> GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
1-36
Acabado
Lily Rayne
Fight Sports Miami
Won by points - 03:00
Isabella Malaythong American Top Team
Kids/Teens Gi >> White-GreyWhite >> 11-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
2-45
Acabado
Alexander DeMarco
Black House Miami Beach
Won by Submission - 01:20
Oscar Fernandez Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBS) >> 9-11 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
3-39
Acabado
Riley Davis
617 Fight Sports
Won by points - 03:00
Dayson Ortega Alpha Miami Grappling
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
1-38
Acabado
Ian Ursi
GFT
Enzo Da Silva American Top Team Won by Submission - 01:11