Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> 105.0-114.9 lbs
(Saturday)
7-29
Afgelopen
Anthony Yoways
Team Corral
Gewonnen via Punten - 03:00
Quinn O'Connor Carlson Gracie Team
Kids/Teens Gi >> White-Grey >> 10-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-28
Afgelopen
Cristina Hernandez
GladiatorBJJ
Faith Vander Laan Team Corral Gewonnen via Overgave - 01:39
Teens Gi >> White-Grey >> 14-15 yrs >> 135.0-149.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-29
Afgelopen
Kyler Brahm
Carlson Gracie Team
Caitlin McHale Hill Brothers Team Gewonnen via Overgave - 03:27
Kids/Teens Gi >> White-SolidGrey >> 11-13 yrs >> 95.0-104.9 lbs
(Saturday)
2-25
Afgelopen
Benjamin Shvartsman
Cohen Judo
Gewonnen via Overgave - 01:20
Emmanuel Torres Carlson Gracie Team
Teens Gi >> Blue >> 15-17 yrs >> 135.0-144.9 lbs
(Saturday)
10-32
Afgelopen
Petar Djuric
Carlson Gracie Team
Cole Nelson Veneration BJJ Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 11-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs
(Saturday)
9-26
Afgelopen
Malachi Moore
Carlson Gracie Team
Dylan Sereiko Brasa Gewonnen via Punten - 03:00
Teens Gi >> Grey-Orange >> 12-14 yrs >> 105.0-119.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-30
Afgelopen
Alejandra Harmening
Veneration BJJ
Skylar Iverson Torres Martial Arts Gewonnen via Overgave - 02:08
Kids Gi >> GreyWhite-Grey >> 12 yrs >> 75.0-84.9 lbs
(Saturday)
8-29
Afgelopen
Isaac Harmening
Veneration BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:51
Tyler Sereiko Brasa
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 10 yrs >> 75.0-84.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-27
Afgelopen
Alanna Zlotorzynski
Carlson Gracie Team
Madison Merritt Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 03:00
Kids/Teens Gi >> Grey >> 12-14 yrs >> 125+ lbs
(Saturday)
1-38
Afgelopen
Jace Becks
Carlson Gracie Team
Zion Garcia Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 03:00
Kids/Teens Gi >> Grey >> 12-14 yrs >> 95.0-104.9 lbs
(Saturday)
3-30
Afgelopen
Daniel Zlotorzynski
Carlson Gracie Team
Isaac Jimenez-EKman North Side BJJ Gewonnen via Overgave - 00:41
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 9-12 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
4-31
Afgelopen
Tabitha Griswold
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 01:33
Kassandra Garcia GladiatorBJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> 65.0-74.9 lbs
(Saturday)
5-28
Afgelopen
Connor Tector
Fit 2 Defend
Gewonnen via Punten - 03:00
Micah VanTholen Team Corral
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 12-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs
(Saturday)
9-29
Afgelopen
Noah Rosado
Carlson Gracie Team
Gage Hill Brasa Gewonnen via Overgave - 02:26
Kids Gi >> GreyWhite-Grey >> 9-10 yrs >> 75.0-84.9 lbs
(Saturday)
6-28
Afgelopen
Ryan Sereiko
Brasa
Tyler Morton Team Corral Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> 65.0-74.9 lbs
(Saturday)
2-33
Afgelopen
Gabriel Zlotorzynski
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Sophia Shoemake Lake County
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 12-14 yrs >> 115.0-124.9 lbs
(Saturday)
3-33
Afgelopen
Jake Monreal
MMA Stop
Anthony Urquijo Brasa Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> 105.0-114.9 lbs
(Saturday)
7-30
Afgelopen
Dominykas Sirvinskas
Carlson Gracie Team
Quinn O'Connor Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-Grey >> 12 yrs >> 75.0-84.9 lbs
(Saturday)
8-30
Afgelopen
Cody Laskarin
Torres Martial Arts
Tyler Sereiko Brasa Gewonnen via Overgave - 00:31
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 9-12 yrs >> 125+ lbs >> Female
(Saturday)
4-32
Afgelopen
Elizabeth Stricklin
Bonsai-USA
Gewonnen via Overgave - 01:51
Zoie Bero Bonsai-USA
Kids/Teens Gi >> Grey >> 12-14 yrs >> 95.0-104.9 lbs
(Saturday)
3-31
Afgelopen
Flint O'Connor
Carlson Gracie Team
Daniel Zlotorzynski Carlson Gracie Team Gewonnen via Overgave - 00:44
Teens Gi >> Grey-Orange >> 12-14 yrs >> 105.0-119.9 lbs >> Female
(Saturday)
6-31
Afgelopen
Brooke Crawley
Brasa
Gewonnen via Overgave - 03:16
Alejandra Harmening Veneration BJJ
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 12-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs
(Saturday)
9-30
Afgelopen
Noah Rosado
Carlson Gracie Team
Gage Hill Brasa Gewonnen via Overgave - 01:42
Kids/Teens Gi >> Yellow-Orange >> 12-14 yrs >> 115.0-124.9 lbs
(Saturday)
3-34
Afgelopen
Anthony Urquijo
Brasa
Gewonnen via Overgave - 01:56
Jordan Smith Carlson Gracie Team
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> 105.0-114.9 lbs
(Saturday)
7-31
Afgelopen
Anthony Yoways
Team Corral
Gewonnen via Overgave - 02:08
Quinn O'Connor Carlson Gracie Team
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 11-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs
(Saturday)
9-27
Afgelopen
Jon Moscinski
GladiatorBJJ
Malachi Moore Carlson Gracie Team Gewonnen via Overgave - 01:34
Teens Gi >> White-Grey >> 14-15 yrs >> 135.0-149.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-30
Afgelopen
Caitlin McHale
Hill Brothers Team
Gewonnen via Punten - 04:00
Adora Catherine Alava Carlson Gracie Team
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> 65.0-74.9 lbs
(Saturday)
2-34
Afgelopen
Gabriel Zlotorzynski
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Sophia Shoemake Lake County
Teens Gi >> Yellow >> 13-14 yrs >> 100.0-109.9 lbs
(Saturday)
9-32
Afgelopen
Sinan Hashim
Bonsai-USA
Gewonnen via Overgave - 03:47
Kaden Rosado Carlson Gracie Team
Kids Gi >> GreyWhite-Grey >> 12 yrs >> 75.0-84.9 lbs
(Saturday)
8-31
Afgelopen
Isaac Harmening
Veneration BJJ
Tyler Sereiko Brasa Gewonnen via Punten - 03:00
Kids/Teens Gi >> Grey >> 12-14 yrs >> 95.0-104.9 lbs
(Saturday)
3-32
Afgelopen
Kyle Sereiko
Brasa
Gewonnen via Overgave - 00:26
Isaac Jimenez-EKman North Side BJJ
Kids/Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 11-13 yrs >> 85.0-94.9 lbs
(Saturday)
9-28
Afgelopen
Dylan Sereiko
Brasa
Gewonnen via Punten - 03:00
Malachi Moore Carlson Gracie Team