Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen Gi >> Orange-Blue >> 15-17 yrs >> Under 139.9 lbs [T2]
(Saturday)
3-37
Ferdig
Omar Vallejo
Pablo Silva BJJ
Seier på submission - 02:40
Ethan Allen Gracie Barra Texas
Kids/Teen Gi >> White-GreyWhite >> 12-14 yrs >> Under 124.9 lbs [Q1]
(Saturday)
5-29
Ferdig
Fritz Ganang
Carlson Gracie Houston
Ryan NgoPhan Pablo Silva BJJ Seier på submission - 00:13
Kids/Teen Gi >> White-GreyWhite >> 12-14 yrs >> Under 124.9 lbs [Q1]
(Saturday)
5-30
Ferdig
Alexander Gutierrez
Team tooke
Harrison Tran Pablo Silva BJJ Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 94.9 lbs [H2]
(Saturday)
6-34
Ferdig
Caden Bunner
Oranday Bros Jiu Jitsu
Dai Lam Ngo Pablo Silva BJJ Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs [D2]
(Saturday)
4-36
Ferdig
Dexter Richardson
BJJ Revolution Team
Seier med poeng - 03:00
Mohammed Khouqeer Pablo Silva BJJ
Kids/Teen Gi >> White >> 12-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
1-41
Ferdig
Nathanael Seeland
Ground Dwellers BJJ
Cameron Tran Pablo Silva BJJ Seier med poeng - 03:00
Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 13-15 yrs >> Under 184.9 lbs [V1]
(Saturday)
2-30
Ferdig
Michael Roman
Team Finesse BJJ
Alejandro Hernandez Carlson Gracie Houston Seier med poeng - 04:00
Kids/Teen Gi >> White >> 10-13 yrs >> Under 114.9 lbs [L2]
(Saturday)
7-38
Ferdig
Even Kendall Ochoa
Team tooke
Seier med poeng - 03:00
Makaio Rogers Pablo Silva BJJ
Kids Gi >> SolidGrey >> 9 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-38
Ferdig
Elaina Hinton
Brazilian Top Team Lake Jackson
Bobbi Applegate Gracie Barra The Woodlands Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-9 yrs >> Under 54.9 lbs [B2]
(Saturday)
8-32
Ferdig
Tristan Allison
Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Damian Hartford Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-14 yrs >> Under 114.9 lbs [M1]
(Saturday)
5-27
Ferdig
Brenden Martinez
Elite MMA Baytown
Anthony Beltran Reign Jiu Jitsu Seier på submission - 00:38
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs [P]
(Saturday)
6-33
Ferdig
Braylon Hannah
Renzo Gracie Houston
Lukas Guasco Gracie Barra Champions Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 79.9 lbs [G2]
(Saturday)
1-40
Ferdig
Jannet Cruz
Team Tooke Cypress
Seier på submission - 01:34
Matic Crawford Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs [P]
(Saturday)
7-36
Ferdig
Emily Wright
Gracie Barra The Woodlands
Draven Sellers Oranday Bros Jiu Jitsu Seier på submission - 01:08
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female [U2]
(Saturday)
4-38
Ferdig
Ariel Ramirez
United Jiu Jitsu Team
Mylanni Ayala Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 9-10 yrs >> Under 69.9 lbs [F2]
(Saturday)
2-33
Ferdig
Tyler Mann
Gracie Barra The Woodlands
Seier på submission - 01:36
Joaquin Ramon The Holy Grail
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-41
Ferdig
Jacob Langties
Ground Dwellers BJJ
Noah Bravo BVMMA Seier på submission - 00:46
Teen Gi >> Yellow-Green >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs [R2]
(Saturday)
8-37
Ferdig
Jayden Jones
Carlson Gracie Houston
Seier med poeng - 04:00
Gavin Gaspar Brazil-021 Houston School of Jiu-Jitsu
Kids/Teen Gi >> White-GreyWhite >> 12-14 yrs >> Under 124.9 lbs [Q1]
(Saturday)
5-32
Ferdig
Fritz Ganang
Carlson Gracie Houston
Seier med poeng - 03:00
Alexander Gutierrez Team tooke
Kids/Teen Gi >> White >> 12-13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
1-42
Ferdig
Ryan Bunner
Oranday Bros Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Mason Sharp BRAZILIAN TOP TEAM
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 94.9 lbs [H2]
(Saturday)
6-35
Ferdig
Caden Bunner
Oranday Bros Jiu Jitsu
Alistair Crouch Pablo Silva BJJ Seier med poeng - 03:00
Kids/Teen Gi >> White >> 10-13 yrs >> Under 114.9 lbs [L2]
(Saturday)
7-39
Ferdig
Even Kendall Ochoa
Team tooke
Seier på submission - 00:40
Andrew Romo Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids Gi >> SolidGrey >> 9 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
3-39
Ferdig
Elaina Hinton
Brazilian Top Team Lake Jackson
Arabella Walker Carlson Gracie Houston Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 13-15 yrs >> Under 184.9 lbs [V1]
(Saturday)
2-31
Ferdig
Michael Roman
Team Finesse BJJ
Seier med poeng - 04:00
Alejandro Hernandez Carlson Gracie Houston
Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 119.9 lbs >> Female [P-N2]
(Saturday)
7-41
Ferdig
Alysia Hernandez
Oranday Bros Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Jailyn Hixenbaugh Gracie Barra Champions
Kids Gi >> White >> 5-8 yrs >> Under 34.9 lbs >> Female [A2]
(Saturday)
5-33
Ferdig
Jillian Riccioni
BTT Humble
Seier på submission - 01:53
Sarah Robinson Gracie Barra The Woodlands
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-13 yrs >> Under 144.9 lbs [U2]
(Saturday)
4-41
Ferdig
Jazmin Rivas
Team tooke
Ayden Ramirez United Jiu Jitsu Team Seier med poeng - 03:00
Kids Gi >> Grey-Yellow >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [J2]
(Saturday)
8-35
Ferdig
Rawan Rashid
Pablo Silva BJJ
Seier med poeng - 03:00
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi >> SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs [P]
(Saturday)
6-37
Ferdig
Jaxson Mann
Gracie Barra The Woodlands
Seier på submission - 00:09
Madilyn Arnold BTT Humble
Kids/Teen Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 12-14 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
1-45
Ferdig
Alyssa Estridge
Gracie Barra The Woodlands
Emma Allen Gracie Barra Texas Seier med poeng - 03:00
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 13 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-42
Ferdig
Jacob Langties
Ground Dwellers BJJ
Noah Bravo BVMMA Seier med poeng - 04:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 10-11 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female [U2]
(Saturday)
4-39
Ferdig
Ariel Ramirez
United Jiu Jitsu Team
Mylanni Ayala Seier med poeng - 03:00