Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 95 lbs
(Saturday)
4-26
Gotowy
William Andrade
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Joaquin Melendez Gracie Barra Buda
Kids No-Gi >> Beginner >> 5 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
5-25
Gotowy
Collin Dubard
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Rhett Sons Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 10-12 yrs >> Under 95 lbs [B1]
(Saturday)
2-32
Gotowy
Zachary Hill
Strong Style Martial Arts
Logan Rodriguez Warrior University Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 75 lbs
(Saturday)
1-28
Gotowy
Christian CASIANO
Impact Self-Defense
Conner Bates Indigo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 65 lbs >> Female [A1]
(Saturday)
3-26
Gotowy
Valentina Silvestre
Pablo Silva BJJ
Lilly Young Elite MMA Westheimer Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-8 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
5-27
Gotowy
AMEER Elmetni
Impact Self-Defense
Declan King Gracie Barra Westchase Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 60 lbs [P]
(Saturday)
2-30
Gotowy
Donovan Vanaphan
Renzo Gracie Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Skyler Savage Elite MMA Westheimer
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 10-11 yrs >> Under 90 lbs
(Saturday)
3-25
Gotowy
Cora Chernov
Gracie Barra The Woodlands
Mathias Colunga BTT Humble Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8-10 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
4-30
Gotowy
Adrian Torres
Pablo Silva BJJ
Josiah R Arechar Next Level MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 7-8 yrs >> Under 50 lbs
(Saturday)
5-24
Gotowy
Michael Shannon
Gracie Barra The Woodlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Clapton Hidalgo Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 75 lbs >> Female
(Saturday)
1-26
Gotowy
Leighton Nguyen
Rilion Gracie Academy - Katy
Wygrana na punkty - 03:00
Cailee Baker Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Beginner >> 5 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
5-26
Gotowy
Collin Dubard
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Rhett Sons Oranday Bros Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
3-28
Gotowy
Tristan Harris
Gracie Barra Westchase
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Avila Dubard Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
1-30
Gotowy
Sofia Jimenez
Flow Theory Grappling
Austin Estridge Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 60 lbs [P]
(Saturday)
2-31
Gotowy
Isaiah Y Arechar
Next Level MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Ryder Rook Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 45 lbs
(Saturday)
4-28
Gotowy
Aries Gil
Strong Style Martial Arts
Leonardo Estrada Pablo Silva BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 10-12 yrs >> Under 95 lbs [B1]
(Saturday)
2-33
Gotowy
Zachary Hill
Strong Style Martial Arts
Logan Rodriguez Warrior University Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 7-8 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
5-28
Gotowy
AMEER Elmetni
Impact Self-Defense
Declan King Gracie Barra Westchase Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 75 lbs
(Saturday)
Gotowy
Christian CASIANO
Impact Self-Defense
Jameson Whitmer Next Level MMA Wygrana walkowerem
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 7-9 yrs >> Under 65 lbs >> Female [A1]
(Saturday)
3-27
Gotowy
Valentina Silvestre
Pablo Silva BJJ
Lilly Young Elite MMA Westheimer Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 75 lbs >> Female
(Saturday)
1-27
Gotowy
Leighton Nguyen
Rilion Gracie Academy - Katy
Wygrana na punkty - 03:00
Cailee Baker Brazilian Top Team Lake Jackson
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-34
Gotowy
Gavin Turley
Flow Theory Grappling
Wygrana na punkty - 03:00
Marcelo Melo Team Maozinha - North Houston
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 60 lbs
(Saturday)
4-33
Gotowy
Aksel Planting
Elite MMA Westheimer
Giovanni Estrada Pablo Silva BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 12 yrs >> Under 75 lbs
(Saturday)
3-30
Gotowy
Rudy McDowell
The Mixed Martial Arts Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Carter Valente Team tooke
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 9-10 yrs >> Under 75 lbs
(Saturday)
1-29
Gotowy
Jameson Whitmer
Next Level MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Conner Bates Indigo BJJ
Kids No-Gi >> Intermediate >> 8 yrs >> Under 65 lbs
(Saturday)
3-29
Gotowy
Tristan Harris
Gracie Barra Westchase
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Avila Dubard Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi >> Intermediate-Advanced >> 11-12 yrs >> Under 90 lbs [B2]
(Saturday)
2-36
Gotowy
Josh Mahon
W4R training center
Coen Torres Gracie Barra The Woodlands Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 4-5 yrs >> Under 45 lbs
(Saturday)
4-29
Gotowy
Aries Gil
Strong Style Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Leonardo Estrada Pablo Silva BJJ
Kids No-Gi >> Intermediate >> 10-11 yrs >> Under 80 lbs
(Saturday)
1-31
Gotowy
Sofia Jimenez
Flow Theory Grappling
Joshua Allen Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi >> Beginner >> 10-11 yrs >> Under 85 lbs
(Saturday)
5-29
Gotowy
Ascia Rodriguez-Smith
Ground Dwellers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Ricardo Garcia Gracie Barra The Woodlands
Kids No-Gi >> Novice (NO SUBMISSIONS) >> 8-9 yrs >> Under 70 lbs
(Saturday)
2-35
Gotowy
Gavin Turley
Flow Theory Grappling
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jase Ledbetter W4R training center
Kids No-Gi >> Beginner-Intermediate >> 8-10 yrs >> Under 55 lbs
(Saturday)
4-31
Gotowy
Adrian Torres
Pablo Silva BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Josiah R Arechar Next Level MMA