Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 7-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
6-12
Färdig
Ezequiel Chapa
Team Corral
Vann på Submission - 01:55
Amy Campos Fight Prime Training Center
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-13
Färdig
Jackson Badillo
Staley Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
TJ Montemurro LCCT
Kids No-Gi >> Beginner >> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
5-12
Färdig
Alan Garcia
Red Schafer MMA
Humberto Lopez Elevation Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 02:59
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate >> 12-13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
1-14
Färdig
Nhish Yang
Neutral Ground Sheboygan BJJ
Sophia Kirklewski Seamless Progression Academy Vann på Submission - 00:53
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-13 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
6-10
Färdig
Harlee Hiller
Staley Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Lucas Moeller Seamless Progression Academy
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate >> 12-13 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
1-15
Färdig
Logan Thao
Fight Prime Training Center
Sophia Kirklewski Seamless Progression Academy Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-16
Färdig
Caleb Wilder
Nova Gyms BJJ
Anthony Vargas Elevation Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:21
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-14
Färdig
Alan Garcia
Red Schafer MMA
Natalie Schaalma Highland Fight Systems Vann på domslut - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 7-10 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
6-13
Färdig
Mariah Mack
Highland Fight Systems
Amy Campos Fight Prime Training Center Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-12 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
5-13
Färdig
Christopher Hernandez
Roufusport
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Highland Fight Systems
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-14
Färdig
Jackson Badillo
Staley Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Isabella Honaker LCCT
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-14
Färdig
Kamilah Khan
Carlson Gracie Team
Adrian Cantu Fit 2 Defend Vann på Submission
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-16
Färdig
Grace Schmidt
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Zoe Tanyavutti Staley Martial Arts Vann på Submission - 00:48
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-14
Färdig
Leonardo Soria
Vann på poäng
Noah Irizarry Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-15
Färdig
Kamilah Khan
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 01:40
Ryan Jordan Rothwell MMA LCCT
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-15
Färdig
Humberto Lopez
Elevation Jiu Jitsu Academy
Calyx Hoover Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-19
Färdig
Austin Berger
Gracie Barra Deerfield
Vann på poäng - 03:00
Josiah Horn Neutral Ground Sheboygan BJJ
Kids Gi >> White >> 6-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-17
Färdig
Caleb Wilder
Nova Gyms BJJ
Anthony Vargas Elevation Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyBlack >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
2-17
Färdig
Nhish Yang
Neutral Ground Sheboygan BJJ
Vann på poäng - 03:00
Ali Eren Atac Staley Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-18
Färdig
Johnnie Jordan
Team Corral
Dale Montemurro LCCT Vann på poäng - 01:27
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-17
Färdig
Grace Schmidt
Silverback Brazilian Jiu-Jitsu
Zoe Tanyavutti Staley Martial Arts Vann på Submission - 00:21
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-15
Färdig
Leonardo Soria
Vann på Submission - 00:59
Gabe Coons Seamless Progression Academy
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-15
Färdig
TJ Montemurro
LCCT
Vann på poäng - 03:00
Isabella Honaker LCCT
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-12 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
5-14
Färdig
Christopher Hernandez
Roufusport
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Highland Fight Systems
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
3-16
Färdig
Natalie Schaalma
Highland Fight Systems
Calyx Hoover Staley Martial Arts Vann på Submission - 01:12
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-16
Färdig
Adrian Cantu
Fit 2 Defend
Vann på Submission - 01:15
Ryan Jordan Rothwell MMA LCCT
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
1-20
Färdig
Austin Berger
Gracie Barra Deerfield
Vann på Submission - 01:54
Ezequiel Chapa Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite >> 7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-19
Färdig
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 01:12
LILLIAN ABELL Fight Prime Training Center
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 10-11 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
6-17
Färdig
Gillian Kulig
Seamless Progression Academy
Amy Campos Fight Prime Training Center Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-19
Färdig
Johnnie Jordan
Team Corral
Dale Montemurro LCCT Vann på poäng - 03:00
Kids/Teens Gi >> GreyBlack >> 12-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
2-18
Färdig
Nhish Yang
Neutral Ground Sheboygan BJJ
Vann på poäng - 03:00
Ali Eren Atac Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-22
Färdig
Gabriel Goldstein
Movimento
Vann på poäng - 03:00
Scofield Vang Roufusport