Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi >> White-Grey >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs [B2]
(Saturday)
4-29
Färdig
Zoe Tanyavutti
Staley Martial Arts
Stevie Sikanovski Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-26
Färdig
Noah Irizarry
Staley Martial Arts
Vann på domslut
Henry Hoffmeister Staley Martial Arts
Kids Gi >> White >> 5-6 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
3-26
Färdig
Manuel Gutierrez
Maxim Gym
Vann på Submission - 00:54
Frankie Montemurro LCCT
Kids Gi >> GreyBlack-Yellow >> 7-9 yrs >> Under 64.9 lbs
(Saturday)
7-20
Färdig
Luke’s Rutledge
Staley Martial Arts
Alex Kiddell Core Combat Sports Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-30
Färdig
Kha'Mari Gonzalez
Movimento
Benjamin Foran Staley Martial Arts Vann på Submission - 01:50
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
2-28
Färdig
Amir Khan
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 02:55
Ethan Barrios
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 13-14 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-31
Färdig
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Vann på Submission - 01:01
Asymina Zwart 360 Jiu-Jitsu HQ
Kids/Teen Gi >> GreyBlack-Yellow >> 11-13 yrs >> Under 84.9 lbs [K1]
(Saturday)
6-22
Färdig
Rocco Gurin
Carlson Gracie Team
Mason Jones Team Corral Vann på Submission - 02:22
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-31
Färdig
Daniella Sofia Sarinana
Staley Martial Arts
Reina Amescua Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 9-12 yrs >> 115+ lbs [Q1]
(Saturday)
3-28
Färdig
Brayden McLaughlin
CU Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
George Dunn Movimento
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 12 yrs >> Under 74.9 lbs [I2]
(Saturday)
5-29
Färdig
Collin Vasilopulos
Team Corral
Vann på Submission - 01:29
Xavier Rodriguez North Side BJJ
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
7-25
Färdig
Kyle O’rourke
Team Corral
Calyx Hoover Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Teen Gi >> Orange-Green >> 14-16 yrs >> Under 144.9 lbs [R1]
(Saturday)
Färdig
Kain Lindzy
Bulldog Fight Team
Benjamin Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Vann på Walkover
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 94.9 lbs [M2]
(Saturday)
8-27
Färdig
Louis Mendez
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Emily Peyton UofGF/New Lenox
Teen Gi >> White-GreyWhite >> 13-15 yrs >> Under 124.9 lbs >> Female [O1]
(Saturday)
2-31
Färdig
Stephanie Garcia
Lake County BJJ
Megan Peterson Team Corral Vann på Submission - 02:30
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 8-9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6-25
Färdig
Ethan El-Talabani
Team Corral
Vann på Submission - 01:05
Alan Bautista Staley Martial Arts
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 13-14 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-32
Färdig
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Asymina Zwart 360 Jiu-Jitsu HQ Vann på Submission - 03:20
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-31
Färdig
Alex Shvartsman
Cohen Brothers Judo Club
Vann på Submission - 01:19
Anthony OBrien Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D2]
(Saturday)
8-24
Färdig
Graham Foytik
UofGF/New Lenox
Vann på Submission - 00:31
Amantur Ahmadov TAC TEAM BJJ
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [H2]
(Saturday)
4-32
Färdig
Jaxon Gineris
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Matas Skorupskas Team Gladiador
Kids Gi >> SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 69.9 lbs [E1]
(Saturday)
2-25
Färdig
Max Szymanski
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Maximus Reyna Maxim Gym
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [C1]
(Saturday)
1-26
Färdig
Dale Montemurro
LCCT
Vann på Submission - 00:42
Lilah Bolger Staley Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 104.9 lbs [J2]
(Saturday)
6-28
Färdig
Landon Wilkins
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Collin Pandolfino Staley Martial Arts
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 11-12 yrs >> Under 84.9 lbs
(Saturday)
7-24
Färdig
Shawn Kogan
Lake County BJJ
Vann på poäng - 03:00
Kacper Harla Rodrigo Medeiros BJJ
Teen Gi >> Yellow-Orange >> 13-14 yrs >> Under 134.9 lbs >> Female
(Saturday)
5-33
Färdig
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Asymina Zwart 360 Jiu-Jitsu HQ Vann på Submission - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-34
Färdig
Van Baer
Core Combat Sports
Isaiah Mendez Team Corral Vann på Submission - 01:21
Kids Gi >> White-Grey >> 4 yrs >> Under 39.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-29
Färdig
Aden Tanyavutti
Staley Martial Arts
Emilia Sarinana Staley Martial Arts Vann på Submission - 01:54
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
2-29
Färdig
Jacob Giordano
Team Corral
Amir Khan Carlson Gracie Team Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 94.9 lbs [M2]
(Saturday)
8-28
Färdig
Louis Mendez
Team Corral
Vann på Submission - 01:33
Xander Oh Team Gladiador
Kids Gi >> White-Grey >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs [B2]
(Saturday)
4-30
Färdig
Zoe Tanyavutti
Staley Martial Arts
Salahuddin Mian Carlson Gracie Team Vann på domslut - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-GreyBlack >> 8-9 yrs >> Under 79.9 lbs
(Saturday)
6-26
Färdig
Mauricio Caterino
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 01:13
Alan Bautista Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D2]
(Saturday)
8-25
Färdig
Graham Foytik
UofGF/New Lenox
Vann på Submission - 02:38
Reed Lane Core Combat Sports