Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen Gi >> White >> 16-17 yrs >> 135+ lbs
(Saturday)
5-34
Färdig
Franco Serpa
Staley Martial Arts
Vann på Submission - 00:51
Christian Honaker LCCT
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-33
Färdig
Kha'Mari Gonzalez
Movimento
Anthony OBrien Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-32
Färdig
Kadison Hang
North Side Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Henry Reichert Team Corral
Teen Gi >> White >> 16-17 yrs >> 135+ lbs
(Saturday)
5-35
Färdig
Franco Serpa
Staley Martial Arts
Vann på Submission - 01:36
Christian Honaker LCCT
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 104.9 lbs [J2]
(Saturday)
6-29
Färdig
Landon Wilkins
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Collin Pandolfino Staley Martial Arts
Teen Gi >> White-GreyWhite >> 13-15 yrs >> Under 124.9 lbs >> Female [O1]
(Saturday)
2-32
Färdig
Stephanie Garcia
Lake County BJJ
Megan Peterson Team Corral Vann på Submission - 02:35
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-28
Färdig
Oliver Swinson
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
William Swinson Team Corral
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 11-12 yrs >> Under 94.9 lbs [M2]
(Saturday)
8-29
Färdig
Emily Peyton
UofGF/New Lenox
Vann på poäng - 03:00
Xander Oh Team Gladiador
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-35
Färdig
Connor Brandstetter
Illinois Martial Arts Academy
Kamilah Khan Carlson Gracie Team Vann på Submission - 00:23
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [H2]
(Saturday)
4-33
Färdig
Logan James
Team Corral
Jackson Badillo Staley Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite >> 10-12 yrs >> Under 119.9 lbs
(Saturday)
2-30
Färdig
Kane Phommarath
Core Combat Sports
Vann på poäng - 03:00
Ethan Barrios
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs [C2]
(Saturday)
1-35
Färdig
Benjamin Eason
Staley Martial Arts
Caiden Moreau Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [F2]
(Saturday)
5-37
Färdig
Sebastian Castrejon
UofGF/New Lenox
Vann på poäng - 03:00
TJ Montemurro LCCT
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 79.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-29
Färdig
Liv Pandolfino
Staley Martial Arts
Elizabeth Conroy Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-32
Färdig
Benjamin Foran
Staley Martial Arts
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 6-7 yrs >> Under 54.9 lbs [D2]
(Saturday)
8-26
Färdig
Amantur Ahmadov
TAC TEAM BJJ
Reed Lane Core Combat Sports Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White-Grey >> 6 yrs >> Under 44.9 lbs [B2]
(Saturday)
4-31
Färdig
Stevie Sikanovski
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Salahuddin Mian Carlson Gracie Team
Kids Gi >> SolidGrey >> 8 yrs >> Under 59.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-34
Färdig
Anthony Martinez
Maxim Gym
Vann på Submission - 00:40
Maxx Huston 360 Jiu-Jitsu HQ
Kids/Teen Gi >> White-GreyWhite >> 11-13 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
8-30
Färdig
Kaden Hovis
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Easton Trimolt Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 84.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-26
Färdig
Layla Kampanatkosol
Hill Brothers Team
Vann på domslut - 03:00
Oliver Swinson Team Corral
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-7 yrs >> Under 44.9 lbs [A2]
(Saturday)
1-34
Färdig
Daniella Sofia Sarinana
Staley Martial Arts
Henry Reichert Team Corral Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 5-6 yrs >> Under 54.9 lbs
(Saturday)
6-33
Färdig
Caden Issac
The Combat Zone
Dhunun Ashai Team Fumaca Academy Vann på Submission - 01:46
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [H2]
(Saturday)
4-35
Färdig
Matas Skorupskas
Team Gladiador
Vann på Submission - 00:14
Logan James Team Corral
Kids Gi >> White-GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 139.9 lbs [Q2]
(Saturday)
3-38
Färdig
Nnamdi Ibekwe
Team Fumaca Academy
Vann på poäng - 03:00
George Dunn Movimento
Kids Gi >> White >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [F2]
(Saturday)
5-38
Färdig
George Katsigiannis
True Prodigy
Sebastian Gracia Maxim Gym Vann på Submission - 01:36
Kids Gi >> GreyWhite-SolidGrey >> 9-11 yrs >> Under 64.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-37
Färdig
Paige Smith
P3 Martial Arts
Jack Rutledge Staley Martial Arts Vann på Submission - 00:53
Kids Gi >> GreyWhite >> 9-10 yrs >> Under 74.9 lbs [H2]
(Saturday)
4-34
Färdig
Jaxon Gineris
Team Corral
Vann på poäng - 03:00
Jackson Badillo Staley Martial Arts
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 11-12 yrs >> Under 79.9 lbs [J2]
(Saturday)
7-30
Färdig
Liv Pandolfino
Staley Martial Arts
Colton Evans Rothwell MMA LCCT Vann på poäng - 03:00
Kids Gi >> White (NOVICE - NO SUBMISSIONS) >> 6-8 yrs >> Under 54.9 lbs [C2]
(Saturday)
1-36
Färdig
Derek Crawford
Lake County BJJ
Miguel Tovar Jr. Team Corral Vann på poäng - 03:00
Teen Gi >> SolidGrey-GreyBlack >> 13-14 yrs >> Under 104.9 lbs
(Saturday)
5-41
Färdig
Cj Wyllie
Team One Mixed Martial Arts
Vann på poäng - 04:00
Ali Eren Atac Staley Martial Arts
Kids Gi >> SolidGrey >> 8 yrs >> Under 59.9 lbs [E2]
(Saturday)
2-35
Färdig
Anthony Martinez
Maxim Gym
Vann på poäng - 03:00
Luke Hoffmeister Staley Martial Arts
Kids Gi >> GreyWhite >> 8-9 yrs >> Under 59.9 lbs [G2]
(Saturday)
3-36
Färdig
Isaiah Mendez
Team Corral
Vann på Submission - 02:23
Kamilah Khan Carlson Gracie Team