Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-12 yrs >> Under 89.9 lbs
(Saturday)
7-15
Završeno
Christian Jimenez
Maxim Gym
Emma Trivette Team Corral Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-15
Završeno
Vinny Galatte
Carlson Gracie Team
Gabriel Vinnik Ohana Martial Arts - Grayslake Pobedio Završnicom - 00:27
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
4-20
Završeno
Noel Verduzco
Maxim Gym
Pobeda po poenima - 03:00
D Thomas Nova Gyms BJJ
Teen Gi >> White >> 14-16 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
2-18
Završeno
Auggie Verduzco
Maxim Gym
Pobeda po poenima - 04:00
Jeremy Wallace Team Combatzone
Kids Gi >> SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-19
Završeno
Max Szymanski
Team Corral
Maximus Reyna Maxim Gym Pobedio Završnicom - 00:48
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-21
Završeno
William Gipson Jr
Team Combatzone
Gunnar Trimolt Team Corral Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-10 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-16
Završeno
Kamilah Khan
Maxim Gym
Pobeda po poenima - 03:00
Gabriel Richmond Carlson Gracie Team
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-14
Završeno
Noah Garcia
Maxim Gym
Pobeda po poenima - 03:00
Jumiah Perkins Jr Team Combatzone
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-17
Završeno
Johnnie Jordan
Team Corral
Pobeda po poenima - 03:00
Manuel Gutierrez Maxim Gym
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-10 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
7-18
Završeno
Benjamin Foran
Staley Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Gabe Coons Seamless Progression Academy
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-18
Završeno
Marcus Smith
B1 Brazilian jiu jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ethan El-Talabani Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-19
Završeno
Willow Bruggeman
Team Corral
Kylee Looper Brasa CTA Pobedio Završnicom - 01:37
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
4-19
Završeno
Marcus Story
Acori Wilson Team Combatzone Pobedio Završnicom - 01:31
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-20
Završeno
Niko Katsaros
Torres Martial Arts
Megan Peterson Team Corral Pobeda po poenima - 03:00
Teen Gi >> GreyBlack >> 14-16 yrs >> 170+ lbs
(Saturday)
8-17
Završeno
Zackaria Ziar
RMNU
Zion Garcia Maxim Gym Pobedio Završnicom - 01:39
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
7-19
Završeno
Cooper Wiza
Nova Gyms BJJ
Ezequiel Chapa Team Corral Pobedio Završnicom - 00:55
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-16
Završeno
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Dominic Romito Ohana Martial Arts - Grayslake Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
4-21
Završeno
Noel Verduzco
Maxim Gym
Pobedio Završnicom - 00:59
DASHIELL ZIMMERMANN Staley Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 9-10 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
5-22
Završeno
Peter Hajdani
Brasa CTA
Micah Amescua Team Corral Pobedio Završnicom - 02:28
Teen Gi >> White >> 160+ lbs >> Female
(Saturday)
6-20
Završeno
Noami Gipson
Team Combatzone
Alyssa Wright Team One MMA Pobedio Završnicom - 00:13
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-23
Završeno
Logan James
Team Corral
Pobedio Završnicom - 01:49
Christopher Alonzo
Kids Gi >> Yellow-Orange >> 11-12 yrs >> Under 99.9 lbs
(Saturday)
7-22
Završeno
George Scupham
Kroyler Gracie BJJ
Christian Jimenez Maxim Gym Pobedio Završnicom - 00:21
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-18
Završeno
Connor Lucas
Brasa CTA
Pobeda po poenima - 03:00
Adrian Budilovsky Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-22
Završeno
William Gipson Jr
Team Combatzone
Julius Gutierrez Maxim Gym Pobedio Završnicom - 00:37
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
8-15
Završeno
Jayden Scott
Team Combatzone
Pobeda po poenima - 03:00
Jumiah Perkins Jr Team Combatzone
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
7-20
Završeno
Cooper Wiza
Nova Gyms BJJ
Hannah Peterson Team Corral Pobeda po poenima - 03:00
Teen Gi >> White >> 14-16 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
2-19
Završeno
Auggie Verduzco
Maxim Gym
Pobeda po poenima - 04:00
Jeremy Wallace Team Combatzone
Kids Gi >> SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
6-19
Završeno
Brodie Ashe
Revolution Fitness Center
Aiden Hajdani Brasa CTA Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 59.9 lbs
(Saturday)
4-22
Završeno
D Thomas
Nova Gyms BJJ
Pobedio Završnicom - 00:26
DASHIELL ZIMMERMANN Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 49.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-20
Završeno
Liberty Thompson
Nova Gyms BJJ
Pobedio Završnicom - 02:03
Lorelei Roche Nova Gyms BJJ
Kids Gi >> SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-20
Završeno
Max Szymanski
Team Corral
Pobeda po poenima - 03:00
Maximus Reyna Maxim Gym
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-24
Završeno
Logan James
Team Corral
Anne-Catherine Bacro Carlson Gracie Team Pobeda po poenima - 03:00