Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner >> 10-11 yrs >> Under 105 lbs >> Female
(Saturday)
5-60
Gotowy
Natalie King
Gracie Barra Westchase
Wygrana na punkty - 03:00
Autumn Guzman GFT/Paradigm
Teens No-Gi >> Beginner >> 13-16 yrs >> Under 105 lbs >> Female [C1]
(Saturday)
Gotowy
Jessica McLeroy
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana walkowerem
Lindsey McLeroy Gracie Barra The Woodlands
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 100 lbs >> Female
(Saturday)
4-66
Gotowy
Rania Raman
Elite MMA - HOUSTON
Wygrana na punkty - 03:00
Baylee Jarrett Ed Ramos Team HQ
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 12 yrs >> Under 95 lbs >> Female
(Saturday)
3-65
Gotowy
Avey Twymon
Shadow BJJ
Lily Canady BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Kids No-Gi >> Intermediate >> 6-8 yrs >> Under 100 lbs
(Saturday)
4-64
Gotowy
Sloane Ham
Cross Collar Jiu Jitsu
Connor Craig Gracie Barra Katy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Kids/Teens No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 140 lbs
(Saturday)
5-62
Gotowy
Leonardo Medina
Next Level MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Jesse Garrett The Mixed Martial Arts Center
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 13-14 yrs >> Under 125 lbs >> Female [K1]
(Saturday)
1-58
Gotowy
Ella Henson
Gracie Barra The Woodlands
Jocelyn Stepp Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
4-68
Gotowy
Callen Tompkins
Warrior University
Harry Wood BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi >> Advanced >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
2-69
Gotowy
David Hodina
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 04:00
Griffin Laing Oranday Bros Jiu Jitsu
Teens No-Gi >> Advanced >> 14-16 yrs >> Under 135 lbs >> Female [K2]
(Saturday)
1-62
Gotowy
Eilis Sullivan
Bam Bam Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Desiree Gonzales Warrior University
Absolute No-Gi >> MALE TEENS (all levels) [P-D2]
(Saturday)
2-72
Gotowy
Dylan Yelverton
BJJ Revolution Team
Ryan Woodruff TEAM JUCAO ALEXANDRIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 14 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
3-67
Gotowy
Jackson Canady
BJJ Revolution Team
Corbin Stout Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 04:00
Teens No-Gi >> Beginner >> 14 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
5-64
Gotowy
Mylo Smith
Ground Dwellers BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Braeden Boudreaux
Teens No-Gi >> Intermediate >> 15-17 yrs >> Under 115 lbs >> Female
(Saturday)
4-71
Gotowy
Alyssa Estridge
Gracie Barra The Woodlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Hannah Savoie
Teens No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
3-69
Gotowy
Andrew Escudero
Torres BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Tyrel Toney The Empire Jiu Jitsu
Teens No-Gi >> Advanced >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
2-70
Gotowy
David Hodina
Gracie Barra The Woodlands
Griffin Laing Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
4-69
Gotowy
Caleb Farris
Gracie Barra The Woodlands
Harry Wood BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens No-Gi >> Beginner >> 11-13 yrs >> Under 140 lbs
(Saturday)
5-63
Gotowy
Jesse Garrett
The Mixed Martial Arts Center
Carlos Garcia Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Teens No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 145 lbs >> Female [E1]
(Saturday)
1-61
Gotowy
Delilah Bullock
Carlson Gracie Houston
Kylee Henson Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Teens No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 14 yrs >> Under 115 lbs
(Saturday)
3-68
Gotowy
Corbin Stout
Gracie Barra The Woodlands
Nathanael Seeland Ground Dwellers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Teens No-Gi >> Beginner >> 14 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
5-65
Gotowy
Mylo Smith
Ground Dwellers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Johan Holland Team tooke
Absolute No-Gi >> MALE TEENS (all levels) [P-D2]
(Saturday)
2-73
Gotowy
Dylan Yelverton
BJJ Revolution Team
Ryan Woodruff TEAM JUCAO ALEXANDRIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
4-70
Gotowy
Major Givens
BJJ Revolution Team
Callen Tompkins Warrior University Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi >> Advanced >> 14-16 yrs >> Under 135 lbs >> Female [K2]
(Saturday)
1-63
Gotowy
Eilis Sullivan
Bam Bam Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Kimberly Nguyen Dream Art
Teens No-Gi >> Advanced >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
2-71
Gotowy
David Hodina
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 04:00
Griffin Laing Oranday Bros Jiu Jitsu
Teens No-Gi >> Beginner >> 14 yrs >> 145+ lbs
(Saturday)
Gotowy
Johan Holland
Team tooke
Braeden Boudreaux Wygrana walkowerem
Teens No-Gi >> Intermediate >> 15-17 yrs >> Under 115 lbs >> Female
(Saturday)
4-72
Gotowy
Alyssa Estridge
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 04:00
Hannah Savoie
Teens No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
3-70
Gotowy
Andrew Escudero
Torres BJJ
Tyrel Toney The Empire Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids/Teens No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 10-13 yrs >> Under 110 lbs >> Female [C2]
(Saturday)
3-71
Gotowy
Jahnavi Raman
Elite MMA - HOUSTON
Jillian Spears Oranday Bros Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Teens No-Gi >> Advanced >> 14-16 yrs >> Under 135 lbs >> Female [K2]
(Saturday)
1-64
Gotowy
Kimberly Nguyen
Dream Art
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Desiree Gonzales Warrior University
Kids/Teens No-Gi >> Intermediate >> 12-13 yrs >> Under 120 lbs
(Saturday)
2-74
Gotowy
Dylan Yelverton
BJJ Revolution Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:57
Geovanni Cabrera Ground Dwellers BJJ
Teens No-Gi >> Intermediate >> 13-14 yrs >> Under 135 lbs
(Saturday)
3-72
Gotowy
Andrew Escudero
Torres BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Tyrel Toney The Empire Jiu Jitsu