Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs [F2]
(Saturday)
3-11
Ferdig
Jett Coleman
Kokoro Judo Club
Seier på submission - 02:10
Robert Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-15 yrs >> Under 129.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-10
Ferdig
Isabela Carlozzi
Gracie Barra The Woodlands
Cailin Fultz BJJ Revolution Team Seier på submission - 00:24
Kids/Teen No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs [P]
(Saturday)
6-11
Ferdig
Christian Schroeder
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ashtin Boyles Team Tooke Cypress
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-7
Ferdig
Lillian Giutta
Worldwide Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Eisley Grace Pascual BJJ Revolution Team
Kids No-Gi >> Intermediate >> 7-8 yrs >> Under 54.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-7
Ferdig
Madilyn Arnold
BTT Humble
Bayleigh Simmons Oranday Bros Jiu Jitsu Seier på submission - 00:14
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [D1]
(Saturday)
2-5
Ferdig
Rhett Eaton
Maddawg MMA
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 00:18
Teen No-Gi >> Beginner >> 13 yrs >> Under 109.9 lbs
(Saturday)
4-9
Ferdig
Makaio Rogers
Pablo Silva BJJ
Andrew Huerta Team tooke Seier med poeng - 04:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-9
Ferdig
Ethan Vaamonde
Pablo Silva BJJ
Seier på submission - 01:04
Tristan Allison Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 84.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-8
Ferdig
Mahala Farmer
Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Arabella Walker Carlson Gracie Houston Seier på submission - 00:11
Teen No-Gi >> Beginner >> 16-17 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
8-10
Ferdig
Gerardo Perez
United Jiu Jitsu Team
Seier på submission - 02:39
Sophia Sigafoose Brazilian Top Team Lake Jackson
Teen No-Gi >> Beginner >> 14-15 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
1-12
Ferdig
David Crum
Oracle MMA
William Aguilar GRACIE BARRA (USA) Seier med poeng - 04:00
Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-15 yrs >> Under 129.9 lbs >> Female
(Saturday)
7-11
Ferdig
Emily Beltran
Reign Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:55
Cailin Fultz BJJ Revolution Team
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-10
Ferdig
Parker Locke
Brazilian Top Team Lake Jackson
Jacie Martin Golden Triangle Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-10
Ferdig
Ian Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Seier med poeng - 03:00
Aaron Soto The Empire Jiu Jitsu
Teen No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 124.9 lbs [F2]
(Saturday)
3-12
Ferdig
Jett Coleman
Kokoro Judo Club
Seier på submission - 00:42
Robert Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8-9 yrs >> Under 69.9 lbs [P]
(Saturday)
6-10
Ferdig
Max Tippit
Team tooke
Seier med poeng - 03:00
Joaquin Ramon The Holy Grail
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 69.9 lbs [C2]
(Saturday)
8-8
Ferdig
Gabriel Giutta
Worldwide Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Jonah Lowry Gracie Barra The Woodlands
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
3-10
Ferdig
Cameron Walker
Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Aiden Salgado The Empire Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 11 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
7-12
Ferdig
Mauricio Medina
10th Planet New Caney
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Nicolas Hinton III Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs [D2]
(Saturday)
1-10
Ferdig
Rhett Eaton
Maddawg MMA
Landen Williams Worldwide Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-11
Ferdig
Jocelyn Stepp
Gracie Barra The Woodlands
Seier med poeng - 03:00
Padge Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 84.9 lbs [D1]
(Saturday)
2-6
Ferdig
Isabella Hinton
Brazilian Top Team Lake Jackson
Ellee Tippit Team tooke Seier med poeng - 03:00
Teen No-Gi >> Beginner >> 16-17 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
8-11
Ferdig
Gerardo Perez
United Jiu Jitsu Team
Seier på submission - 03:30
Sophia Sigafoose Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [A2]
(Saturday)
3-14
Ferdig
Asher Chaffee
Carlson Gracie Houston
Seier med poeng - 03:00
Gabriella Farmer Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids/Teen No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 99.9 lbs [P]
(Saturday)
6-12
Ferdig
Christian Schroeder
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Saul Cordova Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Beginner >> 11-12 yrs >> Under 114.9 lbs >> Female
(Saturday)
4-12
Ferdig
Emily Leon
The Empire Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:49
Laurel Walker Liberty Jiu-Jitsu (Liberty, TX)
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-11 yrs >> Under 89.9 lbs [P-E2]
(Saturday)
7-15
Ferdig
Roy Gonzales Jr
Pablo Silva BJJ
Tank Campbell Gracie Barra The Woodlands Seier på submission - 00:54
Teen No-Gi >> Beginner >> 14-15 yrs >> Under 134.9 lbs
(Saturday)
1-13
Ferdig
Seth Huerta
Team tooke
Seier med poeng - 04:00
William Aguilar GRACIE BARRA (USA)
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
2-11
Ferdig
Ian Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Seier med poeng - 03:00
Aaron Soto The Empire Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 69.9 lbs [C2]
(Saturday)
8-9
Ferdig
Chloe Del Campo
Brazilian Top Team Lake Jackson
Jonah Lowry Gracie Barra The Woodlands Seier med poeng - 03:00
Kids/Teen No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12-14 yrs >> Under 114.9 lbs [F2]
(Saturday)
4-15
Ferdig
Brenden Martinez
Elite MMA Baytown
Seier på submission - 00:14
Cooper Senn 10th Planet New Caney
Kids No-Gi >> Intermediate >> 11 yrs >> Under 149.9 lbs
(Saturday)
7-13
Ferdig
Mauricio Medina
10th Planet New Caney
Nicolas Hinton III Brazilian Top Team Lake Jackson Seier på submission - 02:46