Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-33
Окончено
Christopher Litwin
Soul Fighters Chicago
Nathan Amescua Team Corral Won by Submission - 00:40
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-37
Окончено
Van Baer
Core Combat Sports
Connor Brandstetter Illinois Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-27
Окончено
Layla Kampanatkosol
Hill Brothers Team
William Swinson Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [F2]
(Saturday)
5-39
Окончено
Sebastian Castrejon
UofGF/New Lenox
Sebastian Gracia Maxim Gym Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female [C2]
(Saturday)
1-39
Окончено
Kaitlyn Sigman
Rothwell MMA LCCT
Willow Bruggeman Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-38
Окончено
Braden Vasilopulos
Team Corral
Won by points - 01:23
Henry Hoffmeister Staley Martial Arts
Teen Gi >> GreyBlack-Orange >> 13-15 yrs >> Under 134.9 lbs [R2]
(Saturday)
4-36
Окончено
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Luis Carmona ANDRE Luciano Brazilian Jiu-Jitsu/Judo Won by Submission - 01:25
Kids/Teen Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
8-31
Окончено
Kaden Hovis
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Easton Trimolt Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 139.9 lbs [Q2]
(Saturday)
3-39
Окончено
Nnamdi Ibekwe
Team Fumaca Academy
Won by points - 03:00
George Dunn Movimento
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-34
Окончено
Caden Issac
The Combat Zone
Johnnie Jordan Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 79.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-31
Окончено
Elizabeth Conroy
Team Corral
Won by points - 03:00
Colton Evans Rothwell MMA LCCT
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-33
Окончено
Reina Amescua
Team Corral
Kadison Hang North Side Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 8 yrs >> Under 59.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-36
Окончено
Maxx Huston
360 Jiu-Jitsu HQ
Won by points - 03:00
Luke Hoffmeister Staley Martial Arts
Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-42
Окончено
Cj Wyllie
Team One Mixed Martial Arts
Ali Eren Atac Staley Martial Arts Won by points - 04:00
Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 14-15 yrs >> Under 154.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-41
Окончено
Adrianna Turner
Core Combat Sports
Stephanie Lain UofGF/New Lenox Won by Submission - 01:09
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-34
Окончено
Christopher Litwin
Soul Fighters Chicago
Won by Decision - 03:00
Estevan Hernandez TAC TEAM BJJ
Teen Gi >> Green >> 15-16 yrs >> Under 154.9 lbs [R2]
(Saturday)
4-38
Окончено
Jesse Herrera
Torres Martial Arts Academy
Won by points - 04:00
Benjamin Shvartsman Cohen Brothers Judo Club
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs [C2]
(Saturday)
1-37
Окончено
Caiden Moreau
Team Corral
Won by points - 03:00
Miguel Tovar Jr. Team Corral
Kids Gi >> White >> 11 yrs >> Under 94.9 lbs [J3]
(Saturday)
5-44
Окончено
Joshua Wilkins
Team Corral
Won by Submission - 02:08
Lilia Zielinski TAC TEAM BJJ
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [F2]
(Saturday)
5-40
Окончено
TJ Montemurro
LCCT
George Katsigiannis True Prodigy Won by points - 03:00
Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 14-15 yrs >> Under 154.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-42
Окончено
Adrianna Turner
Core Combat Sports
Stephanie Lain UofGF/New Lenox Won by Submission - 03:06
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female [L2]
(Saturday)
7-32
Окончено
Alessandra Figueroa
Maxim Gym
Won by Submission - 00:44
Maya Litwin Soul Fighters Chicago
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-40
Окончено
Paige Smith
P3 Martial Arts
Henry Hoffmeister Staley Martial Arts Won by Submission - 01:31
Teen Gi >> GreyBlack-Orange >> 13-15 yrs >> Under 134.9 lbs [R2]
(Saturday)
Окончено
Isaiah Guardiola
APEX House Of Grappling
Luis Carmona ANDRE Luciano Brazilian Jiu-Jitsu/Judo Won by Walkover
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10-13 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-35
Окончено
Nathan Amescua
Team Corral
Won by Submission - 00:41
Estevan Hernandez TAC TEAM BJJ
Teen Gi >> Green >> 15-16 yrs >> Under 154.9 lbs [R2]
(Saturday)
4-39
Окончено
Jesse Herrera
Torres Martial Arts Academy
Won by points - 04:00
Benjamin Shvartsman Cohen Brothers Judo Club
Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-43
Окончено
Cj Wyllie
Team One Mixed Martial Arts
Won by points - 04:00
Ali Eren Atac Staley Martial Arts
Teen Gi >> White >> 15-17 yrs >> Under 129.9 lbs
(Saturday)
7-35
Окончено
Roque Chapa
Team Corral
Won by points - 04:00
Austin Douglas CU Jiu Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female [C2]
(Saturday)
1-40
Окончено
Kaitlyn Sigman
Rothwell MMA LCCT
Won by points - 03:00
Lilah Bolger Staley Martial Arts
Kids/Teen Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 12-13 yrs >> Under 119.9 lbs [O2]
(Saturday)
3-44
Окончено
Madison Martinez
Maxim Gym
Josiah Triezenberg Team Corral Won by Submission - 01:58
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 9-11 yrs >> Under 84.9 lbs [K2]
(Saturday)
6-30
Окончено
Micah Amescua
Team Corral
Gregory Reis Staley Martial Arts Won by points - 03:00
Teen Gi >> Yellow-Blue >> 14-16 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female
(Saturday)
8-36
Окончено
Faith Vander Laan
Team Corral
Won by points - 04:00
Janis Lund Lake County BJJ