Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-14
Gotowy
Derek Enrich
Artista BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Ethan Collins Hendersonville
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-19
Gotowy
Kaden Bailey
Murfreesboro
Wygrana na punkty - 03:00
Vincent Morgan Jiu Jitsu Nation
Kids Gi >> GreyWhite >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
3-17
Gotowy
Graeme Mings
Luiz Palhares
Liam Cooley Cool Springs Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
4-25
Gotowy
Joseph Huch
Cool Springs
Katherine Herrera Maverick Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-28
Gotowy
Aidan Smith
No Team
Wygrana na punkty - 03:00
Beau Gilmore Luiz Palhares
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-21
Gotowy
Raynel Martin
Phoenix MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
Kenneth Leary Hendersonville
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-14
Gotowy
Emanuel Gauna
CHECKMAT
Christopher Jones Team Shawn Hammonds Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens Gi >> White >> 10-13 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-17
Gotowy
Mitchai Kanjanabout
UFC GYM
Dustyn Halter Nice Guy Submission Fighting Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-21
Gotowy
Davi Pinho
Franklin
Caedmon Swain Hendersonville Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-13
Gotowy
Isaac Ortiz
Luiz Palhares
Wygrana na punkty - 03:00
LOGAN SALLER Murfreesboro
Kids Gi >> White >> 7-8 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-15
Gotowy
Connor Francis
Hendersonville
Wygrana na punkty - 03:00
WYATT GORTNEY Team Shawn Hammonds
Teens Gi >> Yellow >> 12-14 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
5-13
Gotowy
ETHAN BABIARZ
Profectus Jiu-Jitsu
Josiah Mok Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
4-27
Gotowy
James Fowler
No Team
Joseph Huch Cool Springs Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-29
Gotowy
Aidan Smith
No Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Kathryn Dessinger Cool Springs
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-23
Gotowy
Korbin Bouler
Maverick Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Silas Johns Luiz Palhares
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-23
Gotowy
Charlie Fox
Gracie Barra Tennessee
Dakota Alphin Artista BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-20
Gotowy
ETHYN SALLER
Murfreesboro
Wygrana na punkty - 02:29
Brooks Kopp Hendersonville
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-15
Gotowy
Emanuel Gauna
CHECKMAT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Cooper Poole Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
3-18
Gotowy
Graeme Mings
Luiz Palhares
Sarah Collins Hendersonville Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-11 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-31
Gotowy
Ezekiel Alicea Alicea
Franklin
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
To be decided
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8-11 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-32
Gotowy
Ezekiel Alicea Alicea
Franklin
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
To be decided
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
4-26
Gotowy
Van Morgan
Jiu Jitsu Nation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Katherine Herrera Maverick Training Center
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-21
Gotowy
Rylee Leng
Team Zenith
Ashton Newbern Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-22
Gotowy
Miguel Alcala
Artista BJJ
Kenneth Leary Hendersonville Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-30
Gotowy
Beau Gilmore
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Kathryn Dessinger Cool Springs
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-20
Gotowy
Liam Hamm
Bowen Combative Arts Academy
Wygrana na punkty - 02:20
Donovan Washburn CHECKMAT
Kids Gi >> White-SolidGrey >> 9-12 yrs >> 115+ lbs >> Female
(Saturday)
6-24
Gotowy
Julia Jirka
Team Shawn Hammonds
Arianna Anderson Jiu Jitsu Nation Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Teens Gi >> Yellow >> 13-15 yrs >> Under 184.9 lbs
(Saturday)
5-20
Gotowy
Coleman Westerkamm
Team Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
ETHAN BABIARZ Profectus Jiu-Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-26
Gotowy
Austin Hester
Jiu Jitsu Nation
Wygrana na punkty - 03:00
Ellie Eaves TBJJA
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 11-13 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-22
Gotowy
Rylee Leng
Team Zenith
Ashton Newbern Luiz Palhares Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kids/Teens Gi >> SolidGrey-Yellow >> 12-14 yrs >> Under 114.9 lbs
(Saturday)
4-34
Gotowy
Jax Spinell
Franklin
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:20
Xavier Campbell Bowen Combative Arts Academy
Kids Gi >> White >> 7-9 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
5-16
Gotowy
Christopher Jones
Team Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Cooper Poole Memphis Judo and Jiu-Jitsu