Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi >> Beginner >> 13-16 yrs >> Under 125 lbs
(Saturday)
1-17
Gotowy
Humberto Chavarria
Alpha Omega Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Kaleb Ward Luling Mixed Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 75 lbs [A1]
(Saturday)
2-18
Gotowy
Unknown User
House of Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Layla Rodriguez 5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Teens No-Gi >> Beginner >> 15 yrs >> Under 150 lbs
(Saturday)
2-16
Gotowy
Jordan Valdivia
Alpha Omega Jiu-Jitsu
Gavin Garza Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 40 lbs [E1]
(Saturday)
1-20
Gotowy
James De La Ossa
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Unknown User Unity Training Center
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
1-22
Gotowy
Lincoln Spielmann
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Michael Arellano The Woodlands Jiu Jitsu
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
1-19
Gotowy
Audrina Lee
Pablo Silva BJJ
Roman Cortes Unity Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Kids Gi >> White >> 9-10 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
2-20
Gotowy
Bennett Lee
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Fernando Rodriguez CASTANO BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 5-7 yrs >> Under 40 lbs [E1]
(Saturday)
1-21
Gotowy
James De La Ossa
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Unknown User Unity Training Center
Teens No-Gi >> Beginner >> 15 yrs >> Under 150 lbs
(Saturday)
2-17
Gotowy
Jordan Valdivia
Alpha Omega Jiu-Jitsu
Gavin Garza Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 8-9 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
1-23
Gotowy
Lincoln Spielmann
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Arellano The Woodlands Jiu Jitsu
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-22
Gotowy
Jose Villarreal
Unity Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Eric Martinez Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 6 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
1-24
Gotowy
Joaquin Gonzalez
GF Team
Wygrana na punkty - 03:00
Salvador Guzman DEO JIU-JITSU
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 75 lbs [A1]
(Saturday)
2-19
Gotowy
Unknown User
House of Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Layla Rodriguez 5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi >> White >> 9-10 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
2-21
Gotowy
Bennett Lee
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Fernando Rodriguez CASTANO BJJ
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-23
Gotowy
Jose Villarreal
Unity Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Christian Pena Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> White >> 5-6 yrs >> Under 50 lbs [E2-P]
(Saturday)
1-26
Gotowy
Diego Guevara
Dragon King Brazilian Jiu-Jitsu
Caden Hegedus Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 6 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
1-25
Gotowy
Joaquin Gonzalez
GF Team
Wygrana na punkty - 03:00
Salvador Guzman DEO JIU-JITSU
Kids Gi >> White >> 7-8 yrs >> Under 80 lbs [A2]
(Saturday)
2-25
Gotowy
Layla Rodriguez
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Ayden Ruiz One Way Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
2-27
Gotowy
Caleb Christian
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Reyna Gonzales 5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi >> White >> 5-6 yrs >> Under 50 lbs [E2-P]
(Saturday)
1-27
Gotowy
Diego Guevara
Dragon King Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Unknown User Unity Training Center
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-24
Gotowy
Christian Pena
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Eric Martinez Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 100 lbs [C1]
(Saturday)
1-29
Gotowy
Annalisa Lynn Barraza
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Analisa Melendez Gracie Barra Buda
Kids Gi >> White >> 7-8 yrs >> Under 80 lbs [A2]
(Saturday)
2-26
Gotowy
Layla Rodriguez
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Ayden Ruiz One Way Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
2-28
Gotowy
Caleb Christian
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrana na punkty - 01:14
Wyatt Setliff 5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi >> White >> 5-6 yrs >> Under 50 lbs [E2-P]
(Saturday)
1-28
Gotowy
Unknown User
Unity Training Center
Caden Hegedus Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 120 lbs >> Female [C1]
(Saturday)
2-30
Gotowy
Sophia Gonzalez
GF Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Ariana Gonzalez Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> GreyBlack >> 10 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
1-32
Gotowy
Eric Fraire
Unity Training Center
Gaige Faulkner 10th Planet San Antonio Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 9-11 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
2-29
Gotowy
Wyatt Setliff
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Reyna Gonzales 5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 120 lbs >> Female [C1]
(Saturday)
2-31
Gotowy
Sophia Gonzalez
GF Team
Wygrana na punkty - 03:00
Ariana Gonzalez Ohana Academy (San Antonio)
Kids Gi >> GreyWhite >> 11 yrs >> Under 85 lbs
(Saturday)
1-34
Gotowy
Carlos Lugo
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Eliana Bailey Panduro Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 100 lbs [C1]
(Saturday)
1-30
Gotowy
Annalisa Lynn Barraza
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Shawn Estrada Jr Gracie Barra San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Kids Gi >> White >> 8-10 yrs >> Under 90 lbs [B1]
(Saturday)
2-32
Gotowy
Jaylynne Burgos
5 POINTS JIU JITSU ACADEMY
Joaquin Melendez Gracie Barra Buda Wygrana na punkty - 03:00