Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 9-12 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-8
Gotowy
Analise Jetter
Mitchai Kanjanabout UFC GYM Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-10
Gotowy
Isaac Ortiz
Luiz Palhares
Ethan Collins Hendersonville Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:07
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-8
Gotowy
Kaden Bailey
Murfreesboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Aidan Smith No Team
Kids No-Gi >> Beginner >> 6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5-3
Gotowy
Van Morgan
Jiu Jitsu Nation
Caleb Jetter Bowen Combative Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-9
Gotowy
Dustyn Halter
Nice Guy Submission Fighting
Xavier Campbell Bowen Combative Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-11
Gotowy
LOGAN SALLER
Murfreesboro
Ashton Newbern Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 9-10 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-8
Gotowy
Jose Gauna
CHECKMAT
Hunter Crosslin CCYW Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 10-12 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
5-9
Gotowy
Unknown User
Team Shawn Hammonds
Dallas Wofford Bowen Combative Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-12
Gotowy
Christian Wofford
Bowen Combative Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Dakota Alphin Artista BJJ
Kids No-Gi >> Intermediate/Advanced >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-7
Gotowy
Madelia Campbell
Bowen Combative Arts Academy
ETHYN SALLER Murfreesboro Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-5
Gotowy
Aidan Smith
No Team
Jessalynn Allen Maverick Training Center Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-3
Gotowy
Ellie Eaves
TBJJA
MARIANA Bowen Bowen Combative Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 9-12 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-9
Gotowy
Analise Jetter
Wygrana na punkty - 03:00
Julia Jirka Team Shawn Hammonds
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-13
Gotowy
Isaac Ortiz
Luiz Palhares
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
LOGAN SALLER Murfreesboro
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 8-10 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
3-6
Gotowy
Silas Johns
Luiz Palhares
Thomas Rubio Jiu Jitsu Nation Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-9
Gotowy
Kaden Bailey
Murfreesboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Aidan Smith No Team
Teens No-Gi >> Intermediate >> 12-14 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
1-7
Gotowy
ETHAN BABIARZ
Profectus Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Josiah Mok Luiz Palhares
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 9-10 yrs >> Under 94.9 lbs
(Saturday)
3-9
Gotowy
Jose Gauna
CHECKMAT
Hunter Crosslin CCYW Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate/Advanced >> 9-12 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-14
Gotowy
Rylee Leng
Team Zenith
Jaden Bracewell Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi >> Beginner >> 17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Wren Campbell
Bowen Combative Arts Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Trenton Jones Rising Phoenix BJJ
Teens No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs
(Saturday)
1-10
Gotowy
Dustyn Halter
Nice Guy Submission Fighting
Xavier Campbell Bowen Combative Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Kids No-Gi >> Beginner/Intermediate >> 9-12 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-10
Gotowy
Mitchai Kanjanabout
UFC GYM
Wygrana na punkty - 03:00
Julia Jirka Team Shawn Hammonds
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-8 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-13
Gotowy
Christian Wofford
Bowen Combative Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Dakota Alphin Artista BJJ
Kids No-Gi >> Advanced >> 10-12 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
4-12
Gotowy
Ethan Collins
Hendersonville
Ashton Newbern Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Kids No-Gi >> Intermediate/Advanced >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-6
Gotowy
Kaylee Rodriguez
Murfreesboro
Vincent Morgan Jiu Jitsu Nation Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Teens Gi >> Yellow >> 12-14 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
5-11
Gotowy
ETHAN BABIARZ
Profectus Jiu-Jitsu
Josiah Mok Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Teens No-Gi >> Beginner >> 17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-12
Gotowy
Wren Campbell
Bowen Combative Arts Academy
Trenton Jones Rising Phoenix BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Kids No-Gi >> Intermediate/Advanced >> 9-12 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-15
Gotowy
Rylee Leng
Team Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Jessalynn Allen Maverick Training Center
Kids No-Gi >> Beginner >> 7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-14
Gotowy
WYATT GORTNEY
Team Shawn Hammonds
Wygrana na punkty - 03:00
Emanuel Gauna CHECKMAT
Kids No-Gi >> Intermediate/Advanced >> 9-12 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-16
Gotowy
Jaden Bracewell
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Jessalynn Allen Maverick Training Center
Absolute No-Gi >> TEENS (all levels)
(Saturday)
1-15
Gotowy
Coleman Westerkamm
Team Zenith
Zlatko Skuljan SSF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Teens No-Gi >> Beginner >> 17 yrs >> Under 154.9 lbs
(Saturday)
2-13
Gotowy
Wren Campbell
Bowen Combative Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Trenton Jones Rising Phoenix BJJ