Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs [F2]
(Saturday)
3-11
Gotowy
Jett Coleman
Kokoro Judo Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Robert Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-15 yrs >> Under 129.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-10
Gotowy
Isabela Carlozzi
Gracie Barra The Woodlands
Cailin Fultz BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Kids/Teen No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs [P]
(Saturday)
6-11
Gotowy
Christian Schroeder
Cross Collar Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Ashtin Boyles Team Tooke Cypress
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-7
Gotowy
Lillian Giutta
Worldwide Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Eisley Grace Pascual BJJ Revolution Team
Kids No-Gi >> Intermediate >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-7
Gotowy
Madilyn Arnold
BTT Humble
Bayleigh Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [D1]
(Saturday)
2-5
Gotowy
Rhett Eaton
Maddawg MMA
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 00:18
Teen No-Gi >> Beginner >> 13 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
4-9
Gotowy
Makaio Rogers
Pablo Silva BJJ
Andrew Huerta Team tooke Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-9
Gotowy
Ethan Vaamonde
Pablo Silva BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Tristan Allison Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-8
Gotowy
Mahala Farmer
Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Arabella Walker Carlson Gracie Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Teen No-Gi >> Beginner >> 16-17 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
8-10
Gotowy
Gerardo Perez
United Jiu Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Sophia Sigafoose Brazilian Top Team Lake Jackson
Teen No-Gi >> Beginner >> 14-15 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
1-12
Gotowy
David Crum
Oracle MMA
William Aguilar GRACIE BARRA (USA) Wygrana na punkty - 04:00
Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-15 yrs >> Under 129.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-11
Gotowy
Emily Beltran
Reign Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Cailin Fultz BJJ Revolution Team
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-10
Gotowy
Parker Locke
Brazilian Top Team Lake Jackson
Jacie Martin Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-10
Gotowy
Ian Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Wygrana na punkty - 03:00
Aaron Soto The Empire Jiu Jitsu
Teen No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs [F2]
(Saturday)
3-12
Gotowy
Jett Coleman
Kokoro Judo Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Robert Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 69.9 lbs [P]
(Saturday)
6-10
Gotowy
Max Tippit
Team tooke
Wygrana na punkty - 03:00
Joaquin Ramon The Holy Grail
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 69.9 lbs [C2]
(Saturday)
8-8
Gotowy
Gabriel Giutta
Worldwide Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Jonah Lowry Gracie Barra The Woodlands
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-10
Gotowy
Cameron Walker
Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Aiden Salgado The Empire Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 11 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
7-12
Gotowy
Mauricio Medina
10th Planet New Caney
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Nicolas Hinton III Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs [D2]
(Saturday)
1-10
Gotowy
Rhett Eaton
Maddawg MMA
Landen Williams Worldwide Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-11
Gotowy
Jocelyn Stepp
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 03:00
Padge Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [D1]
(Saturday)
2-6
Gotowy
Isabella Hinton
Brazilian Top Team Lake Jackson
Ellee Tippit Team tooke Wygrana na punkty - 03:00
Teen No-Gi >> Beginner >> 16-17 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
8-11
Gotowy
Gerardo Perez
United Jiu Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Sophia Sigafoose Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [A2]
(Saturday)
3-14
Gotowy
Asher Chaffee
Carlson Gracie Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriella Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids/Teen No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs [P]
(Saturday)
6-12
Gotowy
Christian Schroeder
Cross Collar Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Saul Cordova Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Beginner >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-12
Gotowy
Emily Leon
The Empire Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Laurel Walker Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-11 yrs >> Under 89.9 lbs [P-E2]
(Saturday)
7-15
Gotowy
Roy Gonzales Jr
Pablo Silva BJJ
Tank Campbell Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Teen No-Gi >> Beginner >> 14-15 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
1-13
Gotowy
Seth Huerta
Team tooke
Wygrana na punkty - 04:00
William Aguilar GRACIE BARRA (USA)
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Ian Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Wygrana na punkty - 03:00
Aaron Soto The Empire Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 69.9 lbs [C2]
(Saturday)
8-9
Gotowy
Chloe Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Jonah Lowry Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-14 yrs >> Under 114.9 lbs [F2]
(Saturday)
4-15
Gotowy
Brenden Martinez
Elite MMA Baytown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Cooper Senn 10th Planet New Caney
Kids No-Gi >> Intermediate >> 11 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
7-13
Gotowy
Mauricio Medina
10th Planet New Caney
Nicolas Hinton III Brazilian Top Team Lake Jackson Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46