Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-13 yrs >> Under 114.9 lbs [J2]
(Saturday)
2-14
Окончено
Nathan Amescua
Team Corral
Won by points - 03:00
Madison Martinez Maxim Gym
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 74.9 lbs [D2]
(Saturday)
4-13
Окончено
Colton Evans
Rothwell MMA LCCT
Xavier Rodriguez North Side BJJ Won by points - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 11-12 yrs >> Under 119.9 lbs [J2]
(Saturday)
1-16
Окончено
Jacob Giordano
Team Corral
Gideon Indovina Team Corral Won by points - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs [K2]
(Saturday)
5-14
Окончено
Julius Gutierrez
Maxim Gym
Won by Submission - 02:04
Mitchell Matigian CU Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs [C2]
(Saturday)
3-14
Окончено
Alex Kiddell
Core Combat Sports
Won by Submission - 02:43
Kamilah Khan Carlson Gracie Team
Kids No-Gi >> Beginner >> 11 yrs >> Under 94.9 lbs [H2]
(Saturday)
8-12
Окончено
Lilia Zielinski
TAC TEAM BJJ
Won by points - 03:00
Maya Short
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs [D2]
(Saturday)
4-16
Окончено
Alessandra Figueroa
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Corbin Mikalik CU Jiu Jitsu
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-13 yrs >> Under 114.9 lbs [J2]
(Saturday)
2-15
Окончено
Jayden Groner
10th Planet - Lombard
Won by Submission - 00:53
Madison Martinez Maxim Gym
Kids/Teen Gi >> White-Grey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female [N1]
(Saturday)
5-16
Окончено
Eleanor Aphay
APEX House Of Grappling
Won by points - 03:00
Adela Bautista Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 89.9 lbs >> Female [J1]
(Saturday)
7-13
Окончено
Elizabeth Conroy
Team Corral
Won by points - 03:00
Ysola Sanchez 360 Jiu-Jitsu HQ
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 39.9 lbs >> Female [A1]
(Saturday)
1-17
Окончено
Reina Amescua
Team Corral
Won by points - 03:00
Emilia Sarinana Staley Martial Arts
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 74.9 lbs [D2]
(Saturday)
4-14
Окончено
Logan James
Team Corral
Xavier Rodriguez North Side BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D1]
(Saturday)
8-13
Окончено
Amantur Ahmadov
TAC TEAM BJJ
Leo Bruggeman Team Corral Won by points - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-16
Окончено
Aleko Kolliniatis
Team Gladiador
Won by points - 03:00
Colin Holguin Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-16
Окончено
Sophia Quick
CU Jiu Jitsu
Luke Hoffmeister Staley Martial Arts Won by Submission - 00:35
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female [G1]
(Saturday)
3-18
Окончено
Mackenzie Fabian
Team Corral
Summer Crawley 360 Jiu-Jitsu HQ Won by points - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-17
Окончено
Vinny Galatte
Carlson Gracie Team
Won by points - 03:00
Joey Smith P3 Martial Arts
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 64.9 lbs [K2]
(Saturday)
5-15
Окончено
Lex Garcia
10th Planet - Lombard
Won by Submission - 02:30
Mitchell Matigian CU Jiu Jitsu
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs [F1]
(Saturday)
1-20
Окончено
Sebastian Gracia
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Gavin Hollingshead Team Corral
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs >> Female [L1]
(Saturday)
7-16
Окончено
Kailynn Holguin
Team Corral
Won by points - 03:00
Sunny Schaeffer True Prodigy
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-13
Окончено
Colton Evans
Rothwell MMA LCCT
Won by points - 03:00
Collin Pandolfino Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D1]
(Saturday)
8-14
Окончено
Reed Lane
Core Combat Sports
Won by points - 03:00
Caden Bagas Team Corral
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs [D2]
(Saturday)
4-17
Окончено
Jaxon Gineris
Team Corral
Won by points - 03:00
Corbin Mikalik CU Jiu Jitsu
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs >> Female [G1]
(Saturday)
3-19
Окончено
Mackenzie Fabian
Team Corral
Kamilah Khan Carlson Gracie Team Won by Submission - 02:25
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-19
Окончено
Nichole Rogers
Team Corral
Won by points - 03:00
Shawn Marie O’Meara Core Combat Sports
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs [B1]
(Saturday)
4-18
Окончено
Stevie Sikanovski
Team Corral
Won by Decision - 03:00
Salahuddin Mian Carlson Gracie Team
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 89.9 lbs >> Female [J1]
(Saturday)
7-14
Окончено
Elizabeth Conroy
Team Corral
Layla Kampanatkosol Hill Brothers Team Won by points - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-6 yrs >> Under 39.9 lbs >> Female [A1]
(Saturday)
1-18
Окончено
Reina Amescua
Team Corral
Won by points - 03:00
Emilia Sarinana Staley Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-20
Окончено
Julius Gutierrez
Maxim Gym
Won by points - 03:00
Maxx Huston 360 Jiu-Jitsu HQ
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs [M1]
(Saturday)
8-17
Окончено
Stevan Pantelic
Team Corral
Won by points - 03:00
Ethan Clark Lake County BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [J1]
(Saturday)
6-17
Окончено
Robert Darling
Core Combat Sports
Ezequiel Chapa Team Corral Won by Submission - 02:29
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs [G1]
(Saturday)
3-15
Окончено
Mitchell Matigian
CU Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:56
Van Baer Core Combat Sports