Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 7-9 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
4-40
Gotowy
Kyle King
Renzo Gracie Houston
Camden Philip Rilion Gracie Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> Yellow >> 12 yrs >> Under 95 lbs >> Female [F1]
(Saturday)
1-38
Gotowy
Avey Twymon
Shadow BJJ
Alice Chernov Gracie Barra The Woodlands Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
5-34
Gotowy
Joaquin Melendez
Gracie Barra Buda
J. Dodson Brazilian Top Team Lake Jackson Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 9-10 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
4-38
Gotowy
TJ Bell
Ricardo Calvacanti Las Vegas
Cody Chandler Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi >> Yellow >> 14-15 yrs >> Under 120 lbs >> Female [K1]
(Saturday)
1-37
Gotowy
Kimberly Nguyen
Dream Art
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:12
Alyssa Estridge Gracie Barra The Woodlands
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 7-9 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
4-41
Gotowy
Camden Philip
Rilion Gracie Academy
Chip Monson Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
3-42
Gotowy
Caleb Farris
Gracie Barra The Woodlands
Callen Tompkins Warrior University Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids Gi >> White >> 10-11 yrs >> Under 100 lbs >> Female
(Saturday)
5-37
Gotowy
Analisa Melendez
Gracie Barra Buda
Elizabeth Young Ground Dwellers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Teens Gi >> Yellow >> 13-15 yrs >> Under 135 lbs [M1]
(Saturday)
2-46
Gotowy
Griffin Laing
Oranday Bros Jiu Jitsu
Andrew Escudero Torres BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> Yellow >> 12 yrs >> Under 95 lbs >> Female [F1]
(Saturday)
1-39
Gotowy
Avey Twymon
Shadow BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Ascia Rodriguez-Smith Ground Dwellers BJJ
Kids Gi >> SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
4-42
Gotowy
Logan Rodriguez
Warrior University
Elijah Escobar Renzo Gracie Lake Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Kids/Teens Gi >> GreyWhite >> 12-13 yrs >> Under 110 lbs [H1]
(Saturday)
3-41
Gotowy
Dylan Yelverton
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Andrew Gonzalez Pablo Silva BJJ
Kids Gi >> White >> 11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
5-38
Gotowy
Armando C. Rodriguez Palermo
ACS MMA
JJ Mitchell Ground Dwellers BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi >> Yellow >> 10-12 yrs >> Under 95 lbs >> Female [P]
(Saturday)
2-42
Gotowy
Evelyn McDonough
Ground Dwellers BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User Ground Dwellers BJJ
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 100 lbs >> Female
(Saturday)
4-45
Gotowy
Natalie King
Gracie Barra Westchase
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Baylee Jarrett Ed Ramos Team HQ
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
3-43
Gotowy
Major Givens
BJJ Revolution Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
CARSON FOUTY Gracie Barra The Woodlands
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10 yrs >> Under 115 lbs [L1]
(Saturday)
1-43
Gotowy
BRYAN FUENTES
Team Finesse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Maximus Brem Ground Dwellers BJJ
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 8 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
5-35
Gotowy
J. Dodson
Brazilian Top Team Lake Jackson
Connor Craig Gracie Barra Katy Wygrana na punkty - 03:00
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 12-13 yrs >> Under 115 lbs >> Female [P-Z2]
(Saturday)
2-43
Gotowy
Eliana McDonough
Ground Dwellers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Ella Henson Gracie Barra The Woodlands
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
3-44
Gotowy
Callen Tompkins
Warrior University
Wygrana na punkty - 03:00
Major Givens BJJ Revolution Team
Teens Gi >> White-SolidGrey >> 14-17 yrs >> Under 115 lbs >> Female [J1]
(Saturday)
4-48
Gotowy
Hannah Savoie
Elaine Young Rilion Gracie Academy Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> Yellow >> 12 yrs >> Under 95 lbs >> Female [F1]
(Saturday)
1-40
Gotowy
Ascia Rodriguez-Smith
Ground Dwellers BJJ
Alice Chernov Gracie Barra The Woodlands Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Teens Gi >> Yellow >> 13-15 yrs >> Under 135 lbs [M1]
(Saturday)
2-47
Gotowy
David Hodina
Gracie Barra The Woodlands
William Weaver Ground Dwellers BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi >> White >> 11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
5-39
Gotowy
Armando C. Rodriguez Palermo
ACS MMA
Wygrana na punkty - 03:00
JJ Mitchell Ground Dwellers BJJ
Kids Gi >> SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
4-43
Gotowy
Logan Rodriguez
Warrior University
Ali Huseyn Qarabagh Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Teens Gi >> Yellow-Orange >> 13-14 yrs >> Under 125 lbs >> Female [K2]
(Saturday)
1-41
Gotowy
Jocelyn Stepp
Gracie Barra The Woodlands
Kimberly Nguyen Dream Art Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Kids/Teens Gi >> Yellow >> 12-13 yrs >> Under 115 lbs >> Female [P-Z2]
(Saturday)
2-44
Gotowy
Eliana McDonough
Ground Dwellers BJJ
Ella Henson Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 105 lbs
(Saturday)
3-45
Gotowy
Caleb Farris
Gracie Barra The Woodlands
Wygrana na punkty - 03:00
CARSON FOUTY Gracie Barra The Woodlands
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-11 yrs >> Under 100 lbs >> Female
(Saturday)
4-46
Gotowy
Natalie King
Gracie Barra Westchase
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Rania Raman Elite MMA - HOUSTON
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 10 yrs >> Under 115 lbs [L1]
(Saturday)
1-44
Gotowy
BRYAN FUENTES
Team Finesse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Maximus Brem Ground Dwellers BJJ
Teens Gi >> White (Novice - NO SUBMISSIONS) >> 13 yrs >> Under 115 lbs [G2]
(Saturday)
5-41
Gotowy
Ethan Abraham
Rilion Gracie Academy
LUCAS TRINH Ground Dwellers BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Teens Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 13-16 yrs >> Under 105 lbs >> Female
(Saturday)
3-46
Gotowy
Jessica McLeroy
Gracie Barra The Woodlands
Jaylene Valdez Team tooke Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41