Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi >> TEENS (all levels)
(Saturday)
1-16
Gotowy
ETHAN BABIARZ
Profectus Jiu-Jitsu
Michael Lilly Team Shawn Hammonds Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-17
Gotowy
Christian Wofford
Bowen Combative Arts Academy
Kathryn Dessinger Cool Springs Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-15
Gotowy
WYATT GORTNEY
Team Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Cooper Poole Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-12
Gotowy
Ethan Collins
Hendersonville
LOGAN SALLER Murfreesboro Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
3-11
Gotowy
Grant Andrews
Franklin
Wygrana na punkty - 03:00
Katalina Bowen Bowen Combative Arts Academy
Absolute No-Gi >> TEENS (all levels)
(Saturday)
1-18
Gotowy
Coleman Westerkamm
Team Zenith
ETHAN BABIARZ Profectus Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-18
Gotowy
Thaddeus Gilmore
Luiz Palhares
Gavin Long KIOTO BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens Gi >> White >> 10-13 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-15
Gotowy
Analise Jetter
Mitchai Kanjanabout UFC GYM Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-17
Gotowy
Darwin Herrera
Maverick Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Kaden Bailey Murfreesboro
Absolute No-Gi >> TEENS (all levels)
(Saturday)
1-17
Gotowy
Zlatko Skuljan
SSF
Wygrana na punkty - 04:00
Michael Lilly Team Shawn Hammonds
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
3-12
Gotowy
Grant Andrews
Franklin
Wygrana na punkty - 03:00
Silas Long KIOTO BJJ
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5-17
Gotowy
Brayden Faulk
The Academy MN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Grant Skinner KIOTO BJJ
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
4-21
Gotowy
Cole Kuhlers
Maverick Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Ezekiel Alicea Alicea Franklin
Kids No-Gi >> Beginner >> 7 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
2-16
Gotowy
Emanuel Gauna
CHECKMAT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Cooper Poole Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-18
Gotowy
Caleb Jetter
Bowen Combative Arts Academy
ETHYN SALLER Murfreesboro Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-20
Gotowy
Christian Wofford
Bowen Combative Arts Academy
Thaddeus Gilmore Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5-18
Gotowy
Brayden Faulk
The Academy MN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Edgar Moreno CHECKMAT
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-19
Gotowy
Austin Anderson
Jiu Jitsu Nation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Davi Pinho Franklin
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 44.9 lbs
(Saturday)
3-13
Gotowy
Katalina Bowen
Bowen Combative Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Silas Long KIOTO BJJ
Kids Gi >> Yellow >> 10-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
6-11
Gotowy
Isaac Ortiz
Luiz Palhares
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Derek Enrich Artista BJJ
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
4-22
Gotowy
Cole Kuhlers
Maverick Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Ezekiel Alicea Alicea Franklin
Kids Gi >> GreyWhite >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
1-20
Gotowy
Austin Anderson
Jiu Jitsu Nation
Wygrana na punkty - 03:00
Caedmon Swain Hendersonville
Kids Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 8-10 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
2-18
Gotowy
Darwin Herrera
Maverick Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Vincent Morgan Jiu Jitsu Nation
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 7-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-19
Gotowy
Caleb Jetter
Bowen Combative Arts Academy
Brooks Kopp Hendersonville Wygrana na punkty
Kids Gi >> White >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
5-19
Gotowy
Grant Skinner
KIOTO BJJ
Edgar Moreno CHECKMAT Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-11 yrs >> Under 74.9 lbs
(Saturday)
2-20
Gotowy
Raynel Martin
Phoenix MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
Miguel Alcala Artista BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6 yrs >> Under 49.9 lbs
(Saturday)
4-24
Gotowy
James Fowler
No Team
Van Morgan Jiu Jitsu Nation Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Kids/Teens Gi >> White >> 10-13 yrs >> 115+ lbs
(Saturday)
6-16
Gotowy
Analise Jetter
Dustyn Halter Nice Guy Submission Fighting Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Kids Gi >> White >> 7-8 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
3-14
Gotowy
Connor Francis
Hendersonville
Wygrana na punkty - 03:00
WYATT GORTNEY Team Shawn Hammonds
Kids Gi >> GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
1-22
Gotowy
Micah Dessinger
Cool Springs
Elijah Mings Luiz Palhares Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi >> Yellow >> 12-14 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
5-12
Gotowy
ETHAN BABIARZ
Profectus Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Josiah Mok Luiz Palhares
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
4-19
Gotowy
Kathryn Dessinger
Cool Springs
Gavin Long KIOTO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52