Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-1
Gotowy
Michael Arellano
The Woodlands Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Eric Martinez Ohana Academy (San Antonio)
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
2-4
Gotowy
Hoyce Glover
The Woodlands Jiu Jitsu
Ayden Ruiz One Way Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-10 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
1-1
Gotowy
Nico Allen
Midian Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Fernando Rodriguez CASTANO BJJ
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-11 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
1-4
Gotowy
Jose Villarreal
Unity Training Center
Lincoln Spielmann Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-6
Gotowy
Eric Fraire
Unity Training Center
Gaige Faulkner 10th Planet San Antonio Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 85 lbs [A1]
(Saturday)
1-7
Gotowy
Unknown User
Unity Training Center
Phoenix Cuellar 10th Planet San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-2
Gotowy
Michael Arellano
The Woodlands Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Christian Pena Ohana Academy (San Antonio)
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-10 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
1-2
Gotowy
Nico Allen
Midian Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Audrina Lee Pablo Silva BJJ
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
2-5
Gotowy
Hoyce Glover
The Woodlands Jiu Jitsu
Ayden Ruiz One Way Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-11 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
1-5
Gotowy
Jose Villarreal
Unity Training Center
Cruz Hooper 10th Planet Austin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 85 lbs [A1]
(Saturday)
1-8
Gotowy
Unknown User
Unity Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Joaquin Melendez Gracie Barra Buda
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-7
Gotowy
Eric Fraire
Unity Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Vada McCubbin 10th Planet San Antonio
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 9-11 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
1-6
Gotowy
Cruz Hooper
10th Planet Austin
Lincoln Spielmann Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-3
Gotowy
Christian Pena
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Eric Martinez Ohana Academy (San Antonio)
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-8
Gotowy
Vada McCubbin
10th Planet San Antonio
Gaige Faulkner 10th Planet San Antonio Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-10 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
1-3
Gotowy
Audrina Lee
Pablo Silva BJJ
Fernando Rodriguez CASTANO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9 yrs >> Under 85 lbs [A1]
(Saturday)
1-9
Gotowy
Joaquin Melendez
Gracie Barra Buda
Phoenix Cuellar 10th Planet San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
2-9
Gotowy
Michael Rodriguez Jr
Ohana Academy (San Antonio)
Makayla Rarrick 10th Planet Austin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 110 lbs >> Female
(Saturday)
2-12
Gotowy
Adriana Castaneda
Ohana Academy (San Antonio)
Aaliyah Torres A.M. CheckMat BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-8 yrs >> Under 50 lbs [P]
(Saturday)
1-10
Gotowy
Diego Guevara
Dragon King Brazilian Jiu-Jitsu
Roman Cortes Unity Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 11 yrs >> Under 85 lbs >> Female
(Saturday)
1-12
Gotowy
Marsyl Martinez
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Eliana Bailey Panduro Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
2-10
Gotowy
Michael Rodriguez Jr
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Makayla Rarrick 10th Planet Austin
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 105 lbs [A2]
(Saturday)
1-14
Gotowy
Ariana Gonzalez
Ohana Academy (San Antonio)
Joaquin Melendez Gracie Barra Buda Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 110 lbs >> Female
(Saturday)
2-13
Gotowy
Adriana Castaneda
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Analisa Melendez Gracie Barra Buda
Kids No-Gi >> Beginner >> 6-8 yrs >> Under 50 lbs [P]
(Saturday)
1-11
Gotowy
Diego Guevara
Dragon King Brazilian Jiu-Jitsu
Roman Cortes Unity Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids No-Gi >> Beginner >> 11 yrs >> Under 85 lbs >> Female
(Saturday)
1-13
Gotowy
Marsyl Martinez
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Eliana Bailey Panduro Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Michael Rodriguez Jr
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Makayla Rarrick 10th Planet Austin
Kids No-Gi >> Beginner >> 8-9 yrs >> Under 105 lbs [A2]
(Saturday)
1-15
Gotowy
Ariana Gonzalez
Ohana Academy (San Antonio)
Joaquin Melendez Gracie Barra Buda Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 110 lbs >> Female
(Saturday)
2-14
Gotowy
Analisa Melendez
Gracie Barra Buda
Aaliyah Torres A.M. CheckMat BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi >> Beginner >> 13-16 yrs >> Under 125 lbs
(Saturday)
1-16
Gotowy
Humberto Chavarria
Alpha Omega Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Kaleb Ward Luling Mixed Martial Arts
Teens No-Gi >> Beginner >> 15 yrs >> Under 150 lbs
(Saturday)
2-15
Gotowy
Jordan Valdivia
Alpha Omega Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Gavin Garza Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
1-18
Gotowy
Audrina Lee
Pablo Silva BJJ
Roman Cortes Unity Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30